Üroloji - İdrar Yolları Hastalıkları Pzt Dr gideceğim inşallah ama sizce bu ne

İdrardan geldiğine eminim ..rahimden gelmiyor
o zaman doktorunu yada tedavısını begenmedıgın o hastanelere gıtme yok mu baska hastane. Ona gıt aksatma sakın. Madem thlıl yaptırdın ve kotu cıktı. Hıııc zamn kaybetmene luzum yok.😣😣

Bilmiyorum daha önce yaşamadım ..annem yaşamış ama onda pıhtı gelmemiş birde sırt ağrısı yan ağrısı olmuş bende onlar yok
Hep aynı şey olacak diye düşünmeyin.
Ben bu kış karnımın sol boşluğunda ağrıyla hastaneye gittiğimde bağırsaklarımdaki kronik sorundan şüphelendim ama idrar yolu enfeksiyonu çıktı. Üstelik daha önce yanma, bel ağrısı gibi şikayetlere de geçirmiştim ilk kez böyle oldu.

Kim sizi niye mahvediyor ben onu anlamadım tam? Gebelikte yanlış tedavi falan mı oldu?
Malesef yanlis bir uygulama oldu ve ben mahfoldum ...75 kilo ile girdim hastaneye bana günde 5 litre serum yüklediler birde bol su iç dediler, bir 4 litrede ben içtim ama yaptığım idrar sade 500 CC idi ..1 ay yatalak gibi yattım o serumlar vücudumda ödem yaptı heryerim ama heryerim şişti bundan ötürü normal doğum yapamadım 100 kg mi astım 1 ay içinde ...rahim agzim ödemden kapandı bir ayı gibi ayaklarımı aça aça ancak yureyebildim zorla..ameliyatımida öyle kotu yapmışlar ki organlarım hep yapışmış birbirine yoğun bakımda kaldım vs ..vücudum bozuldu düzelteceğim diye deli gibi spor yapsamda eski güzellik gibi olmadı catlaklar kaldı ama cok şükür bunada tabiki.. çatlaklarıma aldirmamaya çalışıyorum.. ama başlarsa psikolojim çok bozuldu...ve organlarım yapıştığı için gebeliklerim çok tehlikeli sorunlu geçiyor melesef ,

Sağlık ocağına bu sabah gittim Dr sonuçları görünce hemen Dr git bekleme dedi ama gitmedim ben :KK43:
Herhangi bir hastanenin aciline bi gitseydiniz detaylı bakıyorlar çünkü hastanede idrara sağlık ocağında detaylı bakılmıyor diye biliyorum kızımın idrarını sağlık ocağına götürmüştüm idrarda hala iltihap olunca hastaneye yeniden gitmiştik idrar kültürüne falan bakıyorlar lütfen aksatmayın yarın bile gitseniz olur illaki pazartesiyi beklemenize gerek yok zaten Üroloji bölümüne çıkmanız gerekir derlerse pazartesi Ürolojiye gidersiniz

Canım sakin ol bu bende bu durum 3 yıl önce oldu ve her ay neredeyse yaşadım afedersiniz ama idrarım bildiğin kandı peçeteye pıhtı geliyordu ve sonuç idrar yolu enfeksiyonu, yanma yok o idrar yaparken nasıl acı anlatamam.
Hemen bir antibiyotik 3. İçmeden sonra düzeliyor ve tabiii deli gibi su iç pazartesiye kadar suyla bile halledebilirsin bu durumu hafif üşüme titreme yapabilir korkma

Malesef yanlis bir uygulama oldu ve ben mahfoldum ...75 kilo ile girdim hastaneye bana günde 5 litre serum yüklediler birde bol su iç dediler, bir 4 litrede ben içtim ama yaptığım idrar sade 500 CC idi ..1 ay yatalak gibi yattım o serumlar vücudumda ödem yaptı heryerim ama heryerim şişti bundan ötürü normal doğum yapamadım 100 kg mi astım 1 ay içinde ...rahim agzim ödemden kapandı bir ayı gibi ayaklarımı aça aça ancak yureyebildim zorla..ameliyatımida öyle kotu yapmışlar ki organlarım hep yapışmış birbirine yoğun bakımda kaldım vs ..vücudum bozuldu düzelteceğim diye deli gibi spor yapsamda eski güzellik gibi olmadı catlaklar kaldı ama cok şükür bunada tabiki.. çatlaklarıma aldirmamaya çalışıyorum.. ama başlarsa psikolojim çok bozuldu...ve organlarım yapıştığı için gebeliklerim çok tehlikeli sorunlu geçiyor melesef ,
Çok çok geçmiş olsun ama bu nasıl bir hastane yahu 😱 Dava falan açsaydınız ,insan bu hale getirilir mi? Çok normal korkmanız o zaman ,resmen travma şu yaşadıklarınız.

