organik urunler

bu organık urunlerle ılgılı bılgı alamak ve nasıl ulaşılmasını ögrnmek ıcın mesaj atabılırsınız yardımcı olmayı ısterım

Selamlar,
Ben de organik takıntılıyım. Ailemden gelen bir özellik sanırım, benim annem de organik beslenme konusunda oldukça titizdir :) Organik yiyecekler konusunda gözün kapalı Geleneksel Pazar'dan alışveriş yapmanı tavsiye edebilirim. Kozmetik ürünlerde de tercihin organikten yana ise Mia Organical ürünlerini güvenle kullanabilirsin :)

arkadaşlar benimde çocuğum olduktan sonra one organik şeyler yedirme isteğimden bu merak bendede var ayrıca kendi ürettiğimiz ürünlerde ver gıda üzerine çeviz zeyin yağı pekmez kaysı vb gibi yardımcı olabilirim isteyen olursa

merhaba arkadaşlar organik ürünler ve yöresel ürünler arıyorsanız ....var tavsiye ederim ürünleri cidden çok güzel ben zeytinyağı ve incir aldım dedikleri kadar var çok güzel beğendim bir de ikinci siparişimde incirlerinin birkaçında çürüğe benzer çıktı ilettim hemen aynı gün yenisini gönderdiler aslında oda orgaink olmasından kaynaklıyor ama olsun :) istedim geldi

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam hanımlar. Size kendi çalıştığım ve kullandığım markayı tanıtayım. Bora Life diye bir marka. Üretim tesisi Ankara'da. Tıbbi ve aromatik bitkiler toplayıp kurutuyorlar ve yağlarını üretiyorlar. Ben de Gıda Mühendisleriyim.

Kas ağrılarına, çatlaklara, cildi güzelleştirmeye ve daha birçok şeye iyi geliyor yağlar. Bir kere %100 doğal ürünler ve hiç katkı yok içlerinde. Tarım Gıda bakanlığından belgeleri izinleri var o yüzde yağlar hem içilebiliyor yemeklerde kullanılabiliyor hem de cilde sürülebiliyor. Geçenlerde masaja gittim bi otele, orda masaj yağı olarak kullanılıyor yağlar, kendi çalıştığım yerin ürününü görünce şok oldum :KK70: Kendim de alıp kullandım bazı yağları. Daha 26 yaşında olmama rağmen kalça ve baldırlarda bir sürü çatlağım vardı. Neredeyse hiç görünmüyor şuan çatlaklarım, iyileştirme gibi değil de cilt tonunu eşitleme etkisi oldu bende. Kadının halinden kadın anlar diye size de tavsiye ediyim dedim. Bide ben bitki çaylarını çok tüketiyorum. Ihlamuru marketten aktardan alıyorum tadı su gibi. Bu markanın çayları da yoğun ve güzel. Hep organik tarım arazilerinden toplanıyor bitkiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar ,ben istediğim organik ürünleri bir arkadaşımın ailesi vasıtasıyla köyden getirmeye başladım. Bilginiz olsun . Bilgi almak isteyen mesaj atabailir =) Çok güvenilir olmasa yazmam çünkü ben bu konu da takıntılıyım =)

Selam arkadaşlar ,ben istediğim organik ürünleri bir arkadaşımın ailesi vasıtasıyla köyden getirmeye başladım. Bilginiz olsun . Bilgi almak isteyen mesaj atabailir =) Çok güvenilir olmasa yazmam çünkü ben bu konu da takıntılıyım =)

selam hangi siteden alıyorsunuz ? benim de iyi bir site bulmam gerekiyor, pazardakiler full hormon :KK43:

X