Ovülasyon testi ve çatlama

Daha kesin yok diyemeyiz bence . Çünkü senin ovülasyon testi baya karışıktı . Geç döllenme bile olabilir daha umudumuz var 🥰
Hem bazılarının adet günü bile pozitif çıkabiliyor .
Bende durumlar aynı biraz gaz sorunu yaşıyorum önceki gebelikte de aynıydı . O yüzden baya umutluyum inşallah vardır . Adete daha 10 gün var benim test yapsam da çıkmaz değil mi 😊
ay inşallah vardır canım ya ikimizde güzel haberler alırız amin 🙏🏻
Erken yapma derdim sana ama ben olsam yapardım 😀😀😀😀😀

Merhaba canım sen 22 Nisan da mı başladın ovülasyon yapmaya ? Sat ve bat nedir canım ?
Merhabaa sat 4 nisan bat 3 mayıs. 9 Nisan dan beri yapıyorum. Bata 4 gün kalınca hafif bir koyulaşma başladı. Acaba adet yaklaştığı için mi dedim. Kafam karıştı.

Merhabaa sat 4 nisan bat 3 mayıs. 9 Nisan dan beri yapıyorum. Bata 4 gün kalınca hafif bir koyulaşma başladı. Acaba adet yaklaştığı için mi dedim. Kafam karıştı.
Canım durumumuz neredeyse benzer benim sat:6 Nisan bat: 3-4 mayıs . Benimde hafif koyulaşma var . Ovülasyonla hamilelik öğrenenler de tam pik oluyormuş ovü testi , ş . Ben kaset testten pek anlamıyorum açıkçası inov kullanıyorum ben. asu320 asu320 kaset kullanıyor . Görünce yazar şimdi sana
Ben dün sabah yaptım negatif çıktı hcg testi 🥺 sen yaptın mı hiç ?

Canım durumumuz neredeyse benzer benim sat:6 Nisan bat: 3-4 mayıs . Benimde hafif koyulaşma var . Ovülasyonla hamilelik öğrenenler de tam pik oluyormuş ovü testi , ş . Ben kaset testten pek anlamıyorum açıkçası inov kullanıyorum ben. asu320 asu320 kaset kullanıyor . Görünce yazar şimdi sana
Ben dün sabah yaptım negatif çıktı hcg testi 🥺 sen yaptın mı hiç ?
Aynen dün sabah ben de yaptım negatif çıktı. Koyulaşma görünce ovulasyonda insan bir acaba mı diyor 🥺

Aynen dün sabah ben de yaptım negatif çıktı. Koyulaşma görünce ovulasyonda insan bir acaba mı diyor 🥺
Canım o kadar çok yazı okudum ki bata 2 gün önceden negatif olup bat günü silik çizgi ile öğrenen mi dersin , bat 10 gün önce öğrenen mi dersin , battan 17 gün sonra öğrenen mi dersin 😀 döllenmeyle ilgili hepsi . Bende içeriyi göremediğim için yaptım hep bi bugün yapamadım . Yarın tekrar yapcam 🤭🤭 umut fakirin ekmeği 🎈
Akşam da yapıp atarım buraya ovülasyon testlerimi . Sen kaç aydır çocuk istiyorsun canım

Kızlar Lh hormonu vücutta hep var biliyorum. Ama biraz koyulaşmış mı sizce? Ben mi yanlış görüyorum. Gerçekte daha kırmızı rengi. Adete yakın artar mı bu hormon vücutta? Bilgisi olan var mı? asu320 asu320 1 1992izm
Eki Görüntüle 3420655 Eki Görüntüle 3420656
Evet canım öncekilere göre bir tık koyulaşma var . Adete kaç gün var ?
Adetten kaç gün sonra yapmaya başladın ?
Bir de sıvı alımına dikkat ettin mi ? Seninkiler çok belirsiz çıkmış bu yüzden olabilir .
Ben testi yapmadan önce üç saat hiç sıvı almıyordum 🤭testlerim bu şekildeydi

Eklentiler

• 453FEF5D-1FDD-43EA-9F5F-44ABDC808BEF.jpeg
    453FEF5D-1FDD-43EA-9F5F-44ABDC808BEF.jpeg
    155,2 KB · Görüntüleme: 29
Bir de sıvı alımına dikkat ettin mi ? Seninkiler çok belirsiz çıkmış bu yüzden olabilir .
Sen bu kaset test konusunda çok şanslısın benim kasetlerim de silik çıkıyordu bozuk diye tribe girmiştim 😀 afedersin ilk idrarla bile 2. Çizgi gözükmüyordu 😀

Yok canım gelmemiş Fethiye’den izmire ben yürüyerek giderdim 4 günde herhalde onlarda yürüyerek getiriyor
IMG_4311.png

Canım o kadar çok yazı okudum ki bata 2 gün önceden negatif olup bat günü silik çizgi ile öğrenen mi dersin , bat 10 gün önce öğrenen mi dersin , battan 17 gün sonra öğrenen mi dersin 😀 döllenmeyle ilgili hepsi . Bende içeriyi göremediğim için yaptım hep bi bugün yapamadım . Yarın tekrar yapcam 🤭🤭 umut fakirin ekmeği 🎈
Akşam da yapıp atarım buraya ovülasyon testlerimi . Sen kaç aydır çocuk istiyorsun canım
Ben ocakta 20 haftalık kızımı kalp durması sebebiyle kaybettim. 2 adet geçirdim bu ay değerlendirdik. Meleğim kardeşini bizim yanımıza gönderecek mi bakalım bekliyoruz.

Sen bu kaset test konusunda çok şanslısın benim kasetlerim de silik çıkıyordu bozuk diye tribe girmiştim 😀 afedersin ilk idrarla bile 2. Çizgi gözükmüyordu 😀
2 Aydır çok iyi besleniyorum onunla mı ilgili bilmiyorum.
İlk hamilelikten önce de aralık ayında aynı marka aynı testleri yapmıştım ama asla bu kadar koyu çıkmamıştı biliyor musun. Şimdi pik günü ilk dkda kıpkırmızı çıktı .
Bak aralık ayındaki testi atayım

Eklentiler

• 63264AB1-5279-4038-85EC-139DA13268FF.png
    63264AB1-5279-4038-85EC-139DA13268FF.png
    491,2 KB · Görüntüleme: 26
Bata 4 gün var. Adetim 8 nisanda bitti 9 nisanda yapmaya başladım. Adetin 15 ve 16. gününde yumurtlama gördüm 17 de çatladı. Sıvı alımına da dikkat ettim en az 2 saat sıvı almadım.

Ben ocakta 20 haftalık kızımı kalp durması sebebiyle kaybettim. 2 adet geçirdim bu ay değerlendirdik. Meleğim kardeşini bizim yanımıza gönderecek mi bakalım bekliyoruz.
Rabbim sabır versin çok zor benim de 12 haftalıktı hepimiz için çok zor inşallah kardeşiyle acıların hafifler 🙏🏻

X