Okumakta Olduğunuz Kitap?

SUNA KIRAÇ'IN (VEHBİ KOÇ'UN KIZI) ''ÖMRÜMDEN UZUN İDEALLERİM VAR'' ADLI KİTABINI OKUYOPRUM...
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Ben de Emre Kongar'ın Tarihimizle Yüzleşmek adlı kitabını okuyorum.Tavsiye ederim.

Bende kurtlar imparatorluğu kitabını okuyorum oldukça ilginç ve de sürükleyici bir kitap.

canlarım okuduğunuz kitaplar çok güzel.
devamını bekliyorum.
sevgilerimle...

Üstün Dökmen'in "Ladesçi" sine başladım...Herkese keyifli okumalar...

romance .!.:
Üstün Dökmen'in "Ladesçi" sine başladım...Herkese keyifli okumalar...

Canım güzel bir kitap. tavsiyen için teşekkürler...

FBI ajanı Rachel Walling'in yıllarca bir kabus gibi beklediği telefon nihayet gelir: 'Şair' geri dönmüştür. Ajan Walling, kendini 'Şair' olarak adlandıran seri katil Robert Backus'u asla unutmamıştır. Backus da onu...
ABD'nin ünlü polisiye yazarı Michael Connely'nin bu yeni romanında Los Angeles tarihindeki en acımasız ve kurnaz katilin izini süreceksiniz.

Bugün bu kitaba başlıyorum.Bitirince eleştiri bölümünde düşüncelerimi sizlerle paylaşırım arkadaşlar.Sevgilerimle...

MAEVE BINCHY aşkı yarın yaşayacaksın ı okuyorum
gerçi daha yeni başladım ilk 50 sayfadayım ama şimdilik oldukça güsel gidio ee bu hatunun hangi romanı kötü ki bu da olsun
şimdilik size kitap hakkında konuşursam çok sağlıklı olmıcak çünkü daha başlardayım :laugh:
kısaca şimdilik gördüğüm kadarıyla gençliği anlatan bi roman benden sölemesi olduk ça güseellll

canlarım önerileriniz için teşekkürler...
sevgilerimle...

ben bayan bovary adlı bir kitap okuyorumö.bu kitapta eşinin sevmeyen dvmlı aldatan bir kadını anlatıyo

ben şu anda BİR MİLYON KÜÇÜK PARÇA yı okuyorum ama çok güzel bi kitap yazar kendi hayatını anlatmış yaşadığı olaylar yazarın sozu şu oluyo ilk başta ''BEN BİR ALKOLİĞİM,BİR UYUŞTURUCU BAĞIMLISIYIM VE BİR SUÇLUYUM''tavsiye ederim herkese...

Şimdi bu kitaba başlayacağım.Barış Manço'yu özleyenler için güzel bir fırsat diye düşünüyorum...

canlarım hepsi de çok güzel tavsiyeniz için teşekkürler.
sevgilerimle...

Ben şu anda Abidin Dino 'nun ''Yeditepe Öyküleri''ni okuyorum. Ölümsüz ressamımız Abidin Dino 'nun aşık olduğu (tabii benim de ) o kentin ; İstanbul 'un hikayelerini anlattığı bir kitap bu...

'' Yeditepe hiç de bildiğiniz gibi değildir. Yeditepe , yedi derya , yedi rüzgar ,yedi gurbet bağlar. '' sözleriyle başlar birinci öykü .
Pera'yı, Tophane'yi anlatan ,oradaki toplumun itilmiş , bir kenara bırakılmış insanlarını anlatır Abidin Dino bizlere...

Okumak isterseniz ,tavsiye ederim.İş Bankası Kültür Yayınları'dan temin edebilirsiniz.

şimdi de bu kitaba başladım..

Kafka'nın ölümünden sonra bulunan kağıtları arasında sekiz tane mavi oktav defteri de vardı. Bu defterler aforizmaların ("Günah, Istırap, Umut ve Doğru Yol Üzerine") yanı sıra çok sayıda başka notları içeriyordu. Hazırladığımız bu kitapta bu notlar, yazıldıkları özgün sıraya göre verilmektedir. Mavi Oktav Defterleri'nde çok sayıda fragman ve bitmemiş öykü taslaklarının yanı sıra bitmiş öyküler de bulunuyor. Kitabın sonuna, Max Brod'un hazırladığı, her bir oktav defterinin içeriğine ve bunların yazılış tarihlerine ilişkin notlar eklenmiştir.

Mavi Oktav Defterleri: Birinci ağızdan Kafka.

X