partneri olan erkek neden caziptir

web2.0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2007
59
0
[FONT=Arial, sans-serif]partneri olan erkek neden caziptir?[/FONT]

bu adam daha mi güvenilir, test mi edilmis?

yoksa kadinlar diger kadinda begendikleri özellik olunca, onu mu kiskanip bu adama bakiyorlar?

[FONT=Arial, sans-serif]Siz ne dersiniz?
[/FONT]

bence kadınlar ,kaçan balık büğük olur diye düşünüyolar:))))))

"sevgilisi benden güzel değil.ben daha güzelim" testi yapıyorlar:dilcikar:

bence egolarını tatmin etmek isteyen bayanların tercihi olabilir. eminim adamdan sürekli karın mı güzel ben mi diye onay bekliyorlardır. güzel kadınların aldatılmasıda buna yüzden olabilir...

herkesin içinde en güzel olma isteği vardır,kıyaslandığımız kişi demet şener de olsa,ebru akel de olsa,hülya avşar da olsa 'o senden daha güzel' cümlesini duymayı kabul edemeyiz...

dolayısıyla başka bir kadına tercih edilmiş olmak cazip gösteriyor herhalde...

ya da bpartneri yoksa

'' Paralel Teori: Harika yaratık eğer kapılmamışsa, mutlaka bir nedeni vardır. '' teorisini öne sürenler de olabilir.

ama hiç bir şey 2. kadın olmaktan daha aşağılayıcı değildir....

ikinci kadın olmak gercekten de aşşağılayıcı bir durum olabilir ama buna rağmen baska bir kadına tercih ediliyor olmak daha cazip geliyor olsa gerek

herkesin içinde en güzel olma isteği vardır,kıyaslandığımız kişi demet şener de olsa,ebru akel de olsa,hülya avşar da olsa 'o senden daha güzel' cümlesini duymayı kabul edemeyiz...

ya da bpartneri yoksa

'' Paralel Teori: Harika yaratık eğer kapılmamışsa, mutlaka bir nedeni vardır. '' teorisini öne sürenler de olabilir.

"Harika yaratik, eger kapilmamissa bir nedeni vardir" Tutuklu,bunu okuyunca aklima sey geldi, ev ariyorum ben su anda nerde super ama ucuz bi ev bulsam mutlaka bir nedeni vardir diyorum, bakmiyorum bile.. :Roflol: ama katiliyorum yorumuna.. ikinci kadin olmak kadar køtu bisey yoktur

ya da bpartneri yoksa

valla tebrikler tutuklu, olayı her yönüyle ele almış ve değerlendirmişsin canım.bu senin için :çiçek:

ikinci kadınolmak bence gurursuzluk ahlaksızlık ve şerefsizliktir evli olduğunu bilerek bir erkeğin hayatına giren tüm kadınlar böyledir bence kimse beni bunun aksine ikna edemez

Cevabı sorunun içinde saklı ''partneri olan'' yani bir kadın tarafından beğenilmiş istenmiş onaylanmış bir erkek.

X