Üroloji - İdrar Yolları Hastalıkları Pzt Dr gideceğim inşallah ama sizce bu ne

Ayrıca böbrek taşı da düşünüyor olabilirsiniz... siz her halükarda bol bol su için. Taş yerindennkımıldamış ve idrar yollarına düşmüş olabilir. Bundan dolayıda olabilir.. pazartesiye kadar şu için sirkeli su yapın sabah uyanınca limonlu su için

Sistit hastalığı gibi gözüküyor. 2 gün beklemektense eczaneye sikayetinizi tarif edip onun vereceği ilaçları da kullanabilirsiniz. Ayrıca bu ara aşırı şu içmelisiniz. 3 -4 litre .

Malesef yanlis bir uygulama oldu ve ben mahfoldum ...75 kilo ile girdim hastaneye bana günde 5 litre serum yüklediler birde bol su iç dediler, bir 4 litrede ben içtim ama yaptığım idrar sade 500 CC idi ..1 ay yatalak gibi yattım o serumlar vücudumda ödem yaptı heryerim ama heryerim şişti bundan ötürü normal doğum yapamadım 100 kg mi astım 1 ay içinde ...rahim agzim ödemden kapandı bir ayı gibi ayaklarımı aça aça ancak yureyebildim zorla..ameliyatımida öyle kotu yapmışlar ki organlarım hep yapışmış birbirine yoğun bakımda kaldım vs ..vücudum bozuldu düzelteceğim diye deli gibi spor yapsamda eski güzellik gibi olmadı catlaklar kaldı ama cok şükür bunada tabiki.. çatlaklarıma aldirmamaya çalışıyorum.. ama başlarsa psikolojim çok bozuldu...ve organlarım yapıştığı için gebeliklerim çok tehlikeli sorunlu geçiyor melesef ,
Günde 9 litre sıvı çok fazla olmuş o zaman..

Yanma yok diye idrar yolu enfeksiyonu değil diye düşünmeyin. Aynı hataya düştüm. Doğum sonrası özellikle tuvaletin sonuna doğru inanılmaz bir ağrı giriyordu. Gözümden yaş getirtmişliği var. Yanma yok diye enfeksiyon ihtimalini es geçtim. Halbuki emfeksiyonmuş. Basit bi antibiyotik tedavisiyle geçti şükür. Bir de benim sezaryende ötürü duş alamadığım günlere denk geldi. Hijyen de çok önemli.

1 ay önce aynı yaşadklarını annem de yaşadı. Hatta bildiğin kandı idrarı ğörür görmaz acile gönderdim abimle. Değerleri baya yüksek çıktı acil ürolojiye gitmesi gerektiğini söyledi gitti ve kum döküyormuş. Yaniskim döküyor olabilirsin, taş atıyor olabilirsin, enfaksiyon olabilirsin. Acilen doktora gitmen lazım. Bu arada bol su içip böbreklerini, mesaneni, idrarını temizlemen.lazm. doktor da bol su iç.diyecek zaten ilaçlarn yannda

Böyle durumlarda beklememek gerekiyor hiç pazartesiyi bekleme elinde tahlilin varmış ya devlet hastanesinin aciline git ya da özelde ürolojiye git.

Anlattıklarına bakınca pztye kadar beklemene anlam veremedim canım. Aile hekimi de demiş. Acile gitsen ya?

Canım çok sıkkın kızlar evden adım atasim yok bol su içip sirke icicem gece sirke ve su içince ağrım azaldı bu sabah devam edicem yzude 80 azaldı hemde

Ayni belirtilerle gittim. Bobrek tasi cikti. Aldırmadım basta ama suan agrilarim dayanilmaz oldu. Dr ameliyat diyor. Ihmal etmeyin.

Merhaba konu biraz eski ama aktif olduğunuzu gördüm sormak istedim aynı durumu bu sabah yaşamaya başladım size ne dediler geçti mi? Geçmişte size yorum yapmışım daha önce yaşadım bu tarz diye 2.oluyor da birazdan gidicem doktora

Merhaba konu biraz eski ama aktif olduğunuzu gördüm sormak istedim aynı durumu bu sabah yaşamaya başladım size ne dediler geçti mi? Geçmişte size yorum yapmışım daha önce yaşadım bu tarz diye 2.oluyor da birazdan gidicem doktora
Telaş yaptım sağlık ocağına gittim işte sonuçlar baya kötü çıktı hemen Dr git dedi korkuttu beni...sonra çoluk çocuk var malum gitmedim pzt iyilesmezsem gideyim dedim...o zamana kadarda sabah aç karına elma sirkesi içtim akşam yatmadan önce içtim...birde en az 3 litre su içtim bol bol içtim suyu ve azaldı 2 gün içerisinde tamamen iyileştim elhamdülillah

Telaş yaptım sağlık ocağına gittim işte sonuçlar baya kötü çıktı hemen Dr git dedi korkuttu beni...sonra çoluk çocuk var malum gitmedim pzt iyilesmezsem gideyim dedim...o zamana kadarda sabah aç karına elma sirkesi içtim akşam yatmadan önce içtim...birde en az 3 litre su içtim bol bol içtim suyu ve azaldı 2 gün içerisinde tamamen iyileştim elhamdülillah
Çok geçmiş olsun benim de baya bişey varmış iğne yazdı doktor

X