Plazma pen yaptıranlar

Halile hanım merhaba
sizinki değdirerek yapılan no? kimisi değdirmesen diyor.Ben de yaptırdım,kan revan içinde bıraktı.Akşam kan durmadı bir sürü yerinde. Çok derin yapmış olabilir.Merak ettiğim bu cilde değmeli mi? Ayarını 5’te yaptığını söyledi
Sevgilerimle

Merhaba şuan nasıl geçti mi
Cvp yazarmısınız lütfen
Kaç ay oldu ysptıralı yad

Ben yatırdım göz altlarıma hafif kırışıklıklarım vardı ama amacım örümcek ağı yaptırmaktı çünkü daha öncede yapmış memnun kalmıştım hafif rütuş gerekiyordu göz altımda çok az güldüğümde katlanıyordu. Ama gittiğimde benim doktorum estetik merkezinden tamamen ayrılmıştı yerine başka bir doktor vardı kesinlikle plazma yaptırmalıyız göz altların çocuklarınki gibi olucak dedi yapmalıyız mutlaka dedi bende kandım tabi yaptırdım 5 gün sonra kabuklar attı çok güzel gözküyprdu en başta ama şişlik indikten sonra kızarıklık tamamen kapkara bir lekeye dönüştü o kadar pişman oldum ki 2 ay oldu göz altlarımda olmayan yeni yeni kırışıklıklar çıktı o kadar üzgünüm ki 2 ay boyunca ağladım keşke zamanı geri alsam dedim plazmaya 500 tl vermiştim ikinci seansı da yapacaktı bide asla bir daha plazma işine girmem. Lekelerim için expigment azalderm kullandım leke 3. Ayda yeni yeni açılmaya başlıyor. Kızlar sakın ama sakın göz altlarına yaptırmayın resmen yaşlandım ben yaptım siz yapmayın
Merhaba şu an nasıl durum geçti mi
Merak ediyorum ne kadar oldu yaptıralı
Hala iz var mı
Cvp yazar mısınuz

Halile hanım merhaba
sizinki değdirerek yapılan no? kimisi değdirmesen diyor.Ben de yaptırdım,kan revan içinde bıraktı.Akşam kan durmadı bir sürü yerinde. Çok derin yapmış olabilir.Merak ettiğim bu cilde değmeli mi? Ayarını 5’te yaptığını söyledi
Sevgilerimle
Şuan nasıl
Geçti mi
Nasıl tedavi uygulayacaksınız
Banada yardımcı olur musunuz

MErhaba lekelerin nasıl oldu cevap yazarmısın
Sadece o kremimi kullandın
Ne yapabiliriz tavsiyem verir misin

Ben yatırdım göz altlarıma hafif kırışıklıklarım vardı ama amacım örümcek ağı yaptırmaktı çünkü daha öncede yapmış memnun kalmıştım hafif rütuş gerekiyordu göz altımda çok az güldüğümde katlanıyordu. Ama gittiğimde benim doktorum estetik merkezinden tamamen ayrılmıştı yerine başka bir doktor vardı kesinlikle plazma yaptırmalıyız göz altların çocuklarınki gibi olucak dedi yapmalıyız mutlaka dedi bende kandım tabi yaptırdım 5 gün sonra kabuklar attı çok güzel gözküyprdu en başta ama şişlik indikten sonra kızarıklık tamamen kapkara bir lekeye dönüştü o kadar pişman oldum ki 2 ay oldu göz altlarımda olmayan yeni yeni kırışıklıklar çıktı o kadar üzgünüm ki 2 ay boyunca ağladım keşke zamanı geri alsam dedim plazmaya 500 tl vermiştim ikinci seansı da yapacaktı bide asla bir daha plazma işine girmem. Lekelerim için expigment azalderm kullandım leke 3. Ayda yeni yeni açılmaya başlıyor. Kızlar sakın ama sakın göz altlarına yaptırmayın resmen yaşlandım ben yaptım siz yapmayın
Merhaba
lekelerin nasıl oldu cevap yazarmısın
Sadece o kremimi kullandın
Ne yapabiliriz tavsiye verir misin

Merhabalar Halile hanım, işlemi nasıl yaptığınız ile ilgili daha detaylı bir yorum yazabilir misiniz rica etsem?

Kesinlikle ve kesinlikle bu işlemi yaptırmayın ben yaptırdım ve izler asla geçmiyor, lütfen bu işlemi kafasına göre yapan kim varsa da şikayetlerinizi açıkça onlarada söyleyin belirtin bunları görenler de yaptırmasın, hayatınızın hatasını yaparsınız bu işlemi yaptırarak.

Ben de yaptırdım 21 aralıkta bugun 6. Gününüm herşey yolunda gibi görünüyor. Bağdat cad. Yaptırdım. İlk gün az biraz sızlama ama sonrasında hiç acı sızlama olmadı. 2 gün ve takip eden 3 gün şişlik oldu. normal olduğunu ve sadece kuru buz kompres ve bol su tüketimi haricinde krem yada müdahale yapmamam gerektiği bilgisi verildi. 3.gün su değmeyecek ve asla kabuk koparılmayacak. Kabuk düşmeye başlamasından itibaren, evdeyken bile 50 faktör güneş kremi sürmem gerektiği bilgisi verildi. Leke kalacakmış gibi bir durumum yok şu an. Yaptırdığınız yer çok önemli. İlk yaptığı anda göz kapağımdaki fazlalıklar gitmişti zaten. Tamamen kabuklar gittiğinde de tekrar paylaşırım. Resimlerimi ekliyorum 6 günlük.

Eklentiler

• IMG_20201224_130300.jpg
    IMG_20201224_130300.jpg
    43,6 KB · Görüntüleme: 1.972
  • IMG_20201224_125627.jpg
    IMG_20201224_125627.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 1.689
  • IMG_20201224_125721.jpg
    IMG_20201224_125721.jpg
    37,8 KB · Görüntüleme: 1.615
  • IMG_20201224_125738.jpg
    IMG_20201224_125738.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 1.560
  • IMG_20201224_125836.jpg
    IMG_20201224_125836.jpg
    37,2 KB · Görüntüleme: 1.425
  • IMG_20201225_204917.jpg
    IMG_20201225_204917.jpg
    32,3 KB · Görüntüleme: 1.598
  • IMG_20201226_181155.jpg
    IMG_20201226_181155.jpg
    36,1 KB · Görüntüleme: 1.994
Ben de yaptırdım 21 aralıkta bugun 6. Gününüm herşey yolunda gibi görünüyor. Bağdat cad. Yaptırdım. İlk gün az biraz sızlama ama sonrasında hiç acı sızlama olmadı. 2 gün ve takip eden 3 gün şişlik oldu. normal olduğunu ve sadece kuru buz kompres ve bol su tüketimi haricinde krem yada müdahale yapmamam gerektiği bilgisi verildi. 3.gün su değmeyecek ve asla kabuk koparılmayacak. Kabuk düşmeye başlamasından itibaren, evdeyken bile 50 faktör güneş kremi sürmem gerektiği bilgisi verildi. Leke kalacakmış gibi bir durumum yok şu an. Yaptırdığınız yer çok önemli. İlk yaptığı anda göz kapağımdaki fazlalıklar gitmişti zaten. Tamamen kabuklar gittiğinde de tekrar paylaşırım. Resimlerimi ekliyorum 6 günlük.
7. Gün kabuklar döküldü altta hafif pembe cilt var, acı yok kesinlikle. Şimdilik bir problem görünmüyor.

Eklentiler

• IMG_20201227_121606.jpg
    IMG_20201227_121606.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 1.840
Mrb bizde eşime 2seans yaptırduk tüm yüzüne ama bütün söylediklerine uymamıza rağmen eşimin bütün yüzü şuan kapkara leke doldu.napabiliriz

Kizlar çok araştırdım yabancı kaynaklardan heryerde mutlaka c vitamini takviyesi kullanılması gerektiği yazıyor özellikle ilk 10 gün boyunca. Ayrıca sigara kullanımına ara verilmesi. Yaşınız otuz ve ustuyse yada sigara alkol vs kullanıyorsanız yeterli beslenmiyorsaniz kolejen takviyesi de alınması gerekiyor. Cildinizde yanık sivilce izi yada herhangi yaralanmalar geç iyileşiyor ve ardında bıraktığı izler uzun sürede geçmiyorsa bu uygulamadan sonra da aynı şekilde olacaktır.

Merhaba. Ben göz çevreme yaptırdım. Kırışıklık derin olduğundan yüksek doz uyguladığını söyledi. 3 ay oldu belirgin iz var iki gözümdede. Bu normal mi yoksa lekeye mi dönüştü sizce. Hametan vs kullanıyorum. Krem sürdüğümde kızarıyor. Tedirginim ne yapmalıyım bu arada beyaz tenliyim
merhaba semra hanım ben de plazma pen yaptırdım ve dediğiniz gibi göz çevremde leke kaldı benim de aynı şekilde krem sürdüğümde kızarıyor su an nasıl geçiyor mu kalıcı mı oluyor iyileşmesi için nasıl bir yol takip etmeliyim

Ben plazma pen uzmanıyım ve plazmada leke kalmaması tamamen yaptıran kişinin elinde evin içinde akşam ışıklar açıkken bile güneş koruyucu krem sürmeniz gerekiyor. Çünkü plazmada cildin en üst tabakası "epidermis" tamamen buhar oluyor. Epidermis bizim koruyucu tabakamız. Üst tabaka yeniden oluşana kadar güneş koruyucularımızı ( en az spf 35 pa+++ ) kullanmazsak maalesef lekeye izin vermiş oluruz. Bu uyarıları keşke uygulayan arkadaşlarımız herkese söylese ve uygulama yanlış bilinmese. Umarım açıklayıcı olmuştur.

X