Günlük Kombinler Öğretmen diz üstü etek giyebiliyor mu?

Kombin yarat, stilini oluştur, trendleri belirle, trendleri keşfet, stilini tasarla, tarzını paylaş, setlerini yarat, markaları takip et, kreasyonları keşfet, kombinlerini paylaş, moda grubunu oluştur, moda önerileri al, moda önerileri paylaş...
Saçma ama özel okullarda öncelik veli oluyor genelde.
Müdüre yönetmeliği söyledim, bişey diyemedi, idare et hocam dedi. Onlar da biliyor neyin ne olduğunu ama işte. Topuklu ayakkabı çocuğu için kötü örnekmiş. Bahsi geçen topuklu ayakkabının topuğu da 5 cm falan.
Cidden üzüldüm ya, gün geçmiyor ki ülkeden sogumakk için yeni bir neden çıkmasın 😔

Dersim yoksa kot, spor ayakkabı giyiyorum ama burada idarecinin yaklaşımı önemli, yoksa diz üstü spor ayakkabı yasak.

yeni öğretmenliğiniz için hayırlısı olsun onun için girmiştim.
tebrik ederimm
bende çocuk gelişim okudumm anaokulunda staj gördüm
kısa ib zaman için de evlendim zaten başka şehre gidince de
alışma sürecine girmeye çalışıyodum alıştım :) tekrarden tebrikler.. :)
acaba ne öğretmenisiniz?

Merhaba öğretmenler diz üstü etek giyebiliyor mu? Yeni öğretmen oldum uyarı alırım diye korkuyorum Eki Görüntüle 2859897
Benim çalıştığım okulda giyen hanım hocalar vardı , ama biraz olumsuz karşılanıyordu lise olduğu için arkasından çok iğrenç konuşuyordu erkek öğrenciler, hatta bir kere denk geldim çok kötü azarladım o öğrenciyi , bi de idareye bağlı bizim müdür uyarırdı sürekli dikkat edin diye ...

Hayırlı olsun :) sizin kıyafetiniz şık ve uygun bence.

söylendiği gibi kıyafet yönetmeliği fiilen rafa kalktı, eğer idareci size takarsa ve sendikalı değilseniz ancak kıyafet sorun olur.
zaten bir eğitimci okulda ne giyip giymeyeceğini biliyordur, yönetmelik olmadan usturuplu giyinemeyen birine çocuk emanet edilmez herhalde, bence yani :KK51:

Merhaba öğretmenler diz üstü etek giyebiliyor mu? Yeni öğretmen oldum uyarı alırım diye korkuyorum
Sendikalıysan sorun yok. 3 sendika da serbest kıyafet eylemi yapıyor. O yüzden sendikal hakkın. Etek altına siyah kalın çorap bizim okulda hep giyiliyor

X