Pembe gazete için kalıcı üyeler aranıyor

Takı tasarımı ve dünyadan haberlere adayım :)

Takı - eşya vs. tasarımı ve moda bölümüne yazar olmak isteyenler kendi hazırladıkları sunumları bana veya canavara gönderebilirler.

Dergi aylıktır her ay düzenli olarak yazısını gönderecek kişiler arıyoruz.

Devamlılığı sağlayacak kişiler başvurursa seviniriz.

Bizden Şiirler ve Bizden Yazılar bende bu konuda yardımcı olabilirim..

yemek yapmayı seviyorum tariflerimi seve seve verebilirim kabul ederseniz

* Bizden Şiirler ve Bizden Yazılar: Kendi yazdığımız şiir ve yazılar olmalıdır.(daha önce kk’da yayınlanmamış olmalıdır)

* Kitap Tanıtımı: Okuduğumuz bir kitabın kendi yaptığımız yorumu ve kitabın kapağı
yer almalıdır.

bu ıkıs ıcın yardımcı olabılırım.seve seve

Sanat dalıyla ilgili bilgi verebilirim. Güzel Sanatlar Fak. mezunuyum. Bilgilerinize sunarım.

Şiir ve yazı konusunda bende aranıza katılmak isterim. Kendi yazdığım çok sayıda şiir ve yazım mevcuttur.

Bilginize.
Teşekkürler

Teknoloji Dünyası başlığında yardımcı olabilirim.

Yeni çıkan bilgisayar programları ve teknolojik cihazlarla ilgili bilgim var,ayrıca aylık bilgisayar dergilerini takip ediyorum.

Ayrıca bilgisayar programı arşivim geniş durumda.

Teknoloji Dünyası başlığında yardımcı olabilirim.

Yeni çıkan bilgisayar programları ve teknolojik cihazlarla ilgili bilgim var,ayrıca aylık bilgisayar dergilerini takip ediyorum.

Ayrıca bilgisayar programı arşivim geniş durumda.

Bize aylık olarak programları tanıtabilirsiniz, yada ugulamaları resimli anlatabilirsiniz.

Her ay yaparım aksatmam diyorsanız görüşelima.s.

Bize aylık olarak programları tanıtabilirsiniz, yada ugulamaları resimli anlatabilirsiniz.

Her ay yaparım aksatmam diyorsanız görüşelima.s.

Tabii ki...Zaten şu anda bir taslak üzerinde örnek olarak çalışıyorum,bitirir bitirmez yollarım.

Her ay bir programı da yollayabilirim.

Ya da küçük küçük programlardan dosya hazırlarım,duruma göre ayarlanabilir o

Tabii ki...Zaten şu anda bir taslak üzerinde örnek olarak çalışıyorum,bitirir bitirmez yollarım.

Her ay bir programı da yollayabilirim.

Ya da küçük küçük programlardan dosya hazırlarım,duruma göre ayarlanabilir o

Program v.b. dağıtımlar yapmıyoruz kesinlikle ancak uygulamalı anlatımlar çok iyi olur:1hug:

Program v.b. dağıtımlar yapmıyoruz kesinlikle ancak uygulamalı anlatımlar çok iyi olur:1hug:

Zaten bahsettiğim de programların resimli tanıtımlarıydı yerimseniben

Yani büyük bir paket program değil de,küçük küçük bilgisayarda işe yarayabilecek,çalışmaları kolaylaştırıcı programlar

Zaten bahsettiğim de programların resimli tanıtımlarıydı yerimseniben

Yani büyük bir paket program değil de,küçük küçük bilgisayarda işe yarayabilecek,çalışmaları kolaylaştırıcı programlar

Tamamdır Tasarım Atölyesi bölümünde yazarlık sizindiryerimseniben

X