Popüler Konu Progesteron - Gebelik İlişkisi

Kızlar merhaba benimde adetime 1hafta var pcosum çok merak ettiğim için değerlerimi dün test yaptım. Ve değerlerim aşağıdaki gibi;

prolaktin; 7.7
Fsh: 1.32
Lh: 4.12
Tsh: 1.92
Testosteron: 30.2
Progestron: 17.7
Total hcg: <0.200

Sizce hamile olabilir miyim erken baktığım için hcg yükselmemiş olabilir mi?

Kızlar merhaba benimde adetime 1hafta var pcosum çok merak ettiğim için değerlerimi dün test yaptım. Ve değerlerim aşağıdaki gibi;

prolaktin; 7.7
Fsh: 1.32
Lh: 4.12
Tsh: 1.92
Testosteron: 30.2
Progestron: 17.7
Total hcg: <0.200

Sizce hamile olabilir miyim erken baktığım için hcg yükselmemiş olabilir mi?
17.7 sınırda bi değer gebelik oluşabilir ama şu an için bişey söylenemez. Testosteron için ne dedi doktor yorum yaptı mı yüksek çıkmış pcos da neden olabilir tabi buna

17.7 sınırda bi değer gebelik oluşabilir ama şu an için bişey söylenemez. Testosteron için ne dedi doktor yorum yaptı mı yüksek çıkmış pcos da neden olabilir tabi buna
Şubatın 5inde yaptırdığımda testosteronum 50ydi pcostan dolayı matofin verdi ve yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Sanırım onun sayesinde düştü. Yumurtlamayı da kolaylaştırdı bence. Progestron da kullanmıştım adetimin 15.günü başlayıp 10gün kadar içtim canım o da belki düşmesine sebep olmuştur. Bu bekleyiş çok kötü 😔

Kızlar merhaba şimdiki testim çift mi var

Eklentiler

• 20200301_235203.jpg
    20200301_235203.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 96
Merhabalar arkadaşlar dış gebelik geçirdim ondan sonra adetim duzensizlesti pkoluyum zaten adetin 21. Günü progesteron 0.33 çıktı yarın sonuc gostericem bilgi edinmek istiyorum biraz

yumurtlama olmamış canım
Bu ay yumurtalama olmayacağı anlamına mı geliyor canım yoksa olabilir mi adete yakın felan benim dış gebelikte öyle olmuştu çünkü adetim 11 gün gecikti öyle çıktı kanda

gebelik testleri addet günü gelmeden kolay kolay çıkmaz adet oldukta 3-4 gün sonra çıkmaya bşlar
prıgetseron değerin çok güzel
inşallah bebeğin gelir canım bu ay
ama kesşlikle bu değer hamilesin demek değildir ssenin yumurtlamanın güzwel olduğunu gösterir 10 üzerindeki değer

adetini bekle canım birkaç gün sabır
merhaba benim değerim 0.39 ng/ml çıktı sorun varmı acaba doktora gitmeye korkuyorum

X