Pko olup femara ile hamile kalanlar hikayelerinizi alalım :)

Adetlerim düzenli ,kist yok sadece yumurtalıklarım tembel ama ilaçla gelişti şu an 7. Günüm ve zaman geçmiyor.umarım hepimiz en yakın zamanda meleklerimize ulaşırız.Canını sıkma pcoslu olup çok fazla hamile kalan var.Hatta en yakın arkadaşım genç kızlığından beri ilaçla adet olabiliyor.Doğum kontrol hapını bırakır bırakmaz hamile kaldı.Şuan 6aylık hamile .

Ay inşallah ben ve benim gibi olanlarında yüzü güler hiç zorlanmadan gelir meleklerimiz. Seni çok iyi anlıyorum bende klomen ve çatlatma iğnesi vurulduğumda çok sabırsızdım hergün test yapıyodum ama nasip olmadı inşallah senin tutar uğraşmak zorunda kalmazsın

Ay bunları okudukça ne kadar seviniyorum anlatamam ben evlendiğimden beri aslında kendi halinede bıraktım ama olmuyor çünkü hiç ilaçsız adet olamıyorum bakalım bu sefer olacakmı :KK43:
İstersen bir iki ay doğum kontrol kullan hemen sonra denemeye basla.o yumurtaliklari geliştiriyor

Çok kullandım yıllarca artık bıktım bi yerde yumurtalıkları tembelleştirdiğini duymuştum ben
Bilmiyorum valla bende 7yil kullandım sonra hemen kaldım .soğan kürü de deneyebilirsin.insallah en yakın zamanda güzel haberlerini duyarız 😊

Bilmiyorum valla bende 7yil kullandım sonra hemen kaldım .soğan kürü de deneyebilirsin.insallah en yakın zamanda güzel haberlerini duyarız 😊
İnşallah hemen burdan yazıcam ben çok araştırdım olumlu hikayeler aradım çünkü benim hikayemde birilerine umut olur belki :)

1 ay olmuş Umut olucak bir hikayem olmadı malesef kullandığım ilaçlar bir işe yaramadı herşeyin hayırlısı 😥

Evet femara son şansım ondan sonrası için doktorum tüp bebek önerdi aşılama önermedi bile bende tüp bebekten çok korkuyorum
Bende çok korktum kendini hazır hissetmenden şakın başlama ben hazır değilmişim transferden sonra panik oldum 😞iğnler haplar duygusal bedenimi maf etti ..

Deşiğin yollardan bende geçtim ,Hastalığımız aynı .Şimdi tüp bebek denedim .Rabbim hayırlısını versin İnşaAllah
Bir ay olmuş tüp bebekten ne sonuç aldın bende haftaya başlıyorum ve süreç nasıl ilerledi paylaşabilirmisin

Bende çok korktum kendini hazır hissetmenden şakın başlama ben hazır değilmişim transferden sonra panik oldum 😞iğnler haplar duygusal bedenimi maf etti ..
2 buçuk aydır bekliyorum sma hala hazır hissstmiyorum nasıl hazır olunur onuda bilmiyorum. 1 sefermi denediniz tüp bebek

Evet şükürler olsun o da tuttu şuan Yedi haftalık ikizlerimi bekliyorum
Çok şükür sizin adınıza çok sevindim Allah sağsalim kucağınıza almayı nasip etsin. Bu bekleyiş çok zor bende başladım bu hafta adet olup gideceğim korkum var tabi ama mutlu bir haber için ne gerekiyorsa yaparım. Herkez ilk seferde olmaz diyor 😢

Çok şükür sizin adınıza çok sevindim Allah sağsalim kucağınıza almayı nasip etsin. Bu bekleyiş çok zor bende başladım bu hafta adet olup gideceğim korkum var tabi ama mutlu bir haber için ne gerekiyorsa yaparım. Herkez ilk seferde olmaz diyor 😢
Olumlu düşünün tüp bebek doktorların en sevdiği hasta pcolu hastalardır bunu kendi doktorum söyledi .. Allah razı olsun darısı size de olaun İnşaAllah

Olumlu düşünün tüp bebek doktorların en sevdiği hasta pcolu hastalardır bunu kendi doktorum söyledi .. Allah razı olsun darısı size de olaun İnşaAllah
Sizin bi rahatsızlığınız oldumu bu dönemde yani ohss oldumu maşallah ilk seferde tutmuş ne güzel kaç yumurta toplandı

Sizin bi rahatsızlığınız oldumu bu dönemde yani ohss oldumu maşallah ilk seferde tutmuş ne güzel kaç yumurta toplandı
Ohss oldum bir ay ara verdi .Başka Psikolojikmrn tedirgin oldum 14 tane toplandı 10 tanesi döllendi 2 tanesi beşinci güne gitti i

Ohss oldum bir ay ara verdi .Başka Psikolojikmrn tedirgin oldum 14 tane toplandı 10 tanesi döllendi 2 tanesi beşinci güne gitti i
Sanırım beni korkutan ohss olabilecek olmam tedirginliğimi atamıyorum. Peki zor birşeymi bu ohss

X