Ramazan fırsatı ile tek öğün

Ayy hiç sorma ben bugün fenayım...regl oldum krize girdim bir sürü abur cubur bağırsakları da bozdum...yarın tartı günü nolcak bilmiyorum :KK17:
Sen naptın?nasıl gidiyor?
Regl döneminde hangimiz bir miktar cozutmuyoruz ki🤪 yarın kaldığın yerden devam edersin canım olan olmuş artık sonuçta bi kere bozduk diye diyeti bırakacak değiliz
Düştüysek kalkarız 😂
İkinci günüm de geride kaldı çok şükür bi sıkıntım yok canım

Regl döneminde hangimiz bir miktar cozutmuyoruz ki🤪 yarın kaldığın yerden devam edersin canım olan olmuş artık sonuçta bi kere bozduk diye diyeti bırakacak değiliz
Düştüysek kalkarız 😂
İkinci günüm de geride kaldı çok şükür bi sıkıntım yok canım
Aynen canım...yarın kaldığım yerden devam...yarın tartı günümüz :KK54:

Bende geldim arkadaşlar merhaba aslında ilk oruçta başladım 73,8 ile sahura kalkıyorum ama sadece şu ve çay içiyorum iftarda önce hurma zeytin sonra mutlaka çorba sonra salata ve en son protein et tüketiyorum 0 ekmek 0 tatlı bakalım sonuçlar ne olacak hedef 58 yarın bende tartilacagim umarım bir 10 kilo vermiş oluruz sonunda başarılar

Ben de tartıldım -300 Gr...bu kadar az olmasının sebebi dünkü yediğim bir sürü abur cuburdu..ama olsun pes etmek yok..önce şu şekeri bırakmak istiyorum benim beslenme düzenime ket vuran en büyük engelim şeker bağımlılığım...şekerle ilgili şu meşhur belgeseli izleyeceğim şimdi..filtre kahvemi yaptım..bugün 2 öğün yapacaktim ama dünden dolayı haketmedim..o yüzden paşa paşa kahvemle suyumla akşam edeceğim:KK22:...siz naptınız kızlar tartilan var mı aranizda?

Ben de tartıldım -300 Gr...bu kadar az olmasının sebebi dünkü yediğim bir sürü abur cuburdu..ama olsun pes etmek yok..önce şu şekeri bırakmak istiyorum benim beslenme düzenime ket vuran en büyük engelim şeker bağımlılığım...şekerle ilgili şu meşhur belgeseli izleyeceğim şimdi..filtre kahvemi yaptım..bugün 2 öğün yapacaktim ama dünden dolayı haketmedim..o yüzden paşa paşa kahvemle suyumla akşam edeceğim:KK22:...siz naptınız kızlar tartilan var mı aranizda?
Üzülme ama iki hafta sonra birden gidecek genelde öyle oluyor

Kıymalı nohut/salata/yoğurtlu havuç kereviz salatası/ceviz/kefir/magnezyum/çörek otu yağı/1 gün kurusu/1 portakal :kk77:

X