Popo protezini istanbulda en bloc yöntemiyle çıkaran hekim bilen varsa yazabilir mi

htc1985

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Mart 2024
13
3
38
Merhabalar, popo implantını çıkarttıracam en bloc yöntemiyle çıkaran istanbulda hekim biliyor musunuz acaba ?

Estetik international Selçuk Aytaç yaptı ama yapıldığı günden beri yavaş yavaşta olsa artan oranda bir ağrı var ve yaptırdığım günden itibaren spor yapmakta zorlanmaya başladım ve şu an halsizlik yorgunluk keyifsizlik söz konusu ve hergeçen günde artıyor kapsül oluştu muhtemelen ve çıkarttırmak istiyorum kapsülü birlikte çıkartabilen hekimde neredeyse yok gibi inanın çok sağlıksız birşey bu implant olayı, vücut yabancı cisim olan herşeye savaş başlatıyor ve silikonları da yabancı cisim olarak algılıyor malesef. Benim fikrimi almak isterseniz implant yaptırmayın derim ilk yaptırıldığında da 1 hafta çok acılı bir ağrı olacak sonrasında da vucüdunuz kabul etmezse aldırana kadar sürekli yaşayacağınız bir ağrı olacak o yüzden inanın hiç gerek yok bu riske değmez. Beslenmenize dikkat edin şekeri karbonhidratı kesin gayet düzgün bir vücudunuz olur. Değmez hiç yaptırmayın derim.

X