Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2017)

6-7 taneye az mı diyorsun sen:KK45:
Gece eşim yemek tarzı çorba falan seviyor diye ,mercimek çorbasını bile üşenerek yaptım biraz önce :bicak:
Ben sahura kadar yatmayayım dedim ama esnemeye başladım az uyusam iyi olacak:uykucu:
6-7 taneye az mı diyorsun sen:KK45::bicak:
Gece eşim yemek tarzı çorba falan seviyor diye ,mercimek çorbasını bile üşenerek yaptım biraz önce :bicak:
Ben sahura kadar yatmayayım dedim ama esnemeye başladım az uyusam iyi olacak:uykucu:
Nevoşun üşendiği nerde görüşmüş :) enerji dolu :nazar::nazar:

Yine de gece sahurda kalkıp su içsen ,malum günler uzun :KK45:
Sen uyursan herkes uyur :KK53:En korktuğum şeylerden biri ramazanda uyanamamak :olamaz:
Sürahi ile su yatak başlarına hazırlandı :KK53:
Ezan için alarmda kurdum
Sizde riske atmayın hemencik hazırlayın olsun bitsin :halay:

Gözlemelerim hazır:kk77:Hayırlı sahurlar:KK68:
18622681_610989709098146_2846618164713704188_n.jpg
18671074_610989749098142_2481325303633477317_n.jpg

Hayırlı sahurlar cümletenKızlar gözleme dediniz de fikriniz vardır diye sorayım dedim yufkayla yapabilir miyim gözleme acaba nasıl ??

Hayırlı sahurlar cümletenKızlar gözleme dediniz de fikriniz vardır diye sorayım dedim yufkayla yapabilir miyim gözleme acaba nasıl ??
Evet yapabilirsiniz tabii. Yufkayı serin çok az siviyagi gezdirin. Icine sevdiğiniz baharatları serpiştirin. Peynirli yapacaksanız peyniri de koyun. Sonra iki yanlardan ortaya doğru birleştirin yufkayı. Sonra da yukarıda ve aşağıda kalankisimlari da ortada birleştirin. Daha Sonra bıçakla 4e kesin tek tek margarin koydugunuz teflon tavada alttli ustlu kizartn. Ben böyle yapıyorum. Biraz geç oldu ama yarına yaparsınız artık: )

oğlum bizimle aynı şehirde üniversite okuyor 4 tane erkek arkadası aynı evde kalıyorlar çocuklarda oruç onlarada yemek göndercem
bugun ilk gun oldugundan sanırım ne yapcagımı sasırdım 3 4 gibi baslarım artık yapmaya börek tatlı pilav çorba yeşil fasulye köfte şimdilik bunlar aklımda :kk77:

X