Parfüm delisi olanlar :)

Sağol tatlım. Benim alerjim baya kötü bir halde canım, alerjik astımım oldu malesef, kronik bir halde aylardır öksürüyorum. Kapalı, tozlu, sıcak ortamlarda ve yoğun kokuların olduğu yerlerde sıkıntım daha da şiddetleniyor. O yüzden bir süredir parfüm sıkmıyorum ama öksürüğüm hala devam ediyor, yani beni rahatsız eden sadece parfüm değil. Alerji ile ilgili detaylı bir teşhis ve tedavi olmam gerekiyor, ben de araştırma aşamasındayım şu an. İnşallah bir an önce kurtulurum bu dertten.
Insallah canim cok gecmis olsun tekrar astim varsa baya dikkatli olman lazim astimlarda parfum cok tehlikeli benim kayinvalidem de astim hastasidir suana kadar kullandigim parfumlerden birtek very irresistible ile chance dan etkilenmedi niyeyse onun disinda siktigim tum parfumlerde yanima yaklasma nolur diyip oksuruyodu.. black opiumda bile fena oksuruyodu o sebeple bende chance aldim suan onu kullaniyorum zaten sevdigim eskiden beridir kullandigim parfum kokuyu duyan herkes eski kokuna donmussun dediler bu daha iyi diyenler oldu sanirim artik degistirmiycem parfumumu chance en azindan hem kalici hemde ferah bi koku cok kullanani olsada benim tanidik cevremde benden baska kimse kullanmiyo en azindan 🥰

Hugo boss intense yi çok önce biraz koklamıştım, aklımda baharatlı sıcak olarak kaldı ama bir türlü hatırlayamıyorum :) ya ben aslında şekerli bayık ağır olmayan, vanilyalı baharatlı bi koku arıyorum hani sıcak yumuşak, keskin olmayan baharat vanilya kokusu istiyorum, alınca bidaha hep aynı gideyim değiştirmek de istemiyorum :)
O zaman kenzo Amour, Black opium ya da ch good girl tavsiye ederim canım. Bu üçünden birini emin beğeneceksin, mutlaka dene bunları. Tam istediğin gibi kokular bence.

ben de black opiumu çok merak ediyorum. versace crystal noir hastasıyım o yüzden black opium'u da seveceğimi düşünüyorum. çünkü kahve kokusuna bayılıyorum. havalar soğuduğundan beri ben de çiçeksi ama hafif baharatlı, yoğun ama baymayan bir koku arıyorum. şimdiye kadar hep çiçeksi, hafif kokular kullandım. 30 yaşın ve havaların etkisiyle daha yoğun kokular istiyorum
Black opium mutlaka denemelisin canım. Tam istediğin gibi emin ol.

Insallah canim cok gecmis olsun tekrar astim varsa baya dikkatli olman lazim astimlarda parfum cok tehlikeli benim kayinvalidem de astim hastasidir suana kadar kullandigim parfumlerden birtek very irresistible ile chance dan etkilenmedi niyeyse onun disinda siktigim tum parfumlerde yanima yaklasma nolur diyip oksuruyodu.. black opiumda bile fena oksuruyodu o sebeple bende chance aldim suan onu kullaniyorum zaten sevdigim eskiden beridir kullandigim parfum kokuyu duyan herkes eski kokuna donmussun dediler bu daha iyi diyenler oldu sanirim artik degistirmiycem parfumumu chance en azindan hem kalici hemde ferah bi koku cok kullanani olsada benim tanidik cevremde benden baska kimse kullanmiyo en azindan 🥰
Teşekkür ederim canım sağol. Ben de elimden geldiği kadar dikkat etmeye çalışıyorum. Allah tüm hastalara şifa versin.

Parfüm denince bende de akan sular durur resmen..chanel mademoiselle şu an favorim vazgeçemiyorum..Birde carolina good girl ikisi gece gündüz bana eşlik eden kokularım kışa uygun bence..tavsiye ederim

Sağol tatlım. Benim alerjim baya kötü bir halde canım, alerjik astımım oldu malesef, kronik bir halde aylardır öksürüyorum. Kapalı, tozlu, sıcak ortamlarda ve yoğun kokuların olduğu yerlerde sıkıntım daha da şiddetleniyor. O yüzden bir süredir parfüm sıkmıyorum ama öksürüğüm hala devam ediyor, yani beni rahatsız eden sadece parfüm değil. Alerji ile ilgili detaylı bir teşhis ve tedavi olmam gerekiyor, ben de araştırma aşamasındayım şu an. İnşallah bir an önce kurtulurum bu dertten.
canım bende aynı şekilde hastaydım. bi üniversite hastanesinden alerji testi yaptır ve buna yönelik aşılar var. ben 4 sene aşı kullandım ama kurtuldum çok şükür. boğulur gibi öksürük vardı. sosyal hayatım okul hayatım berbattı

canım bende aynı şekilde hastaydım. bi üniversite hastanesinden alerji testi yaptır ve buna yönelik aşılar var. ben 4 sene aşı kullandım ama kurtuldum çok şükür. boğulur gibi öksürük vardı. sosyal hayatım okul hayatım berbattı
Sağol canım. Benim de bir an önce tedaviye başlamam gerek. Sana da çok geçmiş olsun, inşallah benimki de bir an önce geçer. Peki sen parfüm kullanırken zorlanıyor musun tatlım?

Kızlar, özellikle parfümde uzman olanlar fikirlerinizi bekliyorum :)
Böyle baharatlı, vanilyalı ama aynı zamanda sıcak yumuşak olan bi koku tavsiyesi istiyorum, isim ve tarif olarak yazarsanız çok sevinirim :) Keskin olmayacak, şekerli olmayacak ama sıcak vanilyalı baharatlı bi koku yani Avon Surrender, CK Euphoria gibi :)

D&G the one kesinlikle öneririm. Bana küçükken çok sevdiğim şıpsevdi sakız kokusunu hatırlatıyor hep ne alakaysa :) sanki şıpsevdi sakızı ile yoğun koyu vanilyayı karistirmislarda parfüm yapmışlar gibi. Tatlı kokuyor ama kesinlikle yapış yapış şeker kokmuyor ve asla baymiyor. Çok sıcak yaz günleri hariç 3 mevsim rahat kullanilabilir

Kızlar, özellikle parfümde uzman olanlar fikirlerinizi bekliyorum :)
Böyle baharatlı, vanilyalı ama aynı zamanda sıcak yumuşak olan bi koku tavsiyesi istiyorum, isim ve tarif olarak yazarsanız çok sevinirim :) Keskin olmayacak, şekerli olmayacak ama sıcak vanilyalı baharatlı bi koku yani Avon Surrender, CK Euphoria gibi :)

Hugo Boss Boss Intense bargellodan kalem boyunu kullanmıştım beğenmiştim koduda 122.

Dolce Gabbana The One da cok hos ama bargelloyu begenmemistim.

212 Sexy yeni sipariş verdim yolda :)

Tom Ford Velvet Orchid bayılıyorum. Ama kesinlikle serin soğuk hava kokusu yazın kullanamazsın.

Hugo Boss Boss Intense bargellodan kalem boyunu kullanmıştım beğenmiştim koduda 122.

Dolce Gabbana The One da cok hos ama bargelloyu begenmemistim.

212 Sexy yeni sipariş verdim yolda :)

Tom Ford Velvet Orchid bayılıyorum. Ama kesinlikle serin soğuk hava kokusu yazın kullanamazsın.
122'yi kullanıyorum bi süredir, bana göre şekerli bir koku değil ama tatlı gibi, sizce

X