Ovulasyon testi

Mb271115

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2024
20
2
30
Ovulasyon testinde ikinci ayım. Normalde adetim hiç gecikmez geçen ay gebelik testinde ilk silik cizgi gördüm sonra 2 gün sonra regli oldum. Çok büyük bir hayal kırıklığı yaşadım. Bu ay reglim bitince hemen başladım yine dün bugün iki koyu çizgiyi yakaladım dün geceyi değerlendirdik bugünü de degerlendiricez. Ben iliski sonrasi hiç kalkmadan direk belimin altında yastık ile uyuyorum sabah kalktığımda baya bir ıslaklığı oluyor sanki geri gelmiş gibi. Bu durum gebe kalmamı etkiler mi. Bu arada henüz çatlama olmadı bu akşam yada yarın olur büyük ihtimalle. Biri bana yardımcı olabilir mi?

Geri gelir zaten, vajinamız o kadar dölü içine alabilecek bi yapıda değil :) zaten dölleyebilecek olan 1 sperm, o da aralarında en hızlı olan oluyor, geri kalan her şey akıp gidebilir dert değil

Geri gelir zaten, vajinamız o kadar dölü içine alabilecek bi yapıda değil :) zaten dölleyebilecek olan 1 sperm, o da aralarında en hızlı olan oluyor, geri kalan her şey akıp gidebilir dert değil
Ya normalde olmuyordu şu son 2 aydır böyle birsey olunca başka bir şey mi var acaba diye korktum

Geri akması normal zaten içinde duramaz hepsi. Sonrasında akar birazcık. Giden gider zaten. Spermler hızlı olduğu için biraz bile gitmesi olanak sağlar gebeliğe:)

X