Nişanlılığın getirdikleri ve ben

greenlove8

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2023
2
0
24
Merhabalar. Erkek arkadasımla ilişkimizin 1.yılında nişanlandık 1 ay sonra düğünümüz var fakat bende hiç olmadığı kadar endişe ve güvensizlik var . Kendisinden bu yönde bir olumsuz davranıs görmedim fakat kafa yapılarımızın farklılığı kendisinin sinirli bi yapıya sahip olması beni çok sevse bile kelimelerini sinirliyken seçememesi beni çok yordu. Bir yandan yıpranırken diğer yandan hazırlıklara devam ederken buluyorum kendimi ve bu süreçte hislerim beni olumsuz şeylere yönlendiriyor. Bu konuda tecrübeniz var ise lütfen yorumlarınızı bekliyorum

Merhabalar. Erkek arkadasımla ilişkimizin 1.yılında nişanlandık 1 ay sonra düğünümüz var fakat bende hiç olmadığı kadar endişe ve güvensizlik var . Kendisinden bu yönde bir olumsuz davranıs görmedim fakat kafa yapılarımızın farklılığı kendisinin sinirli bi yapıya sahip olması beni çok sevse bile kelimelerini sinirliyken seçememesi beni çok yordu. Bir yandan yıpranırken diğer yandan hazırlıklara devam ederken buluyorum kendimi ve bu süreçte hislerim beni olumsuz şeylere yönlendiriyor. Bu konuda tecrübeniz var ise lütfen yorumlarınızı bekliyorum
Bu kadar endişeliyseniz en azından emin olana kadar evliliği erteleyin derim, evlilik sandığınızdan biraz daha zor olabilen bi süreç çünkü, sizi üzeceğinden emin olduğunuz biriyle bu yola çıkmak için acele etmeyin derim

Bekara karı boşaması kolaydır derler ya şimdi size pat diye nişan atın diyemem ama sinirlenince ne dediğini bilmeyen insan belki sinirlenince ne yaptığımı bilmiyoruma dönüp şiddet bile uygulayabilir. Böyle bir imkanınız fırsatınız varsa bence evlilik tarihini erteleyin iyice düşünün gerekirse sonradan pişman olacağınıza şimdiden bu yoldan dönün. Çünkü evlenince erkeklerde ne de olsa evlendik rahatlığı olabiliyor ve işler daha kötüye gidebiliyor.

X