Organik bulaşık deterjanı

mavi90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2013
101
14
Kizlar bi suredir bulasiklarim icin sirke limontuzu kullaniyorum..Ama artik daha fazla dayanamicam..cunku hic iyi temizlemiyo ve makineden ciktiktan sonra ben tekrar elimle yikiyorum..
Gecenlerde nette saracoglunun filomatik bulasik deterjanini gordum..makinlerinde bunu deniyen varmi memnumu? Yada onerebilceginiz baska organik marka varmiii

Ya kimsenin bi fikri yok muuu
Merhaba,
Mom's Green tavsiye ederim. Uzun süredir her türlü temizlik ürünlerini kullanıyorum. Hem temizlik hem koku hem de kimyasal bulunmaması açısından çok kaliteli. Yerli üretim olduğundan fiyatlar diğer organik markalara göre de uygun. ....sitesinden online alabilir veya organik semt pazarlarıdan bulabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben friendly kullanıyorum hem çamaşır hem de bulasik deterjanini. Ama çok da başarılı değil tabi kimyasal kısıtlı olduğu için lekeleri çok da etkin çıkarmıyor

Çok sağolun arkadaslar..moms green aldımm cok memnun kaldımm organk deterjan arayan arkadaslara kesinlikle tavsiye ediyorum denenmeli..

Limontuzu bulaşıkların rengini alaca bulaca yapıyor , ben parlatici gözüne sadece elma sirkesi kullanıyorum .
Kizlar bi suredir bulasiklarim icin sirke limontuzu kullaniyorum..Ama artik daha fazla dayanamicam..cunku hic iyi temizlemiyo ve makineden ciktiktan sonra ben tekrar elimle yikiyorum..
Gecenlerde nette saracoglunun filomatik bulasik deterjanini gordum..makinlerinde bunu deniyen varmi memnumu? Yada onerebilceginiz baska organik marka varmiii

Bulaşık makinesi parlatıcı gözüne sirke koymak makineyi mahvediyor. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bulaşık sepetine kullandığınız limonun kabuklarını atmanızı öneririm. Hem parlatıyor hem de mis koku bırakıyor.

Sodasan diye bir markanın hem bulaşık deterjanini hemde yüzey temizleyicisiyle çamaşır yumuşatıcısını kullandım hepsinden memnun kaldım aslında aslında ama devamlı kullanmak bana cok maliyetli gelmişti ve bıraktım.

bende naturalive diye bir ürün kullanıyorum ama 1-2 ayda bi bardak lekeleri için elden geçiriyorum diğer kısımlarda sıkıntı olmuyor.

Mom's green bencede....organik arayanlara memnun kalacakları bir ürün...

ecover bulaşık makinesi tabletini tavsiye ederim 3ü1 arada olduğu için hiçbir sıkıntı yaşamadan kullanırsınız.

Evet e-bebek com da doğal sertifikalı bulaşık deterjanı var çok güzel

ecover 3ü1 arada bulaşık tableti var denemeni tavsiye ederim.

İçeriği doğal olan deterjanlardan kimyasalla dolu deterjanların gösterdiği performansı bekleyemeyiz. Fosfat yok, leke çıkarmak için aşırı kimyasal yok. Ne olursa olsun doğala döndüğünüzde biraz daha fazla uğraşmanız gerekir. Ben ersağ kullanıyorum. Bardaklarım biraz sarılar evet, iki haftada bir kaynatmam gerekiyor onları ama içim rahat. Kimyasalsız bir hayat yaşıyorum.

X