PRP yaptırdım..

Prp gibi uygulamalar bana kandırmaca geliyor. Sürekli yaptıran da bile bir farklılık göremedim. Endolight lift uygulaması duydum. İtalya da çok yaygınmış. İnce kırışıklıklar ve sarkmalar üzerinde etkiliymiş. Cilt altına fiber tel ile yapılıyor. Yaptıran var mı?

Benimkine dermapen+prp yapıldı zaten her iki seansta.Daha etkili olması içinmiş ama pek bir fark yok malesef..
yok cnm benımde cılt elastıkıyetım gecmedı dermapenle prp cok etkılıydı ama ben altınıgne ıle yaptırdım cılt rengım tonum kalıtesı cok degısmıstı bu arada prp hemen etkı etmez kendı kanın yenılenme surecı oldugu ıcın bıraz zaman lazım

Pek bir fark göremedim ben siz hangi doktora gidiyorsunuz doktordan doktora fark eder
ben bana orumcek agı yaptırdıgım bulent cıhantımurun ama hıc memnun kalmadıgım yere yaptırdım sadece altınıgne ve prpden memnun kaldım bıraz tuzluydu gercı 1500 tl verdım tek seansa

Reklamlara hoş geldiniz.Profilinizde her güzellik işlemi için aynı kişiyi tavsiye etmişsiniz.Bu kadar belli etmeyin yahu araya başka şeyler serpiştirin :KK43:
Reklamlara hoş geldiniz.Profilinizde her güzellik işlemi için aynı kişiyi tavsiye etmişsiniz.Bu kadar belli etmeyin yahu araya başka şeyler serpiştirin :KK43:

Reklamlara hoş geldiniz.Profilinizde her için aynı kişiyi tavsiye etmişsiniz.Bu kadar belli etmeyin yahu araya başka şeyler serpiştirin :KK43:

Dr.Öner Özsoyeri ve Karsiyaka New life estetik merkezi ismi duyduğum an tansiyonum firliyor. 1.5 ay once gözalti isik dolgusu yapti kendisi bana. Daha yaparken gozaltimi kanatti ve morartti. 15 gun sonra hala davul gibi sis ve mor gozlerle kontrole gittigimde uygulama hatasindan yanlis enjekte ettiginden eritmek icin once lazer ve sonra radyofrekans uygularken gozlatimi yakti.ordan ciktigim gibi solugu avukatimin yaninda aldim dava actik. Meğerse birçok mağduru olduğunu duydum.45 gundur gozlerim kapanir halde hala sis oldugu icin sosyal hayatim is hayatim ozel hayatim spor hayatim hepsi bitti. Psikolojim bozuldu evden çıkamaz hale soktu beni. Asosyal yaptı. 3 docent 1 profesore muayene oldum simdilik bekliyorum dolgunun erimesi 6-12 ay arasi ve sakinlestirici ilac aliyorum. Tum doktorlar durumuma cok uzuldu.Benim canim yandi baskasinin yanmasin diye buraya yazmak istedim. Dolgu ve botox islemleri icin lutfen plastik cerrah ve isinin erbabi doktorlari tercih edin ben yonlendirilme ile gittim gitmez olaydim...

Bende prp yaptırıyorum.Çok ta memnunum sac prp ve cılt prp her ıkısınıde.Bursa dermaclınıc estetık polıklınıgınde yaptırıyorum ıslemlerımı.2 hafta aralarla planlanıyor.Saçlarımda 3 seans sonrasında farklılıgı hıssettım.Cıldımde de guzel sonuclar alıyorum.Sizlerede tavsıye ederim.Bu konuda seçici de olmak lazım Uzm.Doktor tarafından işlemin yapılması benim için önemli bir detay.dermaroller ve fractıonal lazerıde tavsıye edıyorum. :)

Bende prp yaptırıyorum.Çok ta memnunum sac prp ve cılt prp her ıkısınıde.Bursa dermaclınıc estetık polıklınıgınde yaptırıyorum ıslemlerımı.2 hafta aralarla planlanıyor.Saçlarımda 3 seans sonrasında farklılıgı hıssettım.Cıldımde de guzel sonuclar alıyorum.Sizlerede tavsıye ederim.Bu konuda seçici de olmak lazım Uzm.Doktor tarafından işlemin yapılması benim için önemli bir detay.dermaroller ve fractıonal lazerıde tavsıye edıyorum. :)

