ozlemunal'ın başarı öyküsü...

Çok hızlı kilo vermissiniz, tebrik ederim. Yalnız bişeyi merak ediyorum acaba hiç destek için bir ürün/ilaç kullandınızmı?

Tebrik ederim canim.. Cok güzel olmussun, buarada hic spor yaptinmi? yaptiysan nekadar yaptin? (kaac saat günde)

son halin süper görünüyor canım..yalnız ben de diğer arkadaşlarım gibi ilk halini çoooooooooooooook merak ettim...lütfen rica etsem önceki halini buraya bırakmak için birkaç defa daha çabalasam canım...ben meraktan ölmek üzereyim...ilk defa senin gibi azimli bir insan gördüm...ve bu kadar kiloyu verdiğin için de seni candan tebrik ediyorum canım.....bravo sana...a.s.

Çok hızlı kilo vermissiniz, tebrik ederim. Yalnız bişeyi merak ediyorum acaba hiç destek için bir ürün/ilaç kullandınızmı?

oncelıkle cok tesekkur ederım ama hıc destek olarak ılac veya ona benzer bı urun kullanmadım zaten zayıf bı metabolızmam var bıde ılaclarla kendımı yıpratmak ıstemedım bıde para tuzagı onların hepsı kullanan arkadaslarım vardı ama hıc bırınden fayda goremedıler. ben ılk baslarda destek olarak sabahları ac karnına elma sırkesı ıctım bellı bı donem ama oda mıdemde yanmaya sebep oldugu ıcın bıraktım daha sonrasındada her sabah usenmedım kalktım ıse gıtmeden once lahana haslayıp bol lımonla onu ıctım gercektende faydasını gordum.

Tebrik ederim canim.. Cok güzel olmussun, buarada hic spor yaptinmi? yaptiysan nekadar yaptin? (kaac saat günde)

cok tesekkur ederım canım spor yaptım tabıkıde genelde yurudum. bı oncekı ısım kı bu arada stajerım ben malı musavır olcam kısmetse :)) ılk buromda stajerlerın canını okuorlardı sureklı dısardaydım su koca ıstanbulda gıtmedıgım yer yok ve genelde yurumeyı tercıh edıodum saglık acısından yagmur souk demeden her dısarı cıktıgımda toplam 1-2 saat hızlı tempoda yururdum onun dısındada her aksam olmasada mutlaka 2 gunde bır kosu bandında hızlı tempoda 45 dk yurudum tabı termal sortumda altımda :) bıde bunun dısında ben oynamayı cok severım acarım muzıgın sesını son ses delıler gıbı oynardım evde kan ter ıcınde kalana kadar. ramazan basladıgından berıde ıftarlardan sonra florya sahılındeyım 2 saatlık hızlı tempo yuruyorum gercekten yurumek cok faydalı oluor.

Cnm ya seni çok tebrik ediyorum.bende evelndiğimde 59 kiloydum şimdi 78 kiloyum ve bu insanı gerçekten çok üzüyo herkes gibi bende önceki halini çok merak ettim.Bu resmi koyman belki bizleri biras hırslandırır.ne kadar denediysem eski halime dönemedim çünkü...mafoldumben

maşallah sana özlem,süper görünüyorsun. herkes ilk halini merak ediyor mutlaka,ben de...ama önemli olan şu şekle gelmiş olman.helal olsun sana kız :)

tebrik ederim cok güsel kilo wermissin bende 100 kıloydum kendimi bildim bileli hep bi siskoydum sonra 70 küsürlere kadar indim hic bisi yapmadan kendi kendine gitti sonra 73-74 lerde kaldım hayatım boyunca hic zayıf olmadım ben we artık zayıf olunca nasıl bi fisiim olur die merak etmeye basladım we karar werdim zayıflıcam die 73 le basladım as we sık yiyerek we günde 2 saat spor yaparak 60 oldum aynada kendime baktımda inanamıorum hala bu benmiyim die bi 3-4 kılo daha wereim dıorum sonra tmm dır

evet arkadaşım eski halini de bir görseydik:)) hadi bakalım bizim azim kaynağımız ol...bide böyle çok idealsin bence daha fazla kilo verme sonra daha kötü durabilirsin.

Canım çok büyük azim yapmışsın. tebrik ederim.eminim ki çok güzel olmuşsundur kiloları verince benimde kilo problemim var.senin boyun kaçtı onu merak ediyorum? tekrar tebrikederimalkisalkisalkis

tebrik ederim özlem.bana da böyle bi azim gelmişti bi zamanlar ve 16 kilo vermiştim.sonra sınav stresi ve bi ton üzüntünün ardından bana fazlasıyla döndüler.hırsımı yemekten çıkarıyorum sanki.şimdi vermem gereken 25 kilo varmafoldumben ama o azmi bulamıyorum bi türlü.seni görünce etkilendim gerçekten.

walla bende irade sıfır. nasıl zayıflarım diye düşünürken bile elimde abur cubur var. hiiiç yemeği kesmek aklıma gelmiyo :KK43:

bende eski halini çooook merak ettim.eğer onayın olursa mail attığın arkadaşlar eklesin:icecream:

X