Renk körü müsün:)Hamileler bakmasın sakın(+18)

Öyle bi kaptırmıştım ki kendimi:çok üzgünüm: Hatta sonunda çıkan rakamı göremeyince amanın dedim renk körümüyüm ben içine girecek gibi baktım tabi sonra olan oldu benneyaptımki:kızgın::1no2:

:roflol::roflol::roflol:çokmu korktun kızma hemen :kızgın:ne bu surat kız ahahahahah:sm_cool:

herkes korkmuş baksammı bakmasammı yavf karar veremedim
evdekilerde uyuyo bagırtma beni gece gece kaldırımıyım milleti

ben korkmadım valla
korkanlar parmak kaldırın bakim
:roflol:

allah seni davul etmesin gecenin din yarısı ödüm koptu beah

:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:
Kızlar sizde gecenın tam zifirinde bakmışsınız linke ben her açışımda zıplıyom havaya :roflol::roflol:bildiğim halde

CADIARZUAmannnnn.Test sonucu renk körü çıktımşakkıdıSaol arkadasım ya sen olmasan bunu ogrenemıyecekdım:1hug:KIZIMMMMMMM gece gece ölüyodum kotkudan be:mymeka:Renk körü degılsem de artık sagırım:bbo:

bu testi karşı komşumun oğlu annesi evde yokken yapmış.bağırarak bizim kapıyı yumrukladı çocuk .benim de ödüm koptu.nasıl sarılmıştı yavrum kekeme oldu bi süre.ben de tahnin ettim bu test olduğunu ama gene de altıma...........................:1ninca::1ninca:::eek::roflol::roflol:

Son düzenleme:
bu testi karşı komşumun oğlu annesi evde yokken yapmış.bağırarak bizim kapıyı yumrukladı çocuk .benim de ödüm koptu.nasıl sarılmıştı yavrum kekeme oldu bi süre.ben de tahnin ettim bu test olduğunu ama gene de altıma...........................:1ninca::1ninca:::eek::roflol::roflol:

Ayy yazık çocuğa üzüldüm bak cnaım ne kadar çok korkmuş.Heheh ben her izlediğimde bildiğim halde zıplıyorumm .jeyyar

Kızlar başlıkta uyardım sizi +18 hehelülülülülülülülülülülülüjeyyar

of vallahi uzun zamandır böle korkmamıştım...kalbim hala güm güm...

X