şekerim sen doktoruna çok selam söyle !

merhaba,
seans ücretlerinin 300 tl civarında olduğu yazılmış. Ben bir hastaneye bir de kliniğe sorduğumda sırasıyla 1500 ve 900 tl ücret telaffuz edildi. Bu farklılık nereden kaynaklanıyor olabilir?

seanslar genelde 300-400 lira arası normali.. sanırım yüksek fiyat olanlar toplam seansı yani 3 defa yapılması gerekenin fiyatıdır.. prp kırışıklık yok etmez.. yaptığı şey kendi kök hücrelerinizin uygulandığı bölgeyi canlandırması gibi birşey..beklentiye bağlı.. bende uygulama yaptırıyorum ozonlu prp uygulatıyorum gayet memnunum çünkü benim beklentim diri bir yüz..kırışık düzelsin diye değil cilt canlansın diye bekliyodum şuan iyi.. o bakımdan prp'den herkez memnun olamayabilir.. birde sigara alkol alıyosanız prp çokta uzun vadede işe yaramaz..

Kızlar cildim çok kuru ve prp yaptırmayı düşünüyorum sizce kime gitmeliyim lilly_petrus Başak Kandi'nin bilgilerini bana özelden yazarmısın ?

Merak edenlere yazayım.2.seans sonrası bıraktım.Aslında devam edecektim ama 6saatlik bir yol gitmem gerekiyordu.Bursa'da yaptırdım 2 hafta aralıklarla gelmem gerekiyordu o esnada hallettim ama sonra gelemediğimden kaldı.Burun estetiği oldum 10gün öncesine kadar.Yani prp şuan için rafa kalktı.Belki %20lik fayda etmiştir okadar.Toplamda 2seans 600 tl verdim.İşlem dermapen+prp olarak yapıldı.Yarımsaat falan sürdü.Doktorum 3. Ve 4.seanslarda fark edeceksin dedi belki de haklıydı.

Doktorumu çok araştırarak gitmiştim.Aslında memnunum devam etmediğimden gözle görülür sonuç alamadım belki de.Özel hastanede yaptırdım cildiye doktoruna..

Doktorumu çok araştırarak gitmiştim.Aslında memnunum devam etmediğimden gözle görülür sonuç alamadım belki de.Özel hastanede yaptırdım cildiye doktoruna..
Merhaba. akne skarlarını tedavi etmek çok zordur sabır gerektirir. Ve doğru tedavileri seçmekte önemlidir. Çünkü 3 tip akne skarları var. Forumda çok konu gördüm insanlar araştırmadan tedaviler yaptırıyor işe yaramadı diyorlar sonra.
Benimde rolling tipi skarlarım var. Subsizyon 1. tedavim bitti. Yanında kombine tedavilerde yapıyorum. Bu arada Bursa'da doktorunuz kimdir merak ettim. Bende Bursada tedavi görüyorum.

evet kalıcı kök hücre de diyolar kendi kanının özü alınıp enjekte edılıo cıldı parlak dolgun sıkı yapıyo iz falanda kalmıyo
Prp nin sonuçlarının Kalıcı OLDUĞUNU Söylemek çok doğru olmaz . Nerede hangi koşullarda yapıldığına ve Trombosit sayısına bağlı seansı 300 tl ye yapanlar da var 800 tlye de bunun bi nedeni Olmalı. Bir Aydınlanma hissi yaratıyor ama yüzde yüz Kalıcı diyemeyiz.

dogru urunlerı kullanın sorunlarınız azalsın LR yı duydunuz mu aleovera ıcerıklı zeıtgard urunu var cılt temzleme leke azaltıcı mesaj atın detaylı bılgılendırımCok guzel orneklerı var

Merhaba. akne skarlarını tedavi etmek çok zordur sabır gerektirir. Ve doğru tedavileri seçmekte önemlidir. Çünkü 3 tip akne skarları var. Forumda çok konu gördüm insanlar araştırmadan tedaviler yaptırıyor işe yaramadı diyorlar sonra.
Benimde rolling tipi skarlarım var. Subsizyon 1. tedavim bitti. Yanında kombine tedavilerde yapıyorum. Bu arada Bursa'da doktorunuz kimdir merak ettim. Bende Bursada tedavi görüyorum.
Yusuf Özmen e yaptrdım siz kime yaptırıyorsunuz?

X