Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testime bakarmısınız

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bakalım bu ay hamile kalacakmiyiz 3 kişi aynı anda piki gördük değerlendirdik 🥰 haber verelim birbirimize
Bat gününüz hangi gün kizlar. Bende pik günü degil bir gün sonrayi değerlendirdim. Catlamada diger gün oldu yani 13 günü. Ilk defa oluvusyonla takip ettim heyecanlıyım acikcasi

Eklentiler

• 20220114_224205.jpg
    20220114_224205.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 42
Kızlar aynı gün pik görüp aynı günler degerlendirmisiz. Belirtileriniz var mı?
Ne zaman test yapacaksınız?
Akıntı durumu ne? Benim hiç yok sadece kasik ve bel. Agrisi

Canim bat tarihim 28 ocak. Bugun hafiften bel sancisi var ama bilemiyorum. Daha pik olali 3 dört gun oldu. Belirti olur mu hemen. Senin bat ne zaman

Canim bat tarihim 28 ocak. Bugun hafiften bel sancisi var ama bilemiyorum. Daha pik olali 3 dört gun oldu. Belirti olur mu hemen. Senin bat ne zaman
Benim de 25-28 arası. Bazıları yazıyor göğüsleri şişti akıntı arttı falan ama bende hicbirsey yok amann bilmiyorum yaa hayırlısı diyelim artik

Evet aynı günler oldu bu sayfadakiler.... Ben geçen aylarda hep belirti ağrı sızı yaşayıp hamile olmayınca öyle şeylerin psikolojik olduğunu düşünüyorum artık kendi adıma . O yüzden belirti aramıyorum. Şuan herhangi bir belirtim yok bat 8 gün sonra. Tam 8 gün var. Bende ufaktan kasik ağrısı oluyor bazen ama çok ufak. Onu da belirti saymıyorum dediğim gibi

Eki Görüntüle 2988988 tam pik olmadan çatlama mı oldu bu nasıl oluyor kızlar ya 😔
Benim geçen ay böyle olmuştu. Bazı aylar tam kaliteli yumurtlama olmuyor bence o yüzden . Hatta ben şey farkettim benim 1,2 ay sağlam yumurtam oluyor 3.ay bu şekilde oluyor anliyorum ki o ay ki yumurta kaliteli değil. Tabi sizin nasıl olur bilmiyorum . Olacağı varsa olur bebek

Benim geçen ay böyle olmuştu. Bazı aylar tam kaliteli yumurtlama olmuyor bence o yüzden . Hatta ben şey farkettim benim 1,2 ay sağlam yumurtam oluyor 3.ay bu şekilde oluyor anliyorum ki o ay ki yumurta kaliteli değil. Tabi sizin nasıl olur bilmiyorum . Olacağı varsa olur bebek
Diğer adetten sonra ortaya cıkar inşallah olur tesekkur ederm

Benim de 27. Bazen kasik ağrım oluyor. Regle 6 kala kaset test yaptım çıkmadı. Hiç umudum yok
Benim de ağrılarım var ama umudum hem var hem yok çok karışık durumdayım. Bi test yaptım ama sanırım kuruma çizgisi çıktı. Yarın tekrar test alıp yapacağım bakalım hepimiz hayırlı haber alırız insallah

X