Yöresel Tarif Ramazan Sofraları(2024)

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Ramazan Sofraları '' hangileridir?(4 OY HAKKINIZ VAR)

• Ankete Katılan
    642
  • Anket Kapalı .
Dişten geldim şimdi 5 tane kanal dedi,1 saat sürer dedi daha önce bunu yaptıranınız varmı hanımlar
1 kanal yarım saat sürebiliyor. Jet Fadıl imiş mübarek.
Dişimi kırınca yapılmıştı. 1 hafta kanal yerinde zonklama oluyor. Kanal çok zorlanmışsa antibiyotik veriyor. Kanal içine de ilaç konuluyor. 1 hafta sonra kontrol edilip kalıcı dolgu yapılıyor. İleride grileşme olabiliyor çünkü diş artık ölü.

Geçmiş olsun 🙁

1 kanal yarım saat sürebiliyor. Jet Fadıl imiş mübarek.
Dişimi kırınca yapılmıştı. 1 hafta kanal yerinde zonklama oluyor. Kanal çok zorlanmışsa antibiyotik veriyor. Kanal içine de ilaç konuluyor. 1 hafta sonra kontrol edilip kalıcı dolgu yapılıyor. İleride grileşme olabiliyor çünkü diş artık ölü.

Geçmiş olsun 🙁
Enfeksiyon çok değil herhalde ağrı sızlamada yok ki hiç,1 seansta biyer dedi bakalım artık ne olacak.
Çok teşekkürler sağol,o kadar implant takıldı gıkım çıkmadı,bunda tırsıyorum nedense.

Enfeksiyon çok değil herhalde ağrı sızlamada yok ki hiç,1 seansta biyer dedi bakalım artık ne olacak.
Çok teşekkürler sağol,o kadar implant takıldı gıkım çıkmadı,bunda tırsıyorum nedense.
Korkulacak bir şey yok ilaçlama ve tek tek boşluk doldurma olduğu için süre uzun ağrı sızı hissetmiyorsun
Çok geçmiş olsun kolaylıkla geçsin tedavin 💐

X