Nişan Nişanlımın evlerinde kalsam?

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

mavilisiyah

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2018
42
4
Kızlar nişanlıyım. Aramızda 4 saatlik bir mesafe var. Bayramda bize gelip bayramlastiktan sonra beraber evlerine gidicez biz gidene kadar akşam olucak bende kalırım diye düşündüm. Ama daha aileme bisey söylemedim. Sizce olur mu? Saçma mi yoksa?

Nişanlının ailesiyle gelmesi gerekir zaten bayramlaşmak için, öyle olursa gidip kalmana gerek kalmaz

Evet bencede gerek yok kalmana ve luzumsuz olur. Bence ailesiyle gelmedi bayramlasin sonra geri gitsin.

Kızlar nişanlıyım. Aramızda 4 saatlik bir mesafe var. Bayramda bize gelip bayramlastiktan sonra beraber evlerine gidicez biz gidene kadar akşam olucak bende kalırım diye düşündüm. Ama daha aileme bisey söylemedim. Sizce olur mu? Saçma mi yoksa?
Eğer akşam evime geri donemeyeceksem gitmem sadece telefonla arar konuşurum. Herkesin yetiştirilme kültürü farklıdır. Ailenizle bir konuşun bakalım kendi fikrinizi söylemeden önce onları dinleyin onlar ne diyecek.

ben şu kalma işine ilk nişanlandığımda yaptım hata etmişim. kalmayın bnce arada mesafe iidir. millet ne der yada ailesi ne düşünür diye değil. yarın öbür gun bozuldugunda size denmese de ailenize derler kızınızda ne rahattı diye. hem kalma mevzuları bastan alıştırılmamalı 1 kere olsa bile o izlenm verilmemeli bence.. siz gidip kalmayın bence. ailenzle konusun illa kalınmalı bi durum olacaksa otelde kalın..

Herkesin yetiştirilmek tarzı farklı pek tabii ki ama kalmak noktasında hangi kültür olursa olsun erkek tarafı farklı noktalara çekebilir.
Bugün siz onlara gidersiniz sonra hep beklerler bir de yaşlılar diyorsunuz.
En başından itibaren ilkeli mesafeli ancak samimi davranmakta fayda var.
Ertesi gün gidin illa ki gidiliecekse.. Ki telefon görüntülü arama diye bir şey var.

Kalmayın derim ben.

Canım aynı şehirde değiliz ve ailesi gelmiycek
O zaman niaanlinizda gelmesin telefonlasin.yani bu kadar buyutulcek mesele degil.. siz eger bu soruyu soruyorsaniz anladigim ailenizin bi durumu hos karsilamayacahi. Kendi ailenizi dinleyin.. her zaman ailenozle iyi gecinin . Bu gunler ilerinin gostergesi.. siz iyi oluraaniz onlarda iyi davranir size.. gelicekse gelsin ama donmek ne ki.. sonra onlar yaslilarsa devamli evlerine insan dolacak siz orda hos karsilanirmisiniz.. hic gerek yok ama siz bilirsiniz

Sığ düşünceleri bosverin. Ben gayet de bir hafta kaldım. Bir yıllık evliyim kimse de başıma kakmadi. Yeltenirse de cevabını veririm. Hayat sizin hayatınız. Bana ablam küstü kaldım diye yine de umursamadim. Saçmalık. İnsanlar saygı duymayı bilmeli. Herkesin kendi kararı.

X