Canım sakin ol bu bende bu durum 3 yıl önce oldu ve her ay neredeyse yaşadım afedersiniz ama idrarım bildiğin kandı peçeteye pıhtı geliyordu ve sonuç idrar yolu enfeksiyonu, yanma yok o idrar yaparken nasıl acı anlatamam.
Hemen bir antibiyotik 3. İçmeden sonra düzeliyor ve tabiii deli gibi su iç pazartesiye kadar suyla bile halledebilirsin bu durumu hafif üşüme titreme yapabilir korkma
Senin yorumunla rahatladım çok şükür ya ..aynı belirtiler sirke ve su içmeye devam edeyim o halde Allah razı olsun

Çok çok geçmiş olsun ama bu nasıl bir hastane yahu 😱 Dava falan açsaydınız ,insan bu hale getirilir mi? Çok normal korkmanız o zaman ,resmen travma şu yaşadıklarınız.
Aradan baya geçti ama dava açmayı bende düşünüyorum kendimi biraz güçlü hissedip hayatımı tamamen rayına sokunca

Senin yorumunla rahatladım çok şükür ya ..aynı belirtiler sirke ve su içmeye devam edeyim o halde Allah razı olsun
Bende çok korkuyodum ve bu sebepten rahat 3 4 kez doktora gitmiştim aynı sen gibi ama benim yanmam yok diyordum ama ultrosonda idrar tahlilinde bariz enfeksiyon vardı ve hiç bi belirti vermeden birden başlardı idrarımı yapmak için lavaboya girdiğim de birden ağrılı ve kanlı idrar doğruuu hastaneye sonra.
Artık alıştım sanki olcak gibi olunca hemen suya abanıyorum su cidden doğal tedavi 3 4 litre falan iç sürekli idrara çıkıcaksın oda bakterileri temizlicek çok idrar tutma

Idrar yolu enfeksiyonuna benziyor.doktora gidene kadar sizi biraz rahatlatmasi icin boolll bolll su icmelisiniz.doktorunuzun verdigi ilaclari da icerseniz biseyciginiz kalmaz👍🏻

cok gecmiş olsun bol bol su icin 3-4 yil önce ramazan bayramında bende sizin gibi rahatsızlandım gece gundüz hastaneye gittim iğne filan vurundum ağrısı felaket bisey çeken bilir hem ağri hem yanma hemde kanama olmuştu bende 10 gün cekmiştim. idrar yolu enfeksiyonu yüzünden erken dogum yaptim kronik sistit rahatsızlığım var genç kızligimdan beri üroloji doktorumun dedi bu dışardan kaptığın birsey degil vücudun kendi yaptığı birsey demisti pzt beklemeyin bence acile gidin simdi muhakkak ilgilenirler antibiyotik verirler ben halen cekiyorum enfeksiyonu lökosit ve eritrositmiydi neydi bunlar hep bende artı ceklinde görülüyor

2 yaz önce başıma geldi idrar yolu enfeksiyonu kapmışım..Gecenin 2’sinde böbreğimdeki ağrıdan duramaz hale gelince apar topar acile gitmiştim..Çok fena bi illet baş ağrısına karın ağrısına falan da benzemiyor asla resmen süründürüyor resmen...Geçmiş olsun umarım çabucak atlatırsınız.

Çok şu için çok çok çok şu için en az 2 buçuk 3 litre için.. pazartesiye kadar deneyin bir de çipro alın bir nöbetçi eczaneden.. bence de idrar yolu enfeksiyonu.. Çok köyü birşey ben se yaşadım adamı süründürüyor.. bir de biraz ilkel ama ben de hemen işe yaradı. Tuvalet taşına kaynamış şu doldurun. Üzerine 1 bardak kadar elma sirkesi koyun. Buharını malum bölgeye gelecek şekilde tutun. Ne kadar dayanabilirseniz. Daha sonra şu ılıyınca malum bölgeyi yıkayın. Sirkeli ılık suyada oturabilirseniz oturun.. gerçekten işe yarıyor bana anlatan teyzeye pek inanmamıştım o an etki etmişti..

X