Pirinç Lapası Diyeti İle İki Günde İki Kilo

selam kızlar pirinçlerim şuan pişiyor bugün başlıyorum....tartım da kırıldı nerde tartılcam yazıcam sonuçu?? neyse eczaneye filan giderim ..bakalım nolcak yiyebilicem mi acaba? :))

pirinç lapam çok güzel oldu kızlar :) üzerine sarımsaklı yoğurt,pul biber, karabiber çok azıcık da tuz döktüm :) acayip güzel pilav yiyorum sanki :KK70: tavsiye ederim..bir de suyu bol içiyorum ve yanına biraz kiraz da yiyorum

Bir gün sırf akşam yemeğine pirinç lapası yaptım ve yedim..Ertesi gün de sadece 1 çay bardağı yaptım yedim..Meyva,salatalık,domates de yedim..Hasta olacağım halde 700 gram verdim..Ve geri de almadım..Haftada bir gün yapacağım..

2 gün dolu dolu yapılmıyor ama 1 gün bile yapılsaşişkinliğinizin indiğini hissediyorsunuz... haftada 1 gün de yapılabilir isteğe göre, zararlı bişiy değil... mideyi de dinlendiriyor ayrıca, yormuyor :))

denemeye değer bence 2 gun ne olacak sankı
bende yarın başlıyorum.sonucu yazarım

bayramda hemen kilo almışım.2 gün bunu yapmayı düşünüyorum.bugün başlıyorum kilom 61.7 benimle birlikte yapmak isteyen varmı????

bu akşam bende başlıyorum iki gün yapaca haftasonu düğnümüm var şiş hissediyorum kndımı :KK14:

pirinç lapam çok güzel oldu kızlar :) üzerine sarımsaklı yoğurt,pul biber, karabiber çok azıcık da tuz döktüm :) acayip güzel pilav yiyorum sanki :KK70: tavsiye ederim..bir de suyu bol içiyorum ve yanına biraz kiraz da yiyorum

yanlis yapiyorsun!!
prinç lapasinin yasaklarindan biri de yogurt ama sen karistiripta yiyorsun...
prinç lapasina istedigin çig yada haslanmis yagsiz tuzsuz (fakat baharatli olabilir) sebzeyi ekleyebilirsin ama yag , tuz, yogurt kesinlikle yasak bu diyette belirtmek istedim belki bilmiyorsundur diye....

şu anda yiyorum,tadı hiç fena değil..yağsız tuzsuz birşeye benzemez diyordum ama baharatlar zaten tat katıyormuş

yanlis yapiyorsun!!
prinç lapasinin yasaklarindan biri de yogurt ama sen karistiripta yiyorsun...
prinç lapasina istedigin çig yada haslanmis yagsiz tuzsuz (fakat baharatli olabilir) sebzeyi ekleyebilirsin ama yag , tuz, yogurt kesinlikle yasak bu diyette belirtmek istedim belki bilmiyorsundur diye....

Valla bu diyeti zamaninda cok yaptim yine basladim bugun..daha onceler 3gun yapar 2kilo verir geri de almazdim tabi diyeti bozmayip baska diyete gecerdim.
Asla yogurt ve tuzsuz yemedim daima ustune 3kasik yogurdumu doktum tuzumu da haslarken ilave ettim..bu sekilde bile verdiriyor..saman gibi pirinc yiyip 3gun dayanani gormedim..eziyete gerek yok bi yerlerde dusup bayilmayin tuz da onemli vucut icin..
Kahvaltida 1yumurtayi da ihmal etmeyelim.1hafta yapicam bu sefer..

71 ile başladım bugun 2 gü yapıp tartılcam inş gider 2 kilo ama ben sabah 1 cay bardağı yaptım 3te1ini anca yiyebildim az nane ve pul biber attım

X