Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba dostlar,tam uyamasam da yaklaşık bu şekilde beslenerek ve spor yaparak 10 günde 1.4 kg verdim 🤗 şimdi kilomun durduğu yere kadar devam edeceğim :) merak eden ve katılmak isteyen olursa beklerim 😘
10 günlük bir düzen ve D günleri free, A günleri en çok spor, B günleri normal spor, C günleri hafif spor
kalori saymıyoruz ve doymaya ,vücudumuzun gerçekten ne istediğine odaklanıyoruz ve arada da dinlendiriyoruz canlar 🤗 mantığım kısaca bu
10 gün içinde 5 çeşit gün var ;
Joker : 1 gün if 8 saat sınırsız yemek
A. 1 gün her gıdadan yemece ; 1er kez baklagil,tahıl,basit şeker,meyve,et türü,yumurta,kuruyemiş,peynir,süt,yoğurt ve sınırsız sebze
B. 1 gün A dan farkı baklagil yok
C. 2 gün 1200 kalorilik normal diyet listesi
D. 2 gün detoks ve 800 kalori

yeşil çay baharatlar hergün var 😍
baharatlar: tarçın, zencefil, zerdeçal ,karabiber ,kimyon ve acı biber

@sudem34 @yarimuhendis hzlsel hzlsel DeryaOnDiet DeryaOnDiet canlar açtım başlığı 🤗

1 Ekim Menüm-A günü
uyanınca ılık ballı limonlu su
kahvaltı 1 normal simit,yarım kaşarlı açma ,5 siyah zeytin ,birkaç dilim salatalık ve domates, 2 normal çay bardağı siyah çay,biri 1 küp şekerli, 10 gr kakaolu fındık ezmesi, 1 er dilim beyaz ve kaşar peynir
ara telvesiyle sade türk kahvesi, 2 kare sütlü çikolata
öğlen 100 gr sade tavuk sote,3 kaşık beğendi, az salata sossuz yağsız
ara 150 ml yağlı sütlü ve 1 çay kaşığı çiya tohumlu sade granül kahve
2 küçük mandalina,1 küçük muz ve 1 küçük elma
akşam 4 kaşık mercimek makarnası(yumurta da var), 2 kaşık süzme yoğurt,limonlu bol salata
ara telvesiyle içtiğim sade türk kahvesi ,1 orta boy antep fıstıklı çikolatasız lokum

2 lt su
10.312 adım
2 mil 500 ml su şişeleriyle, 1 mil normal leslie, 7 dk kol, 8 dk iç dış bacak egzersizi
Gunaydin canim. Hayirli olsun topigin. Cok aciklayici olmus 👍 zaten cok guzel kilolar verdin, bakalim bu yeni 10gunde kac kilo gidecek

Aynen canım bakalım ne kadar vereceğiz ama spor da yapacağız o yüzden bence veririz zaten kalmış şurada 5-6 kilo ağır ağır veririz ama aynı zamanda vücudumuzda iyice toparlanır sıkılaşırız bence 🤩
Kilolari verince koruma doneminde ne yapacaksiniz, onu da yazin kizlar. Hepimizin en cok zorlandigi koruma.

Canım merhaba daha önce bende oldu bendede oldu stres kaynaklı, bir gün ön yüzde 1 TL büyüklüğünde saçım döküldü cildiye ye gittim krem verdi geçmedi sonra başka doktora gittim oda krem verdi eğer geçmezse gel o bölgeye iğne yapacağız dediler ama hamile olduğum için doğumdan sonra yapacaklardı yine çıkmadı, okadar kafama takıyordumki kafamın arkasında avuç içim kadar döküldü aynalara bakamıyordum artık, internette çok araştırdım eşimede demişler o bölgeyi eşim eline tülbenti doladı iyice ovdu kırmızı olana kadar bazıları jiletle yapıyormuş sakın öyle yapmayın, zarar verir. İyice ovduktan sonra sarımsağı soyup 2 ye böldük sarımsağı kestiğimiz yerden o bölgeye iyice sürdük biraz yanıyor ama katlanacak şekilde senin oğlan yaptırır inşallah canım sakın denemezlik yapma bende inanmıyordum tam 2 yıl sonra denedim, neyse biz günlük oraya hergün sarımsak sürdük 1 hafta kadar ama birdaha ovmadık canım, daha sonra beklemeye koyulduk tam 1 ay sonra hafif tüyler çıktı ilk başta beyaz çıkıyor sonra uzadı gitti benim bu olay 10 yıl önce oldu canım
Sağol canım sabah yine aklıma düştü uyuyamadım okudum yazını mutlaka deneyeceğim😘
Kadınlar kulubü ne 10 yıl önce paylaşımım
Bu sayfadaki yazıları oku canım 10 yıl önce yazmışım burda
Okudum canım😍😘
Sagol ortim ins guzel eksilerle gelelim cumaya 😉
İnşallah ortim😘

Gunaydin canim. Hayirli olsun topigin. Cok aciklayici olmus 👍 zaten cok guzel kilolar verdin, bakalim bu yeni 10gunde kac kilo gidecek
çok sağol cnm bnm 😍 bu 3 gün geçiş evresi gibi oldu ama pazartesiden itibaren tam başlıcam inş 🥰 hzlsel hzlsel cimle 1 hafta daha uygun olur diye karar verdik :KK66:

Ortime katiloyorum, kesinlikle gidecektir hocam Diyet Salata Diyet Salata 😘
:rolleyes: :KK36:
Kilolari verince koruma doneminde ne yapacaksiniz, onu da yazin kizlar. Hepimizin en cok zorlandigi koruma.
bu şekilde devam ederiz diye düşündük cnm çünkü o sınırsız yeme saatlerinde gittikçe artacaktır kaloriler diye düşünüyorum :KK70:

yok cnm sağlık sorunları biti çoktan ama biraz daha hafiflemek istiyorum,olmazsa sporu arttırıp sıkılaşmayı düşünüyorum bacak basen bölgem rahatsız ediyor hala,3-4 cnm daha incelse rahatlıcam bacım 😂
hareket etmek kolaylaştıkça hoşuma gidiyor aslında, zayıflık güzel şey sağlık sorunu yaratmıyorsa ve mutluysan cnm 😘 benim azcık daha yolum var sanki 🤗
İşte bende az toplu olmayı seviyorum. balık etli dediklerinden 🤣olsaydım keşke🤣

çok sağol cnm bnm 😍 bu 3 gün geçiş evresi gibi oldu ama pazartesiden itibaren tam başlıcam inş 🥰 hzlsel hzlsel cimle 1 hafta daha uygun olur diye karar verdik :KK66:

:rolleyes: :KK36:

bu şekilde devam ederiz diye düşündük cnm çünkü o sınırsız yeme saatlerinde gittikçe artacaktır kaloriler diye düşünüyorum :KK70:
Haftalık sisteme daha alışkınız on gün biraz uzun daha iyi olur😍
:rolleyes:çok sağol tatlım hg :KK60: inşallah bakalım ne kadar daha giderse :KK70: sıkı diyet yapmak istemiyorum da cnm
hzlsel hzlsel cimle birlikte yapıyoruz o da sana katılırım dedi 😍
Ben de hiç istemiyorum sıkı diyet onun yerine spor yapmam lazım hoş onu da yapmak istemiyorum ama mecbur🤣🤣🤣 Bakalım bir haftanın sonunda nasıl bir değişim olacak😍

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X