Psikiyatr ve Psikolog Önerileri...

Tekrardan merhaba, söyle soyleyeyim her hafta günde bir kere gelmemi istemisti yani seanslar o şekilde ilerliyordu. En son kurban bayrami ara tatili vardi o sira 2-3 hafta seans yapamadik. Sonra gidemedim ve daha aramadilar zaten. Kisacasi her hafta günde bir kere görmek istiyor. Seanslar o şekilde ilerliyordu. 🙏
Anladım çok teşekkür ederim.
Maliyeti de katlıyor demek böylece. Geçmiş olsun 💐

Herkese merhaba. Kızlar doğum sonrası depresyon için önerebileceğiniz psikolog önerisi varmı

Merhaba kızlar, psikolog Berna İncekara Akyurt önerilmiş ama iletişim nosunu hiç bir yerde bulamıyorum. Güncel adres ve teli olan varsa bilgi verebilir miiniz

Her hastalanmış ruh akıllı bir beynin eseridir bunu unutmayin baskalarinin mutsuzluğundan beslenen insanlarin vijdanlari kör merhamet duygulari sağırdır

Merhaba, İstanbul'da devlet hastaneleri psikiyatri bölümünden randevu arıyorum, memnun kaldığınız bildiğiniz bir doktor hastane var mıdır?

Hayirli Cumalar arkadaşlar. Kahramanmarasta devlet hastanesinde, üniversite hastanesinde veya özel kliniklerde DEHB (Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu ) uzerinde çalışma yapmış veya bu rahatsizlikta iyi bir psikiyatrist var mi? Ya da şöyle diyeyim saydığım yerlerde bildiginiz iyi bir psikiyatrist var mi

Selam arkadaşlar, uygulama üzerinden psikolojik yardım alanınız var mı? Birkaç uygulama gördüm online terapi hizmeti veriyor, Hiwell, terapizone vs. Baktıklarım genelde yeni mezun psikologlardı, ben tecrübeli bir psikolog aradığım için emin olamadım. Deneyeniniz ve oradan önerdiğiniz psikolog var mı?

Ankara için önerisi olan var mı?

Ankara'da çok deneyimli hem bireysel terapist hem aile evlilik ve cinsel terapist olan Uzman Psikolog Kemal Özcan var. Online ya da yüz yüze destek alabilirsiniz.

Kemal Özcan
Uzman Psikolog

İletişim:
Cep: +90 (531) 824 35 12

Adres: Ankara Ticaret Merkezi
Kızılırmak Mah. 1450 Sk. B Blok No:16 Çankaya / Ankara

Web Sitesi: https://kemalozcan.org

İstanbul Bakırköy’de Berna İncekara Akyurt var.
Ben bir süredir gidiyorum ve çok memnunum,bana çok iyi geldi.Hatta iki arkadaşımda benden sonra gitmeye başladı.
Çok samimi,doğal ve ilgili bir insan.Bu yüzden kendinizi çok rahat hissediyorsunuz.

Ücret konusundada çok yardımcı oluyor.

Ulaşmak isterseniz:
05537104317
Merhaba, ben bu numarayı aradım, numara kullanılmıyor. Berna Hanım’a ulaşmaya çalışıyorum siz de iletişim bilgileri var mı?

Bakırköyde özel bir klinikte prof.dr.yakın özenliye gidiyordum memnundum ama çok uzak olduğu için bıraktım 21 temmuzda maltepe üniversitesinde ayşe ece hanım var ona gideceğim bana yakın memnun olursam size yazacağım.

X