Oyakbanktan nefret ediyorum

AskKirintisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
4.815
30
Shell den yapılan alışverişe 10 ytl maksipuan verdiklerini basbasbağıran oyakbank, alınan puanın 15 ekimde kullanılmassa sona ereceğini söylemiyor nedense. Anlamıyorum bu bankaları ya. Bi kampanya çıkarırlar ortalığı yıkarlar duyurucam diye ama tüketicinin menfaatine olan şeyi söylemezler. Allah bildiği gibi yapsın bu bankaları. Bugün 18 ekim 3 gün önce almış olduğum maksi puanın kaçırdım.

Sana katılıyorum canım,her kampanyayı yarım duyururlar,kampanya hakkında negatif şeyleri de ya altta bit kadar bi yazı şeklinde hızlıca geçirirler ya da hiç sölemezler,böle yapan firmaların Allah bin türlü belasını versin de o paraları kullanmayı nasip etmesin inşallah,çok sinir oluyorum yaaaa

ben de oyakbanktan nefret ediyorum kirayı yollamak için hesap açtırdık her ay 10-15 ne varsa çekmişler parayı 3 ay sonra falan farkettik 1 yılda 100 liraya yakın para çekecekmiş neredeyse nedir diye sorduk kartı alırken bişi demiyolar yok siz bilmemne hesabı açtırmışınız falan filan iptal ettirdik kurtulduk ama farkedene kadar gitti paralar :KK43:

Hakikaten nedir bu ya...
Benimde eşim bankadan maaşını alıyor, birgün telefon edip bilgi güncelleme demişler, 2 hafta sonra eşimin adına, talep etmediğimiz halde kredi kartı çıkarmışlar. Hiç kullanmasak bile yıllık vergi alacaklarını yazmışlar.
Kötü Kazen

benim oyakbanka gıcık olmamın sebebi kardeşim askerdi askeriyedede oyakkartı vermişler bunlara isimlere çıkarmışlar demekki.çocuğa para gönderecem bi gün demesinmi gönderme parası 12 ytl çüşşş artık dedim resmen kızgınlıktan neden derseniz gönderdiğim para 50 ytl di bu bir başka bankalardan gönderme 4 5 6 lira olarak değişiyodu.şimdi anormalliğe bakın yaaa hem askeriyenin kartı hemde başka bankaların aldığı paranın iki katını istiyolar devenin nalı yaaa bu ne keriz olduğumuz alnımızdamı yazıyo neee anlatırken gene sinirim bozuldu yaaaa

X