Penis boyutu?

ipekbuyuktuek

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2023
14
2
34
Kızlar merhaba, inanın o kadar üzgünüm ve canım sıkkın ki tarif edemem size. Ne yapmam gerek alışır mı vücudum onu da bilmiyorum, daha önce cinsel ilişki deneyimi geçirdim ama başıma hiç böyle bir şey gelmedi. Sevgilimin penis boyu normal ancak aşırı geniş alırken çok zorlanıyorum ve sadece üstündeyken içime alabiliyorum, başka pozisyonlarda denemek istiyor haliyle ancak asla birleşemiyoruz habire içimden çıkıp duruyor ben çok darım. Böyle oldukça açıkçası sevgilimin benden uzaklaştığını hissetmeye başladım. Hakta veriyorum neticede evliliğin %80’i cinsellik ve ilerisi için kafasında böylelikle soru işareti oluşması bana çok normal gelmeye başladı. Böyle bir sorun yaşamadım daha evvel ki ilişkilerimde ama şu an bunun olması ister istemez kendimi kötü hissettirdi bana. Aranızda böyle bir sorun yaşayıp aşabilen oldu mu?

Son düzenleme:
Yani gerektiginde cocuk ciktigini dusunursek vajima esneyebilen bir organ.
Yeterince islanip hazir olsaniz baska pozisyonlarda da sıkıntı yasamazsiniz diye dusunuyorum. Ustteyken kontrol sizde oldugu icin daha rahat aliyorsunuzdur. Sonucra hic alamiyor degilsiniz. Ha biraz can yakabilir ilk basta, o ayri.

Yani gerektiginde cocuk ciktigini dusunursek vajima esneyebilen bir organ.
Yeterince islanip hazir olsaniz baska pozisyonlarda da sıkıntı yasamazsiniz diye dusunuyorum. Ustteyken kontrol sizde oldugu icin daha rahat aliyorsunuzdur. Sonucra hic alamiyor degilsiniz. Ha biraz can yakabilir ilk basta, o ayri.
Evet hiç alamıyorum desem sorunu kendimde arayacağım ama pozisyon değişmek için hazırlandığımda ben alana kadar ereksiyonu gidiyor. Anlam veremiyorum gerçekten ne yapmam gerektiğine

Boyu normal ama çok geniş yazacaktım. En olarak geniş bir penisi var
Kendini bu kadar ifade edemez ancak bir insan. Kalın kelimesi de o kadar kıyıda köşede kalmış bir kelime değil halbuki.

Ön sevişmeyi uzun tutun, kayganlaştırıcı kullanın hallolur. Sonuçta koca bebek çıkan, esneyen bir organ söz konusu.

Şöyle ki ben tümden alamadığım için çıkıyor ilişki sırasında, yani daha evvel ki hiçbir ilişkimde böyle bişey yaşamadım bana çok garip geliyor bu durum 🤦🏼‍♀️
Adam tam sertleşmiyor olabilir mi? Bekleme sıradında ereksiyon kaybı da bunun işareti. Sorun sizde değil sanki.

Adam tam sertleşmiyor olabilir mi? Bekleme sıradında ereksiyon kaybı da bunun işareti. Sorun sizde değil sanki.
Böyle söyleyince de bana bende bir problem yok sen alamıyorsun darsın diyor. Diyorum ya daha evvel hiçbir ilişkimde böyle bir şey yaşamadım ama penis kalınlığı çok farklıydı ben genişlik sebebine yoruyorum ama mesela üstümde olduğunda da aldım bu sefer yorulduğunu söyleyip beni üstüne geçiriyor. Doggy denemek istediğinde ben alana kadar ereksiyon kaybediyor şaştım kaldım

X