Protez tırnak kullananlar

bir yudum insan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2017
16
4
34
Kızlar mrb.benim tırnaklarım çok ince resmen soyulup kağıt gbi kırılıyo.protez tırnak yaptırmak istiyorum ama korkuyorum çıkardıktan sonra sorun yaşayan oldu mu tecrübeli arkadaslardan yorum istiyorum

Tirnaklarin zaten inceyse daha kotu olma ihtimali var. Memnun olmayanlar gordum bu uygulamadan. Boyle takma şeyler yerine kendi tırnaklarinizi guclendirin. Benimde tirnaklarim surekli ya ayriliyor ya soyuluyordu. Tirnak guclendirici kullaniyorum bayadir ve hic kirilmadi ama en son marka degistirdim ve yaramadi sanirim ve yine dibinden kirilip soyulma basladi. Eski kullandigim urune geri dondum uzatmaya calisiyorum simdi.

Tirnaklarin zaten inceyse daha kotu olma ihtimali var. Memnun olmayanlar gordum bu uygulamadan. Boyle takma şeyler yerine kendi tırnaklarinizi guclendirin. Benimde tirnaklarim surekli ya ayriliyor ya soyuluyordu. Tirnak guclendirici kullaniyorum bayadir ve hic kirilmadi ama en son marka degistirdim ve yaramadi sanirim ve yine dibinden kirilip soyulma basladi. Eski kullandigim urune geri dondum uzatmaya calisiyorum simdi.
Kullandığınız ürün nedir

Kullandığınız ürün nedir

Kalyon hardener kullaniyorum. Kullandigim 7-8 ay boyunca asla tirnagim kirilmadi hep kendim kısalttım. Ama gittim sacma sapan baska bir kalsiyumlu guclendirici kullanmaya basladim hangi sebeble ve niyeyse bilmiyorum. 1 ay sonra tirnagim dibinden kirildi, diger tirnaklarimda soyulmalar başladı. Hepsini kesmek zorunda kaldım. :/ tirnaklarim kisayken oje kesinlikle kullanamiyorum berbat duruyor. Tirnaklarim zor uzuyor şuan hala ara ara ayriliyor hafifce torpuluyorum zor toparlancak zaten, oje surulcek kivama gelsin diye bakiyorum. 2 gunde bir kalyon suruyorum suan. :////

Kalyon hardener kullaniyorum. Kullandigim 7-8 ay boyunca asla tirnagim kirilmadi hep kendim kısalttım. Ama gittim sacma sapan baska bir kalsiyumlu guclendirici kullanmaya basladim hangi sebeble ve niyeyse bilmiyorum. 1 ay sonra tirnagim dibinden kirildi, diger tirnaklarimda soyulmalar başladı. Hepsini kesmek zorunda kaldım. :/ tirnaklarim kisayken oje kesinlikle kullanamiyorum berbat duruyor. Tirnaklarim zor uzuyor şuan hala ara ara ayriliyor hafifce torpuluyorum zor toparlancak zaten, oje surulcek kivama gelsin diye bakiyorum. 2 gunde bir kalyon suruyorum suan. :////
Of walla milletin tırnaklarına özeniyorum hep

Eklentiler

• protez tırnak.jpg
    protez tırnak.jpg
    26,3 KB · Görüntüleme: 222
13 gün sonra bende protez tırnak yaptırıyorum. Randevu aldım:) biraz korkuyorum tırnaklarım mahvolur diye ama cok hosuma gidiyor napayım:)

Kızlarr ismim Ela İstanbul ataşehir de yaşıyorum make up artist im.Bu ara kalıcı makyaj ve protez tırnak öğrendim,bir akademi den eğitim aldım.Artık profesyonel olarak uygulamaya geçmek istiyorum fakat takdir edersiniz ki her beceride olduğu gibi bu işte de uzman olmak için tecrübe gerekiyor.Mükemmeliyetçi biriyim dolayısıyla işimde hata olsun istemiyorum.Fazla tecrübem olmadığı için biraz elim ağır,hızlanmak adına da ücretsiz hizmet vermeyi düşündüm.Protez tırnak+istediğiniz nail art şeklinde bir hizmet.Ataşehirde son derece düzgün ve nezih biryerde oturuyorum..Sınırlı kişiye vereceğim bu hizmetten kimler yararlanmak ister? Bana ulaşın ela2106@gmail.com

X