Pembe Gazete Mayıs Sayısı

nevbahar

Herkes Olmuş Sahtekar
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2007
3.910
13
39

http://www.pembegazete.com/

Arkadaşlar, Mayıs sayımız gece 00:00 itibari ile yayına girecektir.

Bu sayıda KK'dan Gülsüm Sultan ile yaptığımız söyleşiyi okuyabilirsiniz.

Ve tabi ki msnzedeler bölümümüzü ancak yayınlanana kadar kurbanımızı söylemeyelim:lepi:

Mayıs sayısı yorumlarınızı bu konudan yapabilirsiniz, aynı şekilde dergimizde de yazılara yorum yapabildiğinizi unutmayın lütfen.

Şimdiden keyifli okumalar dilerizŞeniz

http://www.pembegazete.com/

Son düzenleme:
ay gene mi dergi :bbo:
aman ne güzel ne güzel kaydirigubbakcemile2
oku oku bitmez artık :roflol:
tüm ay idare edecek bişiyler vardır bu ay umarım:jeyyar:

bu arada dergi çalışanlarını esefle kınıyorum şakkıdı
ne bir röpüm var ne de beni şakaladınız
:dilcikar:

ay gene mi dergi :bbo:
aman ne güzel ne güzel kaydirigubbakcemile2
oku oku bitmez artık :roflol:
tüm ay idare edecek bişiyler vardır bu ay umarım:jeyyar:

bu arada dergi çalışanlarını esefle kınıyorum şakkıdı
ne bir röpüm var ne de beni şakaladınız
:dilcikar:

Ah efendim çok özür dileriz-tatlicadiarzu-

Seni nasıl şakalayacam bilmiyorum ama çok hain planlarım olcek kötükedihüso:roflol:

Birgün denemelerimde başarılı olcam:roflol:

Ah efendim çok özür dileriz-tatlicadiarzu-

Seni nasıl şakalayacam bilmiyorum ama çok hain planlarım olcek kötükedihüso:roflol:

Birgün denemelerimde başarılı olcam:roflol:
şakkıdıdemek bana bubi tuzağı kuracan hemi
kolla arkanı neeen bende canavarsam seni nasıl şakalıyom gör:lepi:

Msn mağduru bölümünde çok güldüm karnım ağrıdı gülmekten :roflol:kızlar kesinlikle pembe gazeteyi okumanızı tavsiye ederim a.s
Ellerinize sağlık Şeniz Krdi'nin sabrına da hayran kaldım Gülsüm sultanı röpartajla daha yakından tanıma fırsatı da buldum a.s Okeypte şakası yanlız okuyamadım açılmadı çünkü içimdeki_sen'in yazılarıda çok güzeldi Tasarım Atölyesinde takı yapımı ile ilgili anlatım da yine çok güzel olmuş .
Ben çok keyifle okudum hepinizin emeklerine sağlık:1hug:

Msn mağduru bölümünde çok güldüm karnım ağrıdı gülmekten :roflol:kızlar kesinlikle pembe gazeteyi okumanızı tavsiye ederim a.s
Ellerinize sağlık Şeniz Krdi'nin sabrına da hayran kaldım Gülsüm sultanı röpartajla daha yakından tanıma fırsatı da buldum a.s Okeypte şakası yanlız okuyamadım açılmadı çünkü içimdeki_sen'in yazılarıda çok güzeldi Tasarım Atölyesinde takı yapımı ile ilgili anlatım da yine çok güzel olmuş .
Ben çok keyifle okudum hepinizin emeklerine sağlık:1hug:

Çok sağol adaşımŞeniz

Okypete'nin şakası açılır şimdi denedim ama bir daha dene istersen adaşım:asigim:

Epeydir pembe gazeteye bakacak zamanım olmuyordu.Ne kadar çok mesafe kaydetmişsiniz.Gerçekten tebrik ediyorum emeği geçen herkesi....

pembe gazete çok hoş olmuş ayrıca röportajı da çok beğendim Gülsüm Sultan yorumlarını beğendğim üyelerden biriydi onr daha yakından tanıdığıma sevindim

Canavar arkadaşım 1 haftalık tatile çıktığı için elimizde ki çalışmalar yarım kalmış durumda hepsini birden yükleyeceğimiz için bu ay biraz geç çıkacak a.s.

cok renklı cıvıl cıvıl eglencelı bı gazete olmuss.. :enbuyukkk: emegı gecen herkesıı kutlarım.. yanıı hzıran sayısını da merakla beklıyorum... opuyorumnanaktan bu arada pembe gazetesıı ıcın kalıcı uyeler arıyormussunuz gercıı o bolumude yazdımm ama buyuk bı keyıflee ılgılenmek ıstıyorum.. zemuszemus

Canavar arkadaşım 1 haftalık tatile çıktığı için elimizde ki çalışmalar yarım kalmış durumda hepsini birden yükleyeceğimiz için bu ay biraz geç çıkacak a.s.
hakket yazmış anam rezilliğime bak:roflol:
döndüm nev kafa başlayabilürük:eek:

X