Online alisveris sitesindeki gorsel yaniltmasi

kirmizigitar

Guru
Kayıtlı Üye
4 Mart 2011
10.375
11.988
Kizlar selam
Ucuz ancak taninmis bir markanin e ticaret sayfasindan siparis verdigim bir urun ile ilgili size birsey danismak istiyorum.
Oncelikle;
7A6C52FD-1B69-4603-B8BE-5D5A543A417D.png 1E8916C4-FA99-4AED-8920-47C5340D1045.png

Urun ismi tul atlet olmasina ragmen tum gorseller crop bir kazagin altindan sarkan siyah dantel seklinde. Aciklama kisminda da dantel detayli triko kazan diye belirtilmis.

Aciklama ve gorseller bu sekilde olunca hakli olarak siparis verdigimde kazak gelecegini dusunmustum. Ancak elime gorsellerde asla tamami gorunmeyen kotu bir (atlet bile diyemem) ic giysi geldi elime... DF4B94DE-1B0D-44E3-A6B7-E768D3D0B050.png

İsin kotusu, kazagi cok begendigim icin siparis vermistim.
Ancak firmanin bu yaptigi musteriyi aptal yerine koymak degil de nedir? Ben mi yanlis anlamisim sizce? Gorseldekini gorerek bu atletin gelecegini tahmin etmis olmam mi gerekirdi?

Muhtemelen mankenin üzerinde kazağın altında bu atlet var. Kombin yapıp öyle fotosunu çekmişler. Fotoğrafı sağa sola kaldırdığınızda yani diğer fotoğraflarda atlet ayrıca olmalı. Orda 5 fotoğraf var gibi. Onları da buraya yükler misiniz?

Açıklamalarda sıkıntı olmuş bence de resimde tül atlet altında siyah tül atlet detaylı triko kazak yazıyor

Muhtemelen mankenin üzerinde kazağın altında bu atlet var. Kombin yapıp öyle fotosunu çekmişler. Fotoğrafı sağa sola kaldırdığınızda yani diğer fotoğraflarda atlet ayrıca olmalı. Orda 5 fotoğraf var gibi. Onları da buraya yükler misiniz?
tamamini inceledim, hicbirinde atlet fotografi yok tum fotograflar bu kazakla birlikte yandan arkadan goruntusu seklinde. İsterseniz yine de atabilirim

Kizlar selam
Ucuz ancak taninmis bir markanin e ticaret sayfasindan siparis verdigim bir urun ile ilgili size birsey danismak istiyorum.
Oncelikle;
Eki Görüntüle 2248834 Eki Görüntüle 2248837

Urun ismi tul atlet olmasina ragmen tum gorseller crop bir kazagin altindan sarkan siyah dantel seklinde. Aciklama kisminda da dantel detayli triko kazan diye belirtilmis.

Aciklama ve gorseller bu sekilde olunca hakli olarak siparis verdigimde kazak gelecegini dusunmustum. Ancak elime gorsellerde asla tamami gorunmeyen kotu bir (atlet bile diyemem) ic giysi geldi elime... Eki Görüntüle 2248839

İsin kotusu, kazagi cok begendigim icin siparis vermistim.
Ancak firmanin bu yaptigi musteriyi aptal yerine koymak degil de nedir? Ben mi yanlis anlamisim sizce? Gorseldekini gorerek bu atletin gelecegini tahmin etmis olmam mi gerekirdi?
Görsel bi tarafa ürün açıklamasında net olarak “triko kazak” yazıyor ve görselde de alt kısmı dantelli sarı renkli bir triko olduğu anlaşılıyor siz yüzde yüz haklısınız.

35 lira gibi cuzi bir fiyati var, malum kis bitiyor. Sitede ayni urunun farkli rengi dantelsiz olarak mevcut (hatta onu da siparis verdim) onun fiyati da ayni. Bir gariplik oldugunu siparis verirken fark ettim aslinda, ama inceledim ve aciklama cok net olarak tul detayli triko kazak yazdigi icin kazak olacagini dusunerek siparis verdim. Ayni urunun hem dantelli hem dantelsiz olanini yaptilar herhalde diye dusundum normal degil mi boyle dusunmem?

35 lira gibi cuzi bir fiyati var, malum kis bitiyor. Sitede ayni urunun farkli rengi dantelsiz olarak mevcut (hatta onu da siparis verdim) onun fiyati da ayni. Bir gariplik oldugunu siparis verirken fark ettim aslinda, ama inceledim ve aciklama cok net olarak tul detayli triko kazak yazdigi icin kazak olacagini dusunerek siparis verdim. Ayni urunun hem dantelli hem dantelsiz olanini yaptilar herhalde diye dusundum normal degil mi boyle dusunmem?
Dediginiz gibi olduysa durum haklisiniz musteri hizmetlerini aradiniz mi urunu iade edebilirsiniz ya da degistirebilirsiniz.guvenilir bir markaysa sorun olacagini sanmiyorum.belki de yanlislik yapilmistir urun aciklamasi yazarken.

Ben de olsam aynen sizin gibi düşünürdüm

Buldum markayi 😁 herhangi bir magazasina gidip degistirebilirsiniz baska bir urun alabilirsiniz hicbir sıkıntı olmaz 15 gunu geçirmeyin yeterki.

X