Organik pazarlar

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.878
29.932
60
Zeytinburnu Organik Pazarı
Zeytinburnu Organik Pazarı, Zeytinburnu Belediyesi ve OYAD (Organik Yaşam Derneği) işbirliğinde hizmet veriyor.
zeytinburnupazar1.jpg

Her Cumartesi Saat 08:00 – 19:00

Adres: Merkez Efendi Camii yanı. Zeytinburnu.

Kemerburgaz Organik Pazarı
Kemerburgaz Organik Pazarı, Eyüp Belediyesi ve OYAD (Organik Yaşam Derneği) işbirliğinde hizmet veriyor.
kemerburgaz.jpg

Her Cuma Saat 08:00 – 19:00

Adres: Kemerburgaz Selanik Bulvarı no:116 Kemerburgaz, Eyüp-İstanbul

Kadıköy Organik Pazarı, Kadıköy Belediyesi ve OYAD (Organik Yaşam Derneği) işbirliğinde hizmet veriyor.
kadıköy-organik-pazarı.jpg

Her Çarşamba Saat 08:00 – 19:00

Adres: Selamiçeşme Özgürlük Parkı
Maltepe Organik Pazarı
Maltepe Organik Pazarı, Maltepe Belediyesi ve OYAD (Organik Yaşam Derneği) işbirliğinde hizmet veriyor.
maltepe-organik-pazarı-660x330.jpg

Ücretsiz otoparkın olduğu pazarımıza aracınızla gelebilirsiniz.

Her Pazar Saat 08:00 – 19:00

Adres: Maltepe Altayçeşme Belediye Hizmet Alanı.
oryad.org.tr

.....diye bir yer var. Pazarlara gidemeyenler için.

Son düzenleyen: Moderatör:
süper bir bilgi ilk fırsatta zeytinburnuna gideceğim, teşekkürler...

kızlar pazara gitmeye benim gibi üşenenler icin yazıyorum
canakkaleden com var ordan bi bakın ürünler güzel doğal organik tavsiye ederim valla

tazedirekt.com vardı iki gün önce kapandığı açıklandı, şimdi dediğin yere baktım canım baya güzel duruyor ilk siparişimi vericem sanırım, fiyatları tam mukayese edemedim, teşekkürler bilgin için

tazedirekt.com vardı iki gün önce kapandığı açıklandı, şimdi dediğin yere baktım canım baya güzel duruyor ilk siparişimi vericem sanırım, fiyatları tam mukayese edemedim, teşekkürler bilgin için
Cnm valla süt reçeli diye bişey var nutellanın organiği galiba koyun sütüymüş ama hiç kokmuyor eşim bulmuş hepsini bitirdikten sonra söyledi şok oldum mükemmel bişi bide hamileler için nohut kahvesini tavsiye ederim kafein yasak birebir kahve ama makinede olmuyor. Cezbede yapmak gerekiyor. Millet biliyor bunları biz daha yeni öğreniyoruz valla

Cnm valla süt reçeli diye bişey var nutellanın organiği galiba koyun sütüymüş ama hiç kokmuyor eşim bulmuş hepsini bitirdikten sonra söyledi şok oldum mükemmel bişi bide hamileler için nohut kahvesini tavsiye ederim kafein yasak birebir kahve ama makinede olmuyor. Cezbede yapmak gerekiyor. Millet biliyor bunları biz daha yeni öğreniyoruz valla

Nohut kahvesini tattım pek bana göre değil ama süt reçelini ilk defa duyuyorum, bakalım deneyelim görelim :)

Valla bende önyargılı yaklaştım tarihi Kahveci falan filan dediler bi içtim aynı Türk kahvesi başka yerlerde yapıyormuşlar ama içine başka şeylerde koyuyormusşar bence bunuda dene para değil zaten cnm canakkaleden comdan al yanlız o iyi

Benim de alış veriş yaptığım Şişli Bomonti'deki Feriköy organik pazarı var. Tazedirek kapattı evet malesef. Etleri Nebyan Et'ten alabilirsiniz. Diğer bütün ürünleri tek tek almak yerine Green Apple diye bir firma var aslında İstanbul organik distribitörü zaten. Siparişi veriyorsunuz onlar sizin yerinize pazardan alış veriş yapıp kapınıza getiriyorlar. Onun dışında ersöz çiftliği var. onlar o hafta hangi ürünün hasatını yapmışlarsa kolileyip gönderiyorlar. koli fiyatı en son 55 TL'ydi. Kozmetik olarak organik bulmak çok zor ve pek de inanmıyorum. Bu yüzden mümkün oldukça makyaj yapmıyorum. Şampuan olarak da Liquid Keratin diye bir marka var. Onun ürünlerini kullanıyorum. Temizlik ürünleri için ise Mom's Green kullanıyordum. Ama şimdi Green Clean çıkardı Green Apple daha uygun. Yukarıda bahsettiğim firmaların hepsi inanılmaz ilgili ve alakalılar. Birebir iletişim kuruyorlar. Şampuan için bile doğru ürünü alıp almadığımı sormak için aradılar. her birini ayrı ayrı tavsiye edebilirim.

Benim de alış veriş yaptığım Şişli Bomonti'deki Feriköy organik pazarı var. Tazedirek kapattı evet malesef. Etleri Nebyan Et'ten alabilirsiniz. Diğer bütün ürünleri tek tek almak yerine Green Apple diye bir firma var aslında İstanbul organik distribitörü zaten. Siparişi veriyorsunuz onlar sizin yerinize pazardan alış veriş yapıp kapınıza getiriyorlar. Onun dışında ersöz çiftliği var. onlar o hafta hangi ürünün hasatını yapmışlarsa kolileyip gönderiyorlar. koli fiyatı en son 55 TL'ydi. Kozmetik olarak organik bulmak çok zor ve pek de inanmıyorum. Bu yüzden mümkün oldukça makyaj yapmıyorum. Şampuan olarak da Liquid Keratin diye bir marka var. Onun ürünlerini kullanıyorum. Temizlik ürünleri için ise Mom's Green kullanıyordum. Ama şimdi Green Clean çıkardı Green Apple daha uygun. Yukarıda bahsettiğim firmaların hepsi inanılmaz ilgili ve alakalılar. Birebir iletişim kuruyorlar. Şampuan için bile doğru ürünü alıp almadığımı sormak için aradılar. her birini ayrı ayrı tavsiye edebilirim.

Green apple online alışveriş yapabileceğimiz bir site mi? İnternnetten arattım bulamadım.

orgnik ürün işine girmeyi düşünüyorum sizce nasıl başlamalıyım arkadaşlar daha çok çocuk yiyecekleri üzerine düşünüyorum

Bu konuda niyetiniz ciddi ise sizi yönlendirebilirim. İstanbul organik gıda distribitörüyle görüşüyorum. Ayrıca Serbest denetim uzmanı tanıdığımda var kendisi sağlıklı beslenme ve organik ürünler alanında uzman. Tavsiye ettiği her marka ve ya mutfak kesinlikle çok titiz denetimlerden geçmiş ve onaylanmış olur.

orgnik ürün işine girmeyi düşünüyorum sizce nasıl başlamalıyım arkadaşlar daha çok çocuk yiyecekleri üzerine düşünüyorum
Ayrıca çocuk gıdalarını düşünüyorsanız çok fazla blogger anne var blogları takip edip fikir alabilirsiniz. Ve instagram sayfalarını takip edebilirsiniz.

Hanımlar bebeklerinize , çocuklarınıza organik yumurta yedirmek isterseniz kendi ciftligimizde tamamen dogal beslenen tavuklarimizdan yumurtalarimiz.Silivride ciftligimiz.Beylikduzu buyukcekme civarindakilere esimle kendimiz ulastirablir ama mesafe uzak olan yere toptan satisimiz vardi r.Kolisi 20 tl.

Organik yaşamak önemli. Bu tarz yerler de önemli. İnternette de önemli siteler var organik alışveriş yapabileceğiniz.

izmir'deyim ben. bostanlı'daki pazarda pek bulamadım organik ürün? var mı tavsiye etceğiniz bir yer

Tuzla'da da Organik Çarşı var

Son düzenleyen: Moderatör:
X