Okulda hiç arkadaşim yok

Elif65768

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2023
27
1
19
4 yıl önce babam beni devlet okulundan alıp özel bir okula verdi devlet okulunda çok sosyal biriydim ama dört yıldır tek bir arkadaşim bile yok okulda kendimi ezik hissediyorum onlar da bana öyle davraniyor mesala en basitinden bugün birinin doğum günüydu ve yakın arkadaşılari cup cake yapmış ve oldukçada fazlaydı herkese verdiler hata bazıları üç dört tane yedi ama bana bı tane bile vermediler konuşmaya çalışıyorum ama pek hoşlanmıyorlar gibi tepkiler veriyorlar adımı bildikleri halde bana şu bu diyolar bana bakıp gülüyorlar artık sesim çıkmıyor onların yanında babam en sonunda almayı kabul etti ama dört yıldır hiç arkadaşim olmadığı için oraya gidince de yanlız kalırsam diye korkuyorum ne yapmalıyım

Önce tekrar özgüvenini yerine getir canım
Kalk bi bakım yap kız 😜 sonra en güzel halinle en sevecen tatlı halinle yeni okuluna git

İlk defa genç arkadaşlarımızdan biri normal bir derdini anlatmış çok şükür sürtündük hamile miyim demeyen biri 😅Konuya da gelince sen kendini ezik hissettiğin için yakınındaki fark edip sana bunu yapıyor .Dim dik dur kendine güven süslen güzel giyin saçını başını yap ve kendinden emin olup havalı bir giriş yap😀

X