nolur yardım edin kızlar

4 yıl süren adet düzensizliği değil mi yaaa annem :1shok:

ne bilem be diji kızım ben ihtiyarladımmı tekrar okudum aynı şeyi anladım:nazar:

hatta nerdeyse yazıyı ezberleyeceğim hala aynı noktadayımsengözlerimebaksanab

konu sahibi keşke olsaydı ona sorsaydım :uhm:

açtı konuyu 2 mesaj ikincisi bu konu gitti:kahve:

şimdi ben yanlışmı okudum gerçekten nasıl olur :uhm:

kalınır.adetliyken bile hamile kalınır.ama ilişkiye girmemişsin.korkmana gerek yok.sana bir abla tavsiyesi için rahat etsin istiyorsan git bir test al yap.ve sakın yaşın daha çok küçük,elin adamı gelir vurur tekmeyi,olan sana olur.kendini koru.evlenmeden ilişkiye falan da girme.hamile kalırsan allah korusun,yazık hem sana hem günahsız bebeğe.umarım bunu dikkate alırsın.

kalınır.adetliyken bile hamile kalınır.ama ilişkiye girmemişsin.korkmana gerek yok.sana bir abla tavsiyesi için rahat etsin istiyorsan git bir test al yap.ve sakın yaşın daha çok küçük,elin adamı gelir vurur tekmeyi,olan sana olur.kendini koru.evlenmeden ilişkiye falan da girme.hamile kalırsan allah korusun,yazık hem sana hem günahsız bebeğe.umarım bunu dikkate alırsın.

testin negatif çıkması demek yani sadece kontrol çizgisinin çıkması diğerinin oluşmaması demek midir?

tek çizgi çıkması demek.eğer hamileysen ya çift çizgi çıkar,ya da silik çıkar ikinci çizgi.emin olmak için adetinin geçmesini bekle.benim diğer dediklerimi de dikkate alırsan sevinirim.

inşallah dediğin gibi olur.inan ileride değmediğini anlayacaksın.kendini koru.böyle insanlara da sakın sana bu şekilde yaklaşmalarına izin verme.umarım hakkında hayırlısı olur.

e 5 gün sonra adet oldum diyosun. neye bu kadar panik yaptın ki yavrucum. değilsindir hamile. hemide öpüş koklaş ama sürtünme dürtülme olaylarına girme. o yaşta erkekler çılgındır hiç bişeyin önünü arkasını düşünmez sen kahrolduğunla kalırsın.

e 5 gün sonra adet oldum diyosun. neye bu kadar panik yaptın ki yavrucum. değilsindir hamile. hemide öpüş koklaş ama sürtünme dürtülme olaylarına girme. o yaşta erkekler çılgındır hiç bişeyin önünü arkasını düşünmez sen kahrolduğunla kalırsın.

bilmiyorum korktum bi an hayır anlamayadığım şey şu ; erkeksi menisi gelmedi, penisi vajinamada hiç değmedi göbeğe yakın tarafa sürttü yani boş deri kısmına ama zevk suyun geldimi diye sorduğumda hatırlamıyorum demişti ama sürtmeden önce kupkuru olduğunu 2 mizde biliyoruz :S benden çok erkek arkadaşım panik yapıyor inanın yarım saatte bir beni arıyor noldu iyi misin diye :S adet görüyorum sevinsene diyorum test yapmadan içim rahat olmaz diyor :uhm:

Son düzenleme:
sen bence kafa buluyon burdakilerle muhtemelen erkeksin ve bunlarda senin fantezilerin çünkü 17 yaşındaki hiç bi kız bu kadar utanmaz olamaz

sen bence kafa buluyon burdakilerle muhtemelen erkeksin ve bunlarda senin fantezilerin çünkü 17 yaşındaki hiç bi kız bu kadar utanmaz olamaz

ne demek istiyorsun sen ya :uhm: size güvendiğim için bu siteye üye oldum ve derdime çare arıyorum görüşlerinizi merak ediyorum sitenizi bu olay olduğundan beri takip ediyorum doğuda 13-14 yaşında kızlar hamile kalıyor hatta evleniyor fakat 17 yaşında bi kızın bunları yaşaması sizin için daha garip öyle mi sizden sadece yardım istiyorum ve emin olun sorunumu hallleder halletmez bu siteye bir daha uğramayacağım...bana inanmayan insanlarla aynı board içinde olamam

ne demek istiyorsun sen ya :uhm: size güvendiğim için bu siteye üye oldum ve derdime çare arıyorum görüşlerinizi merak ediyorum sitenizi bu olay olduğundan beri takip ediyorum doğuda 13-14 yaşında kızlar hamile kalıyor hatta evleniyor fakat 17 yaşında bi kızın bunları yaşaması sizin için daha garip öyle mi sizden sadece yardım istiyorum ve emin olun sorunumu hallleder halletmez bu siteye bir daha uğramayacağım...bana inanmayan insanlarla aynı board içinde olamam

ben yaptıklarına bişey demiyorum, beden senin bedenin istersen bomba koyar patlatırsın sadece burda bu şekilde bütün detaylarıyla nasıl anlatıyorsun onun hayretindeyim yani

sadece göbeginde olmus bu sürtünme isi, hatta bosalmamis bile, olsa bile spermler göbek deliginden girecek degil ya , anlamadigim zevk suyu falan fistan herseyi biliyorsunda bunumu bilmiyorsun hala korkuyorsun bukadar...:bbo:

rahat ol hamile filan degilsindir, ama bidahada yapma her ay her ay hamilemiyim panigi genc yasta hayattan bezdirir

sana tavsiyem cinsellik hakkinda kendini gelistirmen, kitaplarla ha yanlis anlama:mymeka: :roflol: ögretmedilermi size okulda bunlari

bunda çözülcek bişey yok ,tellal tutup bağırmana hiç gerek yok hamilelik testi yapcan hamileysen sana sürtünen arkadaşla birleşip para bulcanız jinekoloğa gitcen aldırcan hepsi bu yani

ben erkek olduğunu eğlence aradığını düşünmüyorum
öyle olsaydı tartışmaya meyilli mesajlara cevap verir polemiğe girmeye çalışırdı
öyle daha güzel kafa bulunur bence
bu kızcağız bence gerçekten büyük bir hata işlemiş umarım bundan sonra ders alacak küçük bir kız...

of redline surda bise yazdik ne kaciyon hemen, alttan misafir olarak izlemeyi birakta gel konus adamakilli:mymeka::teselli:

sadece göbeginde olmus bu sürtünme isi, hatta bosalmamis bile, olsa bile spermler göbek deliginden girecek degil ya , anlamadigim zevk suyu falan fistan herseyi biliyorsunda bunumu bilmiyorsun hala korkuyorsun bukadar...:bbo:

rahat ol hamile filan degilsindir, ama bidahada yapma her ay her ay hamilemiyim panigi genc yasta hayattan bezdirir

sana tavsiyem cinsellik hakkinda kendini gelistirmen, kitaplarla ha yanlis anlama:mymeka: :roflol: ögretmedilermi size okulda bunlari

bir bildiğim bişiy daha var 4 parça düştü 5 gün içinde (kırmızımsı ama peçeteye aldığımda düşmeyen yoğun bi parça) bildiğim kadarıyla rahim kendini döllenmeye hazrlıor 1 ay boyunca döllenme gerçekleşmezse hazrlıklaırını yenilior.rahim duvarıda yenilenior,bu yüzden parçalanıor ve sanırım bunlar olurken hamile kalma riski çok düşük.bn böle biliom sizce doğru mu ?

X