Pizza

Nilu12

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2022
3.238
48
Selam!pizzalarım nasıl olmuş ?🍕🥰🤓

Eklentiler

• 9C3CF50B-4B45-4786-9424-A1B2B988BBDB.jpeg
    9C3CF50B-4B45-4786-9424-A1B2B988BBDB.jpeg
    208,7 KB · Görüntüleme: 236
Elinize sağlık, ama bir dahakine domatesin kabuklarını soyup, soğanları da bütün olarak değil de bölerek yayarsanız daha estetik bir görüntü olur, kolay gelsin.

Domates olmasa da olur ama sucuk ve kaşar olmalı 🥲🤤🤤🤤🤤
İşte benim sabit malzemelerim var. Domates de bunun içinde 😬 bir de mozzarella kasardan daha güzel oluyor onu da şok'tan alıyorum 😅 sosis bazen oluyor bazen olmuyor ama sucuk, mozarella, biber, domates, mısır, siyah zeytin hep var. Karışık pizza oluyor herhalde bu 🤔

Selam!pizzalarım nasıl olmuş ?🍕🥰🤓
Ellerinize sağlık. Hamurunuz biraz kalın görünüyor, onun dışında iç malzemesi ve kalitesi beni alakadar etmez. Profesyonel anlamda yorum yapmaya çalışırsam hevesiniz kırılabilir, ama yine de güzel görünüyor. Afiyet olsun♥

Elinize sağlık, ama bir dahakine domatesin kabuklarını soyup, soğanları da bütün olarak değil de bölerek yayarsanız daha estetik bir görüntü olur, kolay gelsin.
Burda marketten aldıklarımızda da domates kabuğu ile koyuluyor.soğanları bütün bilerekten koydum bence böyle estetik görüntü olur :)

Güzel gözüküyor da sucuk yok mu :110:sucuksuz bir pizza düşünemiyorum :eek:

Çocuklarım için sucuklu yaptım ama ben yemiyorum diye namaz kıldığım için .onun fotosunu çekmedim şimdi dışarıdayım eve gideyim fotosunu yollarım eger kalmışsa

Yapın yorumunuzu benim için sorun değil ev için yaptım satış için değil hem benim pizza tavam yok.o evde bu türlü şeyleri ortaya çıkarıyorum ya buna da şükür 🙏 ben pasta yapmayı severim en çok

X