Ölümüne Geyik Topiği :-))

Ettiğiniz her dua,
Derdinize deva,
Sağlığınıza şifa,
Gözünüze nur,
Gönlünüze huzur getirsin.
Hayırlı Cumalar

Kızlar ne yapıyorsunuz yazıp kaçmayın. Önce Siz diyin ne yapıyorsunuz
Yorgunluk, halsizlik var biraz güneş çarptı galiba birde hafif isilik olmuşum sırt bölgem de sıcaktan galiba uzun zamandır olmamıştım tatlı tatlı kaşınıyor.

Sen nasılsın canım .

Yorgunluk, halsizlik var biraz güneş çarptı galiba birde hafif isilik olmuşum sırt bölgem de sıcaktan galiba uzun zamandır olmamıştım tatlı tatlı kaşınıyor.

Sen nasılsın canım .
Benimde sıcaklarla aram hiç iyi değil. Kızım alerji oldu. Ev dandini ben baygın yatıyorum. Bundan sonra kışı sevmiyorum gelmesin diyenin ağzına kürekle vururum 😂

Kızlar ne yapıyorsunuz yazıp kaçmayın. Önce Siz diyin ne yapıyorsunuz
Ev işleri, mutfak, akraba ziyaretleri (ev alan, bebek doguran vs.)
Onun dışında evde can sıkıntısı, aşırı sıcak ve evde cocukla eşle faaliyet üretmece, kaliteli zaman geçirme çalışmaları 🤲🏻
Halimize şükür.

Sende ne var ne yok? ❤️

Sen nasılsın canım .
Gecmis olsun canım.
Sıcak çok çarpıyor, herkes çoluk çocuk hasta. Kendinize dikkat edin ❤️

Benimde sıcaklarla aram hiç iyi değil. Kızım alerji oldu. Ev dandini ben baygın yatıyorum. Bundan sonra kışı sevmiyorum gelmesin diyenin ağzına kürekle vururum 😂
Alerji bende de var ☹️ Kaşınmaktan her yerim yara oldu kanadı.
Alerji, sıcağı sevmiyor, sıcakta artıyor. Hatta bazı güzide insanların sıcağa ve güneşe bile alerjisi var (örnek ben, yaş aldıkça yeni çıktı meydana) 🙂

Aynen, ösür dilerim sizden ve kıştan. Bundan sonra kışa laf söylersem, bu sözünü hatırlayıp toparlanıcam apla, söz sana 👍🏻 💙

Alerji bende de var ☹️ Kaşınmaktan her yerim yara oldu kanadı.
Alerji, sıcağı sevmiyor, sıcakta artıyor. Hatta bazı güzide insanların sıcağa ve güneşe bile alerjisi var (örnek ben, yaş aldıkça yeni çıktı meydana) 🙂

Aynen, ösür dilerim sizden ve kıştan. Bundan sonra kışa laf söylersem, bu sözünü hatırlayıp toparlanıcam apla, söz sana 👍🏻 💙
😂😂😂😂
Aynen kış candır baldır canım kış karakış ❤️

Kızım denizden mikrop kapmış. Ama alerji başlı başına zor. Hayatı zindan ediyor öldürmüyor süründürüyor resmen. Basit gibi görünsede bana göre en zor hastalık çeken bilir

Ev işleri, mutfak, akraba ziyaretleri (ev alan, bebek doguran vs.)
Onun dışında evde can sıkıntısı, aşırı sıcak ve evde cocukla eşle faaliyet üretmece, kaliteli zaman geçirme çalışmaları 🤲🏻
Halimize şükür.

Sende ne var ne yok? ❤️
Bende şimdi ütü yapacam 😂😂 bu havada 😂
Kaliteli zaman üretmek oyun üretmek herkesin gönlünü hoş etmek of oda zor. Ben okey yada kutu oyunlarını dayıyorum.

😂😂😂😂
Aynen kış candır baldır canım kış karakış ❤️

Kızım denizden mikrop kapmış. Ama alerji başlı başına zor. Hayatı zindan ediyor öldürmüyor süründürüyor resmen. Basit gibi görünsede bana göre en zor hastalık çeken bilir
Geçmiş olsun canım

X