Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2015)

Nevreste

Hala umudum var
Yönetici
Editor
16 Ağustos 2010
290.894
597.542
42
Merhaba:KK68:
Bugün ilk sahurumuzu yapacağız,yarından sonra Ramazan ayı başlıyor..Hep birlikte günlük menü paylaşımları yapalım, fikirler verelim.:KK39:

Ramazan ayının diğer aylara göre büyük bir yeri vardır. Çünkü Ramazan ayı onbir ayın sultanıdır. Çünkü Kur'an-ı Kerim bu ayda indirilmeye başlanmıştır. Ayrıca bin aydan daha hayırlı olan "kadir gecesi" bu ay içerisindedir ve tabi ki oruç ibadeti de bu ayda yapılmaktadır.

Birbirimize yardımcı olacağımız,tatlı sohbetler edeceğimiz bir Ramazan olması dilekleriyle:KK36:
Hayırlı Ramazanlar:KK68:

1-gunaydin-iftar-ramazan.jpg

11-Niyazibey-ramazan-iftar.jpg

FERİYE (2).jpg

1029741_620x413.jpg

Son düzenleme:
yeni kategori hayırlı olsun hemşomm :KK60: güzel güzel,az kalorili tarifler bekliyorum :kk77:
Canım bu konu yemek tariflerinde Ramazanda günlük menü paylaşacağımız bir konu:KK60:Yarışma konusunu Kazen heran açabilir:rolleyes::rolleyes:
Hergün iftar ve sahurda neler yapıyoruz onları yazacağız bu topiğe:kk77:
Yarın menün hazır mı:KK45:
Sana bu topicte yemek yaptıracak kimse yok:KK70:Yarışmada kaçamazsın elimden:KK4:

Canım bu konu yemek tariflerinde Ramazanda günlük menü paylaşacağımız bir konu:KK60:Yarışma konusunu Kazen heran açabilir:rolleyes::rolleyes:
Hergün iftar ve sahurda neler yapıyoruz onları yazacağız bu topiğe:kk77:
Yarın menün hazır mı:KK45:
Sana bu topicte yemek yaptıracak kimse yok:KK70:Yarışmada kaçamazsın elimden:KK4:
ya biliyorummm,sizden kopya çekicem diye güzel tarifler paylaşın dedim :KK53:
ne yarışması beee:eek: ben aç karnımı doyurayım da yarışma eksik kalsın:KK70::KK70::KK70:

ya biliyorummm,sizden kopya çekicem diye güzel tarifler paylaşın dedim :KK53:
ne yarışması beee:eek: ben aç karnımı doyurayım da yarışma eksik kalsın:KK70::KK70::KK70:
Resimli şart değil :KK60:Sen menüyü yaz biz inanırız yaptığına:KK70:
İnşaallah canım herkes menüsünü paylaşır bizde faydalanırız:kk77:
Yarışma başlasın bakalım:KK45:

ben muhtemelen iftarın çooooğunu kv de de geçireceğim. ama evimde olupta yemek yaptığım günler mutlaka paylaşımda BULUNURUM :):)

Ramazan geldiii.. bu gece sahurr.. Yemek yemeyiz biz nevrestem kahvaltı ve yanında genelde börek olur..yağlı olmayan hafif börek hiç bir sahurda yemek yediğimizi hatırlamıyorum..baba evindede kahvaltı kurulurdu ve halen öyleler.. evlendim bende kahvaltı hazırlıyorum...yufka açarlar bizde kat kat koyarlar pratik ocak üstünde börek yapılır..
i
bazen köfte,bazen tost, Ramazan ayı sağlık ,huzur ,bereket getirmesi dileğiyle hayırlı oruçlarrr..

Ramazan geldiii.. bu gece sahurr.. Yemek yemeyiz biz nevrestem kahvaltı ve yanında genelde börek olur..yağlı olmayan hafif börek hiç bir sahurda yemek yediğimizi hatırlamıyorum..baba evindede kahvaltı kurulurdu ve halen öyleler.. evlendim bende kahvaltı hazırlıyorum...yufka açarlar bizde kat kat koyarlar pratik ocak üstünde börek yapılır..
i
bazen köfte,bazen tost, Ramazan ayı sağlık ,huzur ,bereket getirmesi dileğiyle hayırlı oruçlarrr..
Hayırlı Ramazanlar canım:KK68:Bizde sizin gibi yapıyoruz genelde kahvaltı veya börek,çörek olur..Çok nadir çorba olabilir.:kk77:

X