Ovülasyon ile gebelik test?

Sofiasofia

Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2023
932
994
30
Kızlar yumurtam çatlayalı bugün 8. Gün oldu. Ovülasyon testi ile takip ediyorum da, fotoğrafta dün 7. Gün üsteki, alttaki bugünden yani 8.gün daha beklenen adetime 6 gün var. Ovülasyon ile hamilelik takip eden varsa LH seviyesi artması gebelik belirtisi midir, LH gebelik varsa ne zaman pik yapar

Eklentiler

• IMG_20240424_194612.jpg
    IMG_20240424_194612.jpg
    219,3 KB · Görüntüleme: 165
valla benimki 9 gündür pozitif 😂 ovulasyonla anlaşılsa ben gebe olurdum su an 😂 lh gebeliği göstermez. evet burda bunu yasayan cok var ama bana artık sadece tesadüf gibi geliyor. cünkü bununla ilgili bir bulgu da yok. lh sadece yumurtanın olgunlaşmasını sağlayan bir hormon. yumurta döllendikten sonra baska bir isi yok yani.

Ovulasyon testinden gebelik anlaşılmaz diye biliyorum.Ben adetime 3 gün kala erken gebelik testi yapmıştım çok silikti ama belli olmuştu.Bence gebelik testini bi deneyin

Kızlar yumurtam çatlayalı bugün 8. Gün oldu. Ovülasyon testi ile takip ediyorum da, fotoğrafta dün 7. Gün üsteki, alttaki bugünden yani 8.gün daha beklenen adetime 6 gün var. Ovülasyon ile hamilelik takip eden varsa LH seviyesi artması gebelik belirtisi midir, LH gebelik varsa ne zaman pik yapar
Geçen ay adetime 4 5 gün kala böyle koyulasti çok umitlendim ama maalesef regl oldum lh gercekten dikkate alinmamali

Adetime bugünü saymazsam 5 gün var, erken gebelik testi yapsam çıkar mı kızlar
Ben 6 gün varken yapmıştım silik çıkmıştı ama 20 dk içinde belli olmuştu . Ben kuruma çizgisi mi acaba diye düşünmüştüm. Sonra 3 gün kala kan verdim 43.5 çıktı değer .
6 gün kala bile çıkabiliyor . Test prodoctor erken gebelik testiydi .

Ben 6 gün varken yapmıştım silik çıkmıştı ama 20 dk içinde belli olmuştu . Ben kuruma çizgisi mi acaba diye düşünmüştüm. Sonra 3 gün kala kan verdim 43.5 çıktı değer .
6 gün kala bile çıkabiliyor . Test prodoctor erken gebelik testiydi .
Hayırlı olsun 🌹tamam ben de bugün yarın yapiyimm bi

valla benimki 9 gündür pozitif 😂 ovulasyonla anlaşılsa ben gebe olurdum su an 😂 lh gebeliği göstermez. evet burda bunu yasayan cok var ama bana artık sadece tesadüf gibi geliyor. cünkü bununla ilgili bir bulgu da yok. lh sadece yumurtanın olgunlaşmasını sağlayan bir hormon. yumurta döllendikten sonra baska bir isi yok yani.
Bir gebenin günlüğü sayfasının sahibin videosu bile var gebe olunca koyu çıkıyo t diye

Bir gebenin günlüğü sayfasının sahibin videosu bile var gebe olunca koyu çıkıyo t diye
ya evet burda da var ama ben defalarca araştırdım bile hani özellikle gebelikte hangi hormonlar yükseliyor diye. lh yok arasında 😂 ben de hala çözemedim ama gebe olduğu halde ovulaston testi pozitif olmayanlar da var. henüz sebebini çözemedim ama bana artık güvenilir gelmiyor.

Kızlar erken gebelik testi yaptım, böyle yatak bi pembelik var test geçersiz diyebilir miyim

Eklentiler

• IMG_20240425_131552.jpg
    IMG_20240425_131552.jpg
    137 KB · Görüntüleme: 123
Kızlar ben de dün ilk idrarla erken gebelik yaptım 2 yıldır deniyoruz ilk defa testimde böyle bi belli belirsiz çizgi çıktı ama ben bakınca baya pembe silik çizgi fakat dün hevesle kan verdim negatif çıktı test bozuk dicem ama bugün sabahta ilk idrarla yine test yaptım onda da silik çıktı regl olmama 8-9 gün var neden olmuş olabilir sizce

Eklentiler

• IMG_6320.jpeg
    IMG_6320.jpeg
    44,5 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_6323.jpeg
    IMG_6323.jpeg
    56,3 KB · Görüntüleme: 70
Kanda negatif olan idrarda silikte olsa çıkmaz sonuçta dimi imkansız yani önce kanda artıyor hcg fakat benim gittiğim hastanede değerler şöyle >10 yazıyor değer aralığında bu benim hastaneye göre negatif demekmiş

Sizce çatlamişmidir

Eklentiler

• IMG_2025.jpeg
    IMG_2025.jpeg
    116,2 KB · Görüntüleme: 63
X