Beta HCG' mi yorumlamanıza ihtiyacım var canlar..

Hayırlısı olsun bende hala olmadım
Mevsimsel olabilir ya da stresten ben de kist ya da adet düzensizliği de yok rahim temiz demişti doktor bebek konusunu çok kafaya takıyorsun tüp bebek yapabilirsin kendini sıkma demişti sanırım ben artık doğal yolla olmasını bekleyemiycem inşallah ciddi bir sorun yoktur da tüp bebek işlemlerine başlayabilirim Rabbim hepimize evlat nasip etsin takmıyorum diyorum ama bu kelimeleri yazarken bile gözlerim doluyor

Mevsimsel olabilir ya da stresten ben de kist ya da adet düzensizliği de yok rahim temiz demişti doktor bebek konusunu çok kafaya takıyorsun tüp bebek yapabilirsin kendini sıkma demişti sanırım ben artık doğal yolla olmasını bekleyemiycem inşallah ciddi bir sorun yoktur da tüp bebek işlemlerine başlayabilirim Rabbim hepimize evlat nasip etsin takmıyorum diyorum ama bu kelimeleri yazarken bile gözlerim doluyor
Hayırlısı olsun

ben hiç değeri düzensiz artıp sağlıklı gebelik elde edeni görmedim ama vardır illa ki diye düsünüyorum. umutsuz olmayın yine de. kötüyü düsünmeyin. insallah güzel sonuc alırsınız
Merhaba, bende geçen pazartesi öğrendim gebeligimi pazartesi beta 8000 cuma 10.000 pazar 17.000 bu durumu yaşayan varmı 6 haftalık gebeyim ve bebeği daha göremedik

Malesef şu an birşey söylemek için erken ne olacak diyebilirim nede olmayacak beklemekten başka çare yok dedi. Benim kafamı karıştıran beta sonuçları. Salı günü tekrar bir beta vereyim diyorum
keseye göre kaç haftalık gebesin? beta kese göründükten sonra bakmama gerek yok. zaten artış hızı düşüyor bir yerden sonra. betanı takibe gerek yok su an

Doktor 6 + dedi ama en son 24 nisanda adet gördüm
gec döllenme olabilir. insallah güzel sonuc alırsınız ama 6.haftada bebeğin görünmesi gerekirdi diye biliyorum. çoğu kişi 6.haftada kalp atışını duyuyor. ama bir çok kişi de gec görüyor bazı seyleri. biraz daha bekleyin. inşallah güzel sonuclanır 🙏🏻

gec döllenme olabilir. insallah güzel sonuc alırsınız ama 6.haftada bebeğin görünmesi gerekirdi diye biliyorum. çoğu kişi 6.haftada kalp atışını duyuyor. ama bir çok kişi de gec görüyor bazı seyleri. biraz daha bekleyin. inşallah güzel sonuclanır 🙏🏻
Bu cumartesi tekrar gideceğim. Ama ben pek umutlu değilim. Iki doktor da göremedi. Bebek olușmadi sanırım. Son gittiğim doktor ilk hamileliklerin %60 düşük ile sonuçlanabilecegini söyledi

Bu cumartesi tekrar gideceğim. Ama ben pek umutlu değilim. Iki doktor da göremedi. Bebek olușmadi sanırım. Son gittiğim doktor ilk hamileliklerin %60 düşük ile sonuçlanabilecegini söyledi
yine de yormayın kendinizi simdiden. her seyde bir hayır vardır. zor bir sürec. inşallah fazla zarar görmeden atlatırsınız

X