Plazma mı Klasik Tüplü TV mi?

marjinalfaydali

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2009
2.535
66
Merhaba, plazma ve tüplü tv arasında kaldım. Plazma daha şık ve taşıması vs daha kolay ama tüplülerle arasında uçurum fiyat farkı var. Yani kaç kez taşıncam ki ömrü hayatımda diyip, şıklığını önemsemeyip, tüplü tv'nin kaplayacagı yere plazma koysam artan alana ne koycam ki sanki diyip tüplü alasım geliyor. Konu hakkında tecrübesi olanlar fikirlerini paylaşabilirler mi ?

plazmada alabilirsin ama çok insanları şişman ve obez göstermeyenlerinden alsan daha iyi olur.samsung modellerine bakabilirsin ama bizim evde düz ekran tüplü var ve daha güzel düzgün gösteriyor.yiede sen bilirsin..

he bu arada plazma tv olsun bilgisayarı olsun çok elektrik yakıyor kızlar haberiniz olsun..diğerlerine göre..evlenince anlarsınız..kaydirigubbakcemile3

Benim evimde zaten Sony tüplü tv vardı .

Fakat yazın lcd alacağız. Şimdiden en iyisi hangisidir diye bakıyoruz.
Samsung var bir arkadaşda görüntü nefis.

Bence lcd al :kedi:

Benim evimde zaten Sony tüplü tv vardı .

Fakat yazın lcd alacağız. Şimdiden en iyisi hangisidir diye bakıyoruz.
Samsung var bir arkadaşda görüntü nefis.

Bence lcd al :kedi:

Merhaba, tüplü tv'den vazgeçip lcd almak istemenizin özel bi sebebi var mı acaba? Kullanımda performans düşüklüğü vs? Ben sade yaşam felsefesini benimsemiş bi insan olarak daha güzel, daha parlak, daha daha... taraftarı bi insan olmadığım için soruyoırum .İksi arasında gerçek bir kalite farkı mı var, yoksa yenilemiş olmak için mi yenileyeceksiniz acaba ?

Merhaba, tüplü tv'den vazgeçip lcd almak istemenizin özel bi sebebi var mı acaba? Kullanımda performans düşüklüğü vs? Ben sade yaşam felsefesini benimsemiş bi insan olarak daha güzel, daha parlak, daha daha... taraftarı bi insan olmadığım için soruyoırum .ıksi arasında gerçek bir kalite farkı mı var, yoksa yenilemiş olmak için mi yenileyeceksiniz acaba ?

Ne sormak istediğini çok net anladım.

kişisel iletindeki adresten de haberdarım. Aktüel dergisinde rastlamıştım.
Tek başıma karar vermedim.
Çok ince düşücelere dalarsak işin içinden bu konuda çıkamayız.

Son düzenleme:
plazma tv cocuklu aileler icin pek uygun deyil....bizim ilk plazma bi kac ay sonra bozulmustu...oglum oyuncak firlatmisti...birde plazma daha cok elektrik yakiyor....bazen eski moda olan seyler daha saglam ve uzunömürlü oluyor...

Son düzenleme:
canım ne plazma ne tüplü tv . LCD tv al tüplülerin modası kalmadı. plazmalarda görüntü çok kötü sadece karsıdan görebiliyorsun yandan felan bakınca ekran karanlık. Kesinlikle LCD

X