Elektrikli Süpürgeler philips elektrikli süpürge kullanan alan kızlar buraya:) fikirlerinize ihtiyacım var

pofudukk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2012
216
8
merhaba kızlar philips elektrikli süpürge alıcam buna emininm ama hangi modelini almalıyım torbalı mı torbasız mı sulu mu kuru mu emiş gücü ne olmalı siz kullananlar neyi tavsiye edersiniz.. bizim evde evcil hayvanımız olacak evlenince. yani hijyen konusu en hassa nokta bu yüzden paraya kıyıp almak zorundayız yardımlarınızı bekliyorum

komşum aldı philips modelini bilmiyorum toz torbasız olandan çok memnun 200 küsüre aldı elektro world den almış
kredi kartına taksitle.

bizde 5,6 yıl oldu sanrım philips torbasız kullanıyoruz ben memnunum torba derdi yok arada fitresini yıkıyorum o kadar bi sorun yaşamadım modelini bilemiycem ama lacivert dışı

Kesinlikle dyson almanızı tavsiye ederim. Hele işin içine evcil hayvan giriyorsa kesinlikle ve kesinlikle dyson derim başka da birşey demem.

Evcil hayvan köpek olacaksa eğer bakın burada ne var. İki tane video var. Sağdaki animasyon videosu çok şeker ya :)

Dyson Groom Aparat Evcil Hayvan Ty Tarama Aparat | Dyson Aparatlar Aksesuarlar

ay bu çok şirinmiş:):):) dyson pahalı geliyor bana hiç düşünmemiştim ama aklımı çeldin:) evet bir köpeğimiz var 2 buçuk yaşında:)

yahu şu phılıps maratonun en son modelını kullanan varmı arkadaşlar?:KK31:

Son düzenleme:
slm eda bende alıcam phillips ama bende 9205 ile 9225 arasında kaldım çevremdede hiç kullanan yok
ama ikisinin arasında pek fark yokmuş sadece 9225 te filtreyi kendi temizliyormuş sanırım ve internete
baktığımda hiç kötü yorum görmedim herkes oldukça memnun aldıysan haber verirmisin ben almadım ama
senden önce alırsam seni bilgilendirirm.

slm eda bende alıcam phillips ama bende 9205 ile 9225 arasında kaldım çevremdede hiç kullanan yok
ama ikisinin arasında pek fark yokmuş sadece 9225 te filtreyi kendi temizliyormuş sanırım ve internete
baktığımda hiç kötü yorum görmedim herkes oldukça memnun aldıysan haber verirmisin ben almadım ama
senden önce alırsam seni bilgilendirirm.

canım bende almadım daha:)

dyson alıp okadar para verme derim . philips kesinlikle süpürgede muhteşem . ben fc 9170 performer modelini kullanıyorum . şuan piyasada en yüksek emiş gücüne sahip. %100 toz vermiyor , sesiz çalışıyor . torbalı ama torbası çabuk dolmuyo . kesinlikle tavsiyemdir. torbsız olsun dersende fc 9205 marathon al kayınvalidem kullanıyo oda muhteşem ama temizliği biraz zor.

FC8144 kullanıyorum ve en kısa zamanda kurtulmak için fırsat kolluyorum.hepa filtreli,torbasız diye almıştım.ama wattına dikkat etmemişim.makine 9 ayda pes etti.yeni evliyim.o kadar süpürgeyi çalıştırmadığım halde mahvoldu.hepa filtresini yıkadım kaç kere leş gibi kokuyor süpürge çalışınca.bu modelini alma da ne alırsan al.hiç ama hiiç memnun değilim:KK47:

slm eda

ben dün 9225 olanını aldım halıdan çıkanlara inanamadım çekim gücü çok iyi
kesinlikle tavsiye ederim. media marketten eşim 649 almış bilgin olsun

X