Tüp Bebek Merkezleri Pgt yaptıranlar

dudugngr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2021
29
16
24
Hanimlar 3 kimyasal gebelik 1 kere 6 haftalik düsük yaptım genetik test verdik bende pıhtılasma ve 2.4. Kromozomlarda sıkıntı cıktı doktor pgt dedi yada bekleyebilirsiniz dedi olirsa yaşarsa sagliklidır dedi ne yapıcagımı bilmiyorum arastrmaya basladim pgt yaptiran varmı antalya da düsünüyorum yaptıran varsa fiyatı ne kadar oldu

Hanimlar 3 kimyasal gebelik 1 kere 6 haftalik düsük yaptım genetik test verdik bende pıhtılasma ve 2.4. Kromozomlarda sıkıntı cıktı doktor pgt dedi yada bekleyebilirsiniz dedi olirsa yaşarsa sagliklidır dedi ne yapıcagımı bilmiyorum arastrmaya basladim pgt yaptiran varmı antalya da düsünüyorum yaptıran varsa fiyatı ne kadar oldu
Galiba merkezden merkeze degisiyor fiyatlari bizim ki pgt degilde ngs galiba genetik bakıldı embriyo basına 2800 tl istediler merkezini arayip sorasaydinkz keske

Normal yolla oldu
Size genetik testten bahsetmis bu ancak tüp bebekle yapılıyor embriyolardan biyopsi alınarak genetik teste gönderiliyor hangisi temiz gelirse o transfer ediliyor gebelik sansını arttırıyor ama illa ki tutacak diye de birsey yok Allah yardimciniz olsun

Bende Antalyada yaptırım daha yeni gitti embriyolarim genetige haber bekliyorum. Embriyo başına 500 dolar ödedik.

Bende genetik sıkınti var pgt olmasi lazm dedi memorialda var mi ki
Genetik sikinti dediginiz genetik hastalik var veya tasiyici misiniz? O zaman pgt setup denilen islem yapiliyor. Ben bu islemi Sisli Memorialde yaptirdim 2500 dolara, olusan rum embriyolariniz bu ucret dahilinde inceleniyor, saglikli, tasiyici ve sagliksiz olarak ayriliyor embriyolar.
Bunlarin ekstradan kromozomlarina da baktirmak isterseniz embriyo basi 295 dolar da NGS ucreti.
Allah kolaylik versin 🌻🌻🌻

Antalya’da nerde tedavi oluyorsunuz? Ben Antalya Tüp Bebek merkezinde oluyorum. 4 mayısta transferim var. Genetik yaptırmadım.
Bende orda yaptırıyorum. Transfer için genetik sonuçlarimi bekliyorum. Bizde talasemi taşıyıcılığı var o yüzden baktiriyoruz. Doktorunuz kim? Bu arada iyi haberler alırsınız ins. 🙏

X