Öylesine yazdım işte

Kocanız bencil ve pislik bir insan,hiç kırılmayın.
Ya aslında kırılmıyorum çünkü ben kendimi seviyorum burda da derdimi anlatamadığımı düşünüyordum tam olarak sağolsun herkes anlamış ne demek istediğimi .. yani ben mi abartıyorum acaba diye düşünüyordum hatta bazen diyorum ki yapalım yapalım sen boşalmadan bırak bakalım nasıl hissedeceksin ne hissedersin diyorum ama tabi kime diyorum 😅😅😅

Iki aydan önce ilişkiye giresi mi gelmiyor? Valla manyak manyak işler
Yani 2 aydan önce ilişki değil yanlış yazmışım heralde 2 3 ay önce de böyle bi değişikti demek istedim yani bunda bi haller varda ben bi çözemedim ya başka seçeneği bar biyerlerde yada beni istemiyor artık . Yani sadece işini bitirip yapan adamdan bunu beklersin ne beklersin

Siz o dediklerinin altında kalmayın burnundan fitil fitil getirin 2 tane bebek olmuş o göbek olur tabii 1 yıl ara ile 2 bebiş yazmışsınız acaba spora vaktiniz mi kaldı da göbeği erittiniz
Ben hiç umursamıyorum yatağa yatıp uyuyorsun diyo bana napcaktkm senim şeyini mi ekleyecektim diyorum işini bitirip gidiyorsun sonuçta diyorum hani önemsemediğim içinde böyle gururu kırılıyo heralde 😅

Bu adamı hala koca olarak hayatınızda tutma sebebiniz nedir? Adam dedim ama lafın gelişi.

Kusura bakma ama eşin tam bir kıro. Bu insanla yatağa bile girmem. Yalvarması ne alaka ön sevişme , kurlaşma , şefkat ve ilgi gibi medeni şeyler var. Öyle güm pat çat olmuyor. Kusura bakma ama şişme bebek değilim ben de.
Sinir oluyorum bu tiplere kadın ruhundan anlamıyorlar. Ayrıca sana yaklaşımı bile bireysel kendi ihtiyaçları yani seni düşündüğünden ya da aşk ile yaklaşımından değil aşkla gelen adam kadınını etkiler öper koklar vs. vs. Bunlar önemli şeyler. İnsan değerli hissediyor.
Konuşmuşsunda taş duvar değilse anlasın bir zahmet.
Evet tamda duygularıma tercüman olmuşsunuz ben mi abartıyorum acaba diyordum ama abartmıyorum anladım benimde ruhumun pkşanması lazım

Diyen adama 1 yıl arayla 2 çocuk mu verdin bravo. Seni sevmiyor maalesef üzgünüm biraz çocuk konusunda acele etmişsin. Pislik lafa bak kendi taşısın çocuk bakalım kaplan gibi çizgileri olmuyor mu göbeğinde.
Küçük yaşımda evlendim neyin ne olduğunu anlayana kadar güzel bişey sanıyorsun işte aklın başına gelene kadar …

İnanılmaz itici bir kişilik bunee yok öylesin yok böylesin arkanı dön kukla değilsin sen niye bunları sana yapmasına izin veriyorsun kendisi podyum mankenimi bu nasıl bir kabalık okurken yüreğim şişti kusura bakmayın bu adam tekmeyi g.tune hak ediyor konu kiloysa nazik bir dile size söyleye bilir mesela canım biraz kilomu aldın dikkat et kendine diyebilir ama bu adamın derdi başka bence
Dimi ben abartmıyorum kesinlikle başka bişey var ve bende Okadar kilolu değilim yani 70 kiloyum hafif göbeğim var ama bunda beni sevmeye ilgi göstermeye göz yok bakış yok

Siz üçüncüyü de yaparsınız 🧿🧿🧿🧿
Öyle demeyin ben çok küçük evlendim ve gerçekten salaktım yani benden 9 yaş büyük arkamda duran kimsem yoktu kafam bişeye basmıyordu ilk zamanlarda hap kullandım yakalanınca çok kızdı korktum bıraktım yani sımdı olsa bırakır mıyım kullanmaya devam ederim nerden anlayacak sanki kafam basana kadar 2 çocuk oldu sanki marifet sandım onu da o zamanlar bu hesabım coooooook eski benim onu da Oraya işte bi marifet gibi yazmışım

Eski konularınıza baktım.
Yıllar öncede aynı imiş herif.
Zamanla azıtmış iyicene tabi.
Ama çocuklarınız büyümüştür artık.
Siz bu zaman dilimi içerisinde kendiniz için neler yaptınız ? Bu heriften kurtulmak adına ?
Evet bu hesabım çok eski eskidende aynıydı ben eskiden çok salak ve korkaktım ve tek basımaydım yanımda arkamda kimse yoktu.. liseyi bitirdim sonra üniversiteye başladım açıktan 2 yıllık onu da bitirdim .. çocuklar küçükken elimden geleni yaptım aslında ama hala küçükler biraz daha beklemem gerekiyor.. beklediğim bazı şeyler daha var bu süre de ömür geçiyor 16 yaşında yaptığım bi hatanın bedelini ben 11 yıldır ödüyorum ama kesinlikle yıllarım boşa geçti diyemem şu an yine kendi pramı kendim kazanıyorum ama garanti bi iş değil yaptığım iş .. ama ben onu bırakamam başıma bela olur o beni bıraksın istiyorum birazda ..

Evet bu hesabım çok eski eskidende aynıydı ben eskiden çok salak ve korkaktım ve tek basımaydım yanımda arkamda kimse yoktu.. liseyi bitirdim sonra üniversiteye başladım açıktan 2 yıllık onu da bitirdim .. çocuklar küçükken elimden geleni yaptım aslında ama hala küçükler biraz daha beklemem gerekiyor.. beklediğim bazı şeyler daha var bu süre de ömür geçiyor 16 yaşında yaptığım bi hatanın bedelini ben 11 yıldır ödüyorum ama kesinlikle yıllarım boşa geçti diyemem şu an yine kendi pramı kendim kazanıyorum ama garanti bi iş değil yaptığım iş .. ama ben onu bırakamam başıma bela olur o beni bıraksın istiyorum birazda ..
Yazacak bişi bulamadım ne diyim.
Tercihler hayattır işte.
Umarım devamında güzel fırsatlar çıkar karşınıza da heriften kurtulursunuz.

Hanımefendiliğe gerek yok.
Böyle herife etmedik hakaret bırakmam.
Kılına, çüküne, ağzına,saçına kadar yağdırırım. Yamuk derim küçük derim pis derim anladınız işte.
Başka türlü anlaşamazsınız bununla.
Herkese kendi dilinden!
Bende bunu yapcam artık

X