Ovitrella 10. Gün

Bebeğim kolomen bende kullandım :) ama çok iy şeyler duymadım hakkında 😀 genelde femara çok öneriliyor ben bu ay olmazsa femaara isteyeceğim doktorumdan hayırlısı olsun inşallah hakkımızda ☺️
Sur bakalım sonuç alamazsak önünüzdeki ay femarayı deneriz 😂amin amin inaiialah güzel sonuçlar aldınız bu ay

Benim Allahtan 14-15 .günüm regl dönemime denk geliyor 😀 sonra gecikmeyi bekleyeceği offf ıfff 😀😀😀

Kızlar iğnemin 10.günündeyim belirtilerim bu 10 gün içerisinde şöyleydi ;

1-) Göğüs uçlarım sızlıyordu , evde normalde çamaşır takmadığım zaman sızladığını hissettim 2-3 gün devam etti

2-) Kasık ağrım 7. Günde kaybolmuştu dün tekrardan başladı

3-)2-3 gündür çok sık gece idrara sıkışıyorum normalde 2-3 lt su içiyorum gece çok kalkmam ama 2 gündür dikkat ediyorum uyanıyorum sürekli

4-)hiç uyanasım gelmiyor ve canım ha bire bişeyler istiyor . Dün tavuk göğsü kızartması aşerdim resmen

Benim belirtilerim böyle, Bat 3 Mayıs benimle aynı durumu yaşayan aynı belirtileri veya başka belirtileri olan var mı ???
İlk belirtilerini ne zaman yaşamaya başladın acaba ben de bugün öğlen vuruldum iğneyi. Bir de vurulduğu günü değil ertesi günü 1. Gün olarak sayıyoruz değil mi

X