Boşanmak

Konu sahibi diğer bütün huyundan memnun. Boşandığında hayatına yeni birileri mutlaka girecek; ne malum cinsellikte iyi ama karakter olarak şerefsiz olmayacağı ?
Yani denemeye değer gördüm ben, bişeyler yapmadan beklemek yerinde en azından denedim olmadı der. Konuşarak çözülebilecek birşey olabilir. Boşan dememizi bekler gibi geldi niyeyse
Kesin ifadeler kullanmişsın ya ona yorum yaptım sadece.yoksa haklısın.

İstediğimi alırım falan ben de zaten sevişmiyoruz demedim anca ben uğraşmak istemiyorum dedim giyinip süslenince zaten gelir kendiliğinden o gelsin , normal halimle bile etkilensin diyorum bunu anlamak ne kadar zor olabilir boşan demenizi beklemiyorum elbette ama insana kendini kötü hissettirecek şeyler yazıyorsunuz zaten canım sıkkınken yazmışım
Neden uğraşmak istemiyorsun ? Eşini seviyorsan uğraşmak zor gelmez. Her konuda mükemmel dediğin için soruyorum. Kötü hissettirmek amacıyla yazmadım asla kusura bakma

Yakin bir arkadasim bundan dertliydi. Adamin aldatmadigina da emindi, meger adam borsayla bitcoinle aldatiyormus karisini. Girdigi borc batagindan psikolojisi gitmis, libidosu bitmis.

Sizde de bu vardir demiyorum ama libidosunu bitiren seyin ne olduğunu arastirabilirsiniz bana kalirsa.

imkansız değil işte.ne konular okuduk buralarda.fazla kesin konuşuyorsun.tavsiye olarak yazmışsın ama ben katılmıyorum.sokakta ne kadınlar geçiyor sağımızda solumuzdan dilenci zannedersin ama bakıyorsun boy boy çocuklar.iş adamda bitiyor.allah herkese çirkin ve fakir libidosu versin diye dua edelim bari😁
Çocuk yapacak kadar seksi herkes yapıyor ya.
Korunmak ya da korunmamak işte tüm mesele bu:)

Konu sahibi tutku istiyor, o gelsin diyor.
Ama konuşmuyor kendisi anlayacakmış.
Neyi sevip sevmediğini eşi bilecekmiş. Cinselliğin bu kadar önemli olduğu yerde bu ketumluk niye çözemedim. Ben cevap yazan üyeye hak verdim.

Çocuk yapacak kadar seksi herkes yapıyor ya.
Korunmak ya da korunmamak işte tüm mesele bu:)

Konu sahibi tutku istiyor, o gelsin diyor.
Ama konuşmuyor kendisi anlayacakmış.
Neyi sevip sevmediğini eşi bilecekmiş. Cinselliğin bu kadar önemli olduğu yerde bu ketumluk niye çözemedim. Ben cevap yazan üyeye hak verdim.
Tamam da her kadın ayda yılda bir defa yapılan seksle hamile kalamıyor ki.sabah akşam yapa yapa anca hamile kalan kadınlar da var.konuşmak konusunda haklısın.adamla cinsellik yaşayacak seviyede olup konuşamamak da garip.konu sahibi biraz pişkin bana kalırsa.giyinip süslenirsem zaten yapar ben normalde de çok tutkulu istiyorum falan yazmış.nankörlük hikayesi yani.kocayı bulmuş şimdi de pişkinleşmiş.

Tamam da her kadın ayda yılda bir defa yapılan seksle hamile kalamıyor ki.sabah akşam yapa yapa anca hamile kalan kadınlar da var.konuşmak konusunda haklısın.adamla cinsellik yaşayacak seviyede olup konuşamamak da garip.
Her kadın kalamıyor ama kalan çok.
Anneannem 11 çocuk doğurmuş köyde. Dedemin libidosu mu çok yüksekmiş sanmam 😅 o nesil hep öyle. Çocuk sayısı doğru örnek değil yani.

Her kadın kalamıyor ama kalan çok.
Anneannem 11 çocuk doğurmuş köyde. Dedemin libidosu mu çok yüksekmiş sanmam 😅 o nesil hep öyle. Çocuk sayısı doğru örnek değil yani.
Niye sanmıyorsun ki nereden bileceksin 😁 adam hep yaşlı değildi ya.bir de o zamanın insanı doğayla içiçe yaşıyor.doğa kadar libido arttıran başka birşey daha yok.ben düzenli seks olmadan kalamayanlardanım valla.1 senede düzenli seksle anca.yalnız değilimdir elbet.

Niye sanmıyorsun ki nereden bileceksin 😁 adam hep yaşlı değildi ya.bir de o zamanın insanı doğayla içiçe yaşıyor.doğa kadar libido arttıran başka birşey daha yok.ben düzenli seks olmadan kalamayanlardanım valla.1 senede düzenli seksle anca.yalnız değilimdir elbet.
Hahaha ay sus dedemin libidosundan nolcak ya 🤣 köy ahalisi hep öyle üremiş. bizim kuşakla bir iki çocuğa düştü allahtan. Libidosuz pis bizler 😅

Hahaha ay sus dedemin libidosundan nolcak ya 🤣 köy ahalisi hep öyle üremiş. bizim kuşakla bir iki çocuğa düştü allahtan. Libidosuz pis bizler 😅
Eee öyleyiz tabi.haftada 3 defaya çok diyenler vardı az önce.hapsolduk beton yığınlarına libido falan kalmadı.bir gün kampa gidin, denize girin çıktıktan sonraki libidoyla, evdeki libidoyu karşılaştırın resmen bambaşka birine dönüşüyorsunuz.

Eşimle uzun süredir cinsel yaşantımız aşırı monoton şöyle ki asla bana yanaşmıyor ben bazen modumda olmasam bile havaya gireriz diye ona gidiyorum o zaman geliyor yapıyoruz ama o kadar tutkusuz ki benim neleri sevdiğimi bile bilmiyor sormuyor kendimi beğenilen talep edilen bir kadın gibi hissedemiyorum ve bu canımı yakıyor , şu anda çok duygusal olarak yazıyorum bunları genç yaşımda emekli evliliği yaşıyorum oysa içimden neler geçiyor ondan elektrik almayınca hepsi içimde patlıyor , bana sen istemedin başlarda beni koşullandırdın artık alıştım ben de zorlamıyorum diyor ama erkek olan baskın olmaz mı beni havaya sokmaz mı kızlar istemesem bile kendimi çok değersiz hissediyorum , aldatma vs yok büyük oranda eminim buna bildiğiniz dümdüz bir adam yani sadece libidosu düşük diğer her konuda mükemmel biri boşanma fikri bile canımı yakıyor ama bu şekilde hayat sürdürmek de istemiyorum al konuş diyeceksiniz ben benim zorumla sahte bi arzu istemiyorum içinden gelip taşsa o duygular zaten benim tepkime bakmaz yapar sizce nasıl bir yol izleyeyim , gerçekten Kafam hiç iyi değil üzgünüm , bu olayı bende tetikleyen de başka evli arkadaşlarımla konuşunca gördüm ki çok renkli seks hayatları var kadınlar istemese bile adamlar istiyor bu sebeple kavga ediyorlar ben de tam tersi çok gurur kırıcı çirkin bakımsız biri de değilim ama çok çok mutsuzum
Belki eşinizi yeterince sevmiyor ve çekici bulmuyorsunuzdur?Ben de eşimle cinsel sorun yaşıyorum ve sevmiyorum yüzden hiç bir çözüm yolunu denemek içimden gelmiyor,cinsel isteğim var ama onunla yaşamak istemiyorum.Sizde kendinizi iyi sorgulayın belki sebep budur

Belki eşinizi yeterince sevmiyor ve çekici bulmuyorsunuzdur?Ben de eşimle cinsel sorun yaşıyorum ve sevmiyorum yüzden hiç bir çözüm yolunu denemek içimden gelmiyor,cinsel isteğim var ama onunla yaşamak istemiyorum.Sizde kendinizi iyi sorgulayın belki sebep budur
Benden bağımsız olarak o neden istemiyor diyorum anlatamadım herhalde onun içindeki bi şeyden bahsediyorum , kendimi talep edilen beğenilen bi kadın gibi görmek istiyorum mesela soruyorum ne giyince etkileniyorsun sen her halinle güzelsin diyor aslında özel bişi söylese mutlu olacağım beni beğendiği bi halim var diye, e böyle her halinle güzelsin deyip bana sex talebiyle gelmeyince aklıma başka şeyler düşüyor ama kendimden daha çok da ondan eminim ben ilgi görsem kafam karışacak gibi çinkü beğenilmek istiyorum ben yok diyim de yalvarsın ama yok desem dönüp yatıyor erkek enerjisi biraz baskınlık istediğini elde etmek için beni havaya sokmak için uğraşsın istiyorum normalde erkekler libidoludur zaten ben neden o şımartılmayı yaşamıyorum da kendim emek verince elde ediyorum ancak bunları sorguluyorum mesela oral istedim ben yapamam iğrenirim dedi daha nasıl açık seçik keyif alacağım şeyi söyleyeyim yatakta sınırlar olmamalı ama oluyor işte ve içimde öfke birikiyor

Benden bağımsız olarak o neden istemiyor diyorum anlatamadım herhalde onun içindeki bi şeyden bahsediyorum , kendimi talep edilen beğenilen bi kadın gibi görmek istiyorum mesela soruyorum ne giyince etkileniyorsun sen her halinle güzelsin diyor aslında özel bişi söylese mutlu olacağım beni beğendiği bi halim var diye, e böyle her halinle güzelsin deyip bana sex talebiyle gelmeyince aklıma başka şeyler düşüyor ama kendimden daha çok da ondan eminim ben ilgi görsem kafam karışacak gibi çinkü beğenilmek istiyorum ben yok diyim de yalvarsın ama yok desem dönüp yatıyor erkek enerjisi biraz baskınlık istediğini elde etmek için beni havaya sokmak için uğraşsın istiyorum normalde erkekler libidoludur zaten ben neden o şımartılmayı yaşamıyorum da kendim emek verince elde ediyorum ancak bunları sorguluyorum mesela oral istedim ben yapamam iğrenirim dedi daha nasıl açık seçik keyif alacağım şeyi söyleyeyim yatakta sınırlar olmamalı ama oluyor işte ve içimde öfke birikiyor
Aranızdaki çekim ve enerjinin yeterli olduğuna emin misin? Çok güzel anlatmişsın bu arada.bravo.

Aranızdaki çekim ve enerjinin yeterli olduğuna emin misin? Çok güzel anlatmişsın bu arada.bravo.
Yok bence aramızda çekim falan kalmadı böyle ola ola, ama bi erkek çekim duymasa bile işini görmek için bile gelmez mi evde dolanan bir kadın var yükselmez mi anlamıyorum haftada bir ben gidince memur işi gibi yapmak istemiyorum ama benim de yönetilmeye ihtiyacım var bunu istiyorum dedim açık açık ya kaç senedir o sormadı bile değişiklik yapalım vs diye normalde asla bencil değil dünya iyisi ama iyilik de yetmiyor işte

Eşimle uzun süredir cinsel yaşantımız aşırı monoton şöyle ki asla bana yanaşmıyor ben bazen modumda olmasam bile havaya gireriz diye ona gidiyorum o zaman geliyor yapıyoruz ama o kadar tutkusuz ki benim neleri sevdiğimi bile bilmiyor sormuyor kendimi beğenilen talep edilen bir kadın gibi hissedemiyorum ve bu canımı yakıyor , şu anda çok duygusal olarak yazıyorum bunları genç yaşımda emekli evliliği yaşıyorum oysa içimden neler geçiyor ondan elektrik almayınca hepsi içimde patlıyor , bana sen istemedin başlarda beni koşullandırdın artık alıştım ben de zorlamıyorum diyor ama erkek olan baskın olmaz mı beni havaya sokmaz mı kızlar istemesem bile kendimi çok değersiz hissediyorum , aldatma vs yok büyük oranda eminim buna bildiğiniz dümdüz bir adam yani sadece libidosu düşük diğer her konuda mükemmel biri boşanma fikri bile canımı yakıyor ama bu şekilde hayat sürdürmek de istemiyorum al konuş diyeceksiniz ben benim zorumla sahte bi arzu istemiyorum içinden gelip taşsa o duygular zaten benim tepkime bakmaz yapar sizce nasıl bir yol izleyeyim , gerçekten Kafam hiç iyi değil üzgünüm , bu olayı bende tetikleyen de başka evli arkadaşlarımla konuşunca gördüm ki çok renkli seks hayatları var kadınlar istemese bile adamlar istiyor bu sebeple kavga ediyorlar ben de tam tersi çok gurur kırıcı çirkin bakımsız biri de değilim ama çok çok mutsuzum
Adamı sürekli reddetmissiniz demek ki ? Niye baskın olsun ki cinsellik çok farklı bir şey iki taraf da baskın olmalı.

Ben öyle istiyor olamam mı sanki genel kuralı mı var bunun
Yoo genel kuralı yok ama senin koydugun kural da kocana uymuyor demek ki ? Adamı reddediyorsun ama yalvarsin diye reddediyorsun. Reddelince nasıl libido kalsın ki ? Adam hayır cevabına istinaden sana saygı duyuyor ve zorlamıyor. Eşiniz kendini ifade etmiş beni sürekli reddettigin için bu haldeyim demiş ona ne beğenirsin diye sormak yerine icraata gecin. Ama sizin bir mesajinizda dediğiniz gibi aklınız karışmaya , aldatmaya hafiften meyletmeye başladıysa saygılı bir şekilde evliliği bitirin.

Hiç mi oral yapmadı size?

İsteklerinizde çok haklısınız 😔Ben sizi çok iyi anlıyorum

X