Porselen dis yaptiran var mi

Merhaba dis yaptiriyorum 17 dis kaplancak alt dislerden basladilar sali gunu basladilar torpulendi gecici dis taktilar ama dis etlerim bir tuhaf oldu kasiniyor mu aciyor mu tuhaf haftayada ust disleri yapacaklar 1 ay surermis
Ben eski eşime yaptirdim 2 hafta icinde zirkonyumlari takti 3 senedir problemsiz kullaniyorum sıkıntı yasamadim

Merhaba zırkonyum dan memnun musunuz benım dıslerım cok carpık ve önde bende yaptırmak istiyorum birde tanesini ne kadara yapturdınız💖
memnunum
dislerde caroiklik varsa oncelikle tel tavsiye ederim.carpik 1 dis yuzunden ben de yaptirdim. belli olmuyor ecmvet eme insanin kendi dişi gibisi yok.
hizlı çözüm diye istediydim ben zirkonyumu.
ama tel çok daha doğru olan. sürec biraz uzun olsa da hizlı cözüm.yanlış düşunce oluyor

memnunum
dislerde caroiklik varsa oncelikle tel tavsiye ederim.carpik 1 dis yuzunden ben de yaptirdim. belli olmuyor ecmvet eme insanin kendi dişi gibisi yok.
hizlı çözüm diye istediydim ben zirkonyumu.
ama tel çok daha doğru olan. sürec biraz uzun olsa da hizlı cözüm.yanlış düşunce oluyor
Tel tedavisini yarıda bıraktım dayanamadım sımdı 29 yasındayım Ikı yıl daha gozum kesmiyor acıkcası zirkonyum kısa pratik geliyor. Burda bana bir yer alman tanesini 450 fıyat verdı sizce normalmı

Tel tedavisini yarıda bıraktım dayanamadım sımdı 29 yasındayım Ikı yıl daha gozum kesmiyor acıkcası zirkonyum kısa pratik geliyor. Burda bana bir yer alman tanesini 450 fıyat verdı sizce normalmı
ben 3 yil once yaptirdim
3 tane 2 bin tl ye yakin tuttu

ama tel tavsiye ederim. kısa yildan pisman olursun.

bir de tel acisina dayanamadigini yazmjssin. sabret .
zaten zirkonyum yapmak icin dişlerin küçültulecek. ve o da ağrılı bir islem

6 ay önce yaptırdım

12 adet zirkonyum dişe Pangaltıda bir dişçide 7.000 TL ödedim

Eklentiler

• diş.jpg
    diş.jpg
    91,8 KB · Görüntüleme: 318
Tel taktırma imkanınız varda tel taktırın valla ben ön 6 dişime sırf yamuk hemen olsun bitsin diye zirkonyum yaptırdım memnunmuyum evet güzel oldu mu oldu çok doğal duruyo ama o alışma süreci nedir insan her gece rüyasında takılan dişlerin çıktığını görür mü gördüm valla. 2-3 yıl olacak ama o psikolojiyi üstümden atamıyorum 🤣 şimdi evlenicem düğünüm var ya olur olmadık yerde dişim çıkar korkusu var üstümde 🙈

X