Polikistikover ve Varikosel

Kızlar eşim 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu değerlerin hepsi yarıya düşmüş. Bu şekilde sorun yaşayıp sonrasında değerlerinde yükselişe geçen oldu mu

Kızlar eşim 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu değerlerin hepsi yarıya düşmüş. Bu şekilde sorun yaşayıp sonrasında değerlerinde yükselişe geçen oldu mu
Eşimin 6 ay oldu hala düzelmedi malesef ameliyattan önce 1 milyon 3 milyon hatta 18 bile çıktığı olmuştu ama şimdi hep 1 yada 3 milyon çıkıyor.ama kötüye gitmede ameliyatin beklenen sonuçlarından biri ne yazikki

Birde 3 ay çok erken fayda görmek için 6. Ve 9. Agdaya yaptıracaksanız testi eğer 9.ayda hala sonuç yoksa ameliyat başarısız demektir.umudunuzu kaybetmeyin yükselir insallah

Biz birazda olsa yükselir diye düşünmüştük 7 milyon sperm 3 milyon hareket çok az morfoloji 4 den 2 ye düşmüş şok olduk. Bu süreçte kullandındığınız vitaminler nelerdi peki. Teşekkür ederim dönüşün için

Biz birazda olsa yükselir diye düşünmüştük 7 milyon sperm 3 milyon hareket çok az morfoloji 4 den 2 ye düşmüş şok olduk. Bu süreçte kullandındığınız vitaminler nelerdi peki. Teşekkür ederim dönüşün için
Proxeed maxigo ubegon 1 ay dönüşümlü kullandı ameliyattan önce keçiboynuzu arı sütü vs çok kullandığı için istemiyor artık sadece bu takviyelerle devam

Merhabalar, benim eşimde nisanın sonunda ameliyat oldu bende de polikistik over var benzer süreçlerden geçiyoruz Allah yardımcımız olsun. Bu süreçte bilgilerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim

Kızlar ben poliskistikoverim eşimde de varikosel var. Elime ameliyat diyende var gerek tok diyende.
Ameliyat olsada iyi de geçebilir sperm sayısı daha da düşebilir dendi. Bizde bu riske giremedik. Tüp bebeğe yönlendik ama iki kimyasal oldu. Üçüncü bebeğimde kalp anomalisi nedeni ile melek oldu karnımda.
Biziö durumumuzda olup bu sorunu aşan var mı. Neler yaptınız nasıl süreçler oldu sizde. Ben artık işin içinden çıkamıyorum ağlamaktan maaf oldum 😭😞
Bende de pocs eşimde de verikosel var ameliyatımızın 4. Ayındayız bu süreçte yaptığınız şeylerle ilgili (takviyeler falan) bilgi verir misiniz hiç hamile kalamadım bazen büyük bi çaresizlik içerisinr düşüyorum

Bende de pocs eşimde de verikosel var ameliyatımızın 4. Ayındayız bu süreçte yaptığınız şeylerle ilgili (takviyeler falan) bilgi verir misiniz hiç hamile kalamadım bazen büyük bi çaresizlik içerisinr düşüyorum
Ameliyat başarısız olmuşsa takviyeler fayda etmiyor şimdiye kadar binlerce lira harcadık ama gram faydası olmadı.3 6 ve 9. Ayda örnek vermesi gerek en yüksek fayda 8.ayda görülüyor.bu süreçte Akdeniz tipi beslenme hareketsiz yaşamdan uzak durma ubegon maxigo proxeed benzeri bir takviye yeterli olacaktır diyorum düzelme için.ama tabi ameliyattan fayda gorulmusse

Kızlar ben poliskistikoverim eşimde de varikosel var. Elime ameliyat diyende var gerek tok diyende.
Ameliyat olsada iyi de geçebilir sperm sayısı daha da düşebilir dendi. Bizde bu riske giremedik. Tüp bebeğe yönlendik ama iki kimyasal oldu. Üçüncü bebeğimde kalp anomalisi nedeni ile melek oldu karnımda.
Biziö durumumuzda olup bu sorunu aşan var mı. Neler yaptınız nasıl süreçler oldu sizde. Ben artık işin içinden çıkamıyorum ağlamaktan maaf oldum 😭😞
Bu konunun sahibi ne durumda acaba merak ettim umarım güzel sonuçlanmıştır

X