Pubg oyunu ?

EymenMeyraa

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2021
92
-156
31
Arkadaşlar eşim maalesef pubg oyunu bağımlısı artık karışmıyorum ama bir şey sormak istiyorum neden kulaklık takıyo ? Arkadşıyla oynuyo ama bazen duyuyorum kadın sesi geliyo İngilizce oluyo bazen Türkçe oluyo orda kızlarla oynuyo olabilirler mi? Kızlarla konuşmuyo yanında oluyorum ama neden kulaklık taktığını anlamadım bilginiz var mı

Oyuncuların çoğu kulaklık kullanır, sesler daha net anlaşılsın, fazla dış ses duyulmasın diye.Kız oyuncular da vardır tabi ama oyun sonuçta sorun yapmana gerek yok :)

Bende oynuyorum o oyunu , yaklaşan düşmanların ayak sesini kulaklık olmadan hangi taraftan geldiğini anlamak zor oluyor :) kulaklıkla oynayınca sağdan mı soldan mı geliyor belli oluyor o oyunda önemli detay bu 😂

Arkadaşlar eşim maalesef pubg oyunu bağımlısı artık karışmıyorum ama bir şey sormak istiyorum neden kulaklık takıyo ? Arkadşıyla oynuyo ama bazen duyuyorum kadın sesi geliyo İngilizce oluyo bazen Türkçe oluyo orda kızlarla oynuyo olabilirler mi? Kızlarla konuşmuyo yanında oluyorum ama neden kulaklık taktığını anlamadım bilginiz var

Kulaklık kullanması çok normal, ses kasmak yani oyunda düşmanların seslerini daha iyi duymak için. Fakat Pubg’de fazlasıyla kızda var. Oyundaki popülerliğine bakın, oyun geçmişine bakın. Kimlerle oynadığını o zaman görürsünüz. Ayrıca siz de oynayabilirsiniz, zevkli bir oyun☺️

Kız sesi erkek sesi değil de oyunun bağımlılık yapması daha kötü bence. Ona dikkat edin. Erkeklerde daha çok bağımlılık yapıyor nedense.

X