Ovulasyon testi

canko68

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2024
19
6
22
Sizce daha beklemeli miyim bu çizgi yeterli mi?
Lütfen

Eklentiler

• 1000189517.jpg
    1000189517.jpg
    28,9 KB · Görüntüleme: 28
  • 1000189520.jpg
    1000189520.jpg
    27,9 KB · Görüntüleme: 25
Tmm çok teşekkür ederim değerlendircem kaç güne olur sizce
Bu vücutla alakalı bir durum bilemem mesela benim bu kadar kırmızının ertesi günü kopkoyu oluyordu havuç çok iyiymiş yumurtanın çatlamasına yardımcı oluyormuş bol bol yiyin sizde rabbim sağlıklı gebelik nasip etsin 🙏

Bu vücutla alakalı bir durum bilemem mesela benim bu kadar kırmızının ertesi günü kopkoyu oluyordu havuç çok iyiymiş yumurtanın çatlamasına yardımcı oluyormuş bol bol yiyin sizde rabbim sağlıklı gebelik nasip etsin 🙏
Inşallah çok teşekkür ederim herkese Rabbim sağlıklı gebelik nasip etsin, havuşu denicem ozaman hiç duymamıştım çok teşekkür ederim.
Uygulama kullanamıyorum malesef reglerim çok düzensiz ve en son reglim üç hafta sürdü ilk iki haftası hep leke ve çok az kan üçüncü hafta biraz daha fazla kan. Inşallah gebe kalabilirim doktora gittim bu regl uzunluğu için sorun yoktu ama bilmiyorum

Ha tamam canım kusura bakma bilmiyodum son adetim ilk gün 17nisan ama dediğim gibi iki hafta leke oldu çok az kanama üçüncü hafta kanama biraz, beklenen tarih yarın yazıyor canım
Canım doktor kontrolüne gittin mi hiç az lekelenmeler kist olabilir . Birde beklenen tarihin yarınsa senin ovülasyon günün çok yüksek ihtimal geçmiştir . Senin ovülasyon zamanın ayın 1 -2 si gibi olması lazım

Canım doktor kontrolüne gittin mi hiç az lekelenmeler kist olabilir . Birde beklenen tarihin yarınsa senin ovülasyon günün çok yüksek ihtimal geçmiştir . Senin ovülasyon zamanın ayın 1 -2 si gibi olması lazım
Bu ay yeni mi başladın ovülasyona veya bu ay tam yaptınmı hergün ovülasyonunu

Gittim canım sorun olmadığını söyledi ama bilmiyorum şuan ne yapmam gerek